PDA

Zobacz pełną wersję : Wyzwalanie d700 sb 800 i sb 900



--Arkadia--
13-03-2009, 17:05
Witam serdecznie,
Jako, że do tej pory byłem cały czas użytkownikiem Canon a całkiem niedawno uzbroiłem się w zestaw Nikona mam mały problem.
Otóż szukałem na forum informacji odnośnie wyzwalania lamp błyskowych i na chwilę obecną nie odszukałem identycznego przypadku.

Poniżej przedstawię jak jest ustawiony aparat i lampa:
d 700 - wyzwalanie lampą wbudowaną, ustawine na C sterownik błysku:
wbudowana M 1/128
grupa A TTL
grupa B TTL
Kanał 1

Sb- 900 na remote i kanal 1

i taki zestaw mi błyska, jednak dokupiłem sb 800 i nie wiem jak ustawić aby również błyskała a nie mam instrukcji :/
Z góry dzięki za pomoc

R
13-03-2009, 17:08
instrukcje mozna pobrac w pdf. krotko - przycisnij srodkowy guzik na wybieraku sb800 i trzymaj az pojawi sie dodatkowe menu. tam wszystko ustawiasz. niestety w sb800 licho jest to skonstruowane.

--Arkadia--
13-03-2009, 17:26
R dzięki wielkie za pomoc - szukałem pdf z instrukcją ale to nie jest takie łatwe z oczywistych powodów:) jeśli masz jakiślink gdzie można pobrać daną instrukcję to bardzo proszę o PW będę wdzięczny.

R
13-03-2009, 18:55
http://nikoneurope-pl.custhelp.com/cgi-bin/nikoneurope_pl.cfg/php/enduser/std_alp.php?p_sid=cF47fHsj&p_lva=&p_li=&p_new_search=1&p_accessibility=&p_adv_search=&p_srch=1&p_sort_by=&p_gridsort=&p_row_cnt=&p_prods=88%2C152&p_cats=650&p_pv=2.152&p_cv=1.650&p_search_text=&publish_from=&publish_from_day=&publish_from_month=&publish_from_year=&publish_to=&publish_to_day=&publish_to_month=&publish_to_year=&upd_from=&upd_from_day=&upd_from_month=&upd_from_year=&upd_to=&upd_to_day=&upd_to_month=&upd_to_year=&p_page_=1&p_nav=#tabtop