Zobacz pełną wersję : D50 czarno-białe
andzialipka
12-03-2009, 09:10
Witam czy w D50 jest opcja zdjęć czarno-białych? Jeżeli nie, to może można wgrać w aparat taką opcję? Proszę o pomoc, gdyż mam teraz zajęcia z fotografii w studio, i podgląd czarno-biały bardzo by mi pomógł.
Dzięki!
nie ma takiej opcji, nie da sie nic wgrac
andzialipka
14-03-2009, 11:02
Ojjjej tak źle to wygląda? No to nie jestem pocieszona, ale bardzo dziękuję za odpowiedź.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.