PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś posiada Canona IXUS 870 Is (w USA SD880)?



ropusz
10-03-2009, 02:00
Chciałbym usłyszeć opinie użytkowników tego modelu. Do tej pory byłem przywiązany do kompaktów Fuji ale ostatnio pogorszyła się jakość nagrywanego video.

sprocket
10-03-2009, 02:38
Mam sd400 i chociaz to duzy skok miedzy modelami to nie polecal bym tego ustrojstwa, o ile do szumu juz na iso 400 mozna jeszcze sie przyzwyczaic to detal ginie jak przez zaparowane szklo w dodatku matryca padla po roku uzytkowania, moim zdaniem za mocno spakowany jest ten ixus.

ropusz
10-03-2009, 14:30
Ogólnie IXUS 870 IS oraz IXUS 980 IS zbierają dobre noty w testach. Miałem Fuji F30 i byłem zadowolony i kupiłem F100fd i zwróciłem go i kupiłem F50fd i zwróciłem go. Filmiki nawet w dobrych warunkach oświetleniowych miały kiepską jakość (smużyły). Pomyślałem, że może któryś z tych Canonów się nada.

wyrwiflak
11-03-2009, 10:29
Mam IXUSa 860IS. Filmiki nie smużą ale to jedyne co się da dobrego o nich powiedzieć.

ropusz
11-03-2009, 18:36
O IXUSIE 860 nie słyszałem nic specjalnie dobrego a o IXUSie 870 owszem, nawet Ken Rockwell poleca. Z drugiej strony on poleca ten aparat z powodu szerokiego kąta do robienia zdjęć krajobrazu bądź martwej natury i żadko korzysta z ISO wyższego niż 80. Ja z kolei potrzebuję kupić małpę do robienia zdjęć ludziom w warunkach domowych. Chyba jednak poczekam na Fuji F200EXR.