PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Apokalypsis



AMI
09-03-2009, 23:11
Witam,

Taki oto malarski obraz namalowało niebo tuż przed rozpętaniem się niesamowitej marcowej burzy rok temu. Widok z okna mojego domu. Jestem ciekaw Waszych opinii!

1.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img10.imageshack.us/img10/6425/apokalypsis.jpg)

Pozdrawiam,

AMI

Aames
09-03-2009, 23:27
Kolory na niebie niesamowite, ale kadr niestety wg mnie zupełnie nieudany. Szkoda, że nie wyszedłeś z domu i nie poszukałeś jakiegoś motywu z którym to niebo mogło naprawdę ładnie zagrać.

malasana
09-03-2009, 23:30
Do mnie nie trafia. To niestety taki troszke pstryk...

malibu
09-03-2009, 23:31
AMI -spózniłeś się z tą pracą do bitwy :D
niebo świetne ale nic pozatym

rainer
09-03-2009, 23:42
...jak pożar :)

AMI
10-03-2009, 10:01
Kolory na niebie niesamowite, ale kadr niestety wg mnie zupełnie nieudany. Szkoda, że nie wyszedłeś z domu i nie poszukałeś jakiegoś motywu z którym to niebo mogło naprawdę ładnie zagrać.

Co do kadru zgadzam się, bo to w końcu kadr okienny :), niestety marcowe zachody słońca trwają bardzo krótko zazwyczaj po kilku minutach magic hour ( u nas raczej minuts ) znika bezpowrotnie. Ale właśnie chodziło mi raczej o waszą opinie nieba cieszę, że się podoba. Dziękuję Aames za opinie.



Do mnie nie trafia. To niestety taki troszke pstryk...

malasana, no i nie zawsze trafia, po to tu jesteśmy żeby wyrażać swoje opinie:). Ale tylko pstryk?:) To jest mój pstryk a nie taki pstryk! ;).



AMI -spózniłeś się z tą pracą do bitwy :D
niebo świetne ale nic pozatym

malibu, dziękuję ! Chciałem usłyszeć opinie, bo do końca nie byłem pewien odbioru. I ciesze się, że mamy te same zdanie czyli niebo się podoba ale kadr jest taki jaki jest. Ehhh gdyby człowiek był w stanie przewidzieć takie zachody słońca ;)



...jak pożar :)

rainer, i dokładnie takie skojarzenia miało kilka osób oglądając to zdjęcie.

Pozdrawiam i dziękuję za opinie,
AMI

LuDa
10-03-2009, 10:09
No niestety, kolorki fajne ale kadr....
Ja bym nie odpuścił takiego światła i pobiegał trochę w poszukiwaniu lepszego miejsca !

baku127
10-03-2009, 11:57
Jeżeli autor chciał nam pokazać kolor nieba, to nie czepiajmy sie o kadr.
Niebo jest masakryczne.Wielki pożar.

Seeker
10-03-2009, 14:25
Naucz sie przewidywac pogode, bo jakies ulubione miejsca pewnie masz w okolicy ;).

AMI
10-03-2009, 14:51
No niestety, kolorki fajne ale kadr....
Ja bym nie odpuścił takiego światła i pobiegał trochę w poszukiwaniu lepszego miejsca !

LuDa, zanim bym zbiegł na dół już by było po efekcie.


Jeżeli autor chciał nam pokazać kolor nieba, to nie czepiajmy sie o kadr.
Niebo jest masakryczne.Wielki pożar.

baku127, masakryczne?? nie rozumiem.



Naucz sie przewidywac pogode, bo jakies ulubione miejsca pewnie masz w okolicy ;).

Seeker, najlepsza pogoda lotnicza na ICM nie jest w stanie przewidziec dokładnie ostatniego dnia trzydniowej pogody a Ty chcesz przewidzić takie niebo?:)

Pozdrawiam,
AMI

Jarema
10-03-2009, 15:09
Bry:)

Niebo faktycznie swietne.

Nie bede ocenial kadru, bo jak sam przyznałeś, jest średni, ale nie jego tu oceniamy:).

Tak mi sie przypomniało, że kiedyś wstałem o 5 rano i obserwowałem przez cały poranek niebo. Było powalające (a ja byłem chory i nie mogłem wychodzić za bardzo z domu).

Takie było:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img16.imageshack.us/my.php?image=niebo.jpg)

Mam na dzieje, że Cie nie uraziłem doczepiając sie z nim do Twojego wątku - ale jakby nie patrzeć, to to Twoje niebo w ogóle przypomniało mi o "moim". Jesli sobie go w swoim watku nie zyczysz, to daj znac, poprosze o usuniecie.

Szkoda, że nie przypomniałem sobie o tym wcześniej, bo bym Was zmiótł w bitwie na gnioty jak nic :D

PS. Tu nie ma grama fotoszopa, bw tez dobrze zadziałał. Tak to dokładnie wygladało.

AMI
10-03-2009, 15:40
Bry:)

Niebo faktycznie swietne.

Nie bede ocenial kadru, bo jak sam przyznałeś, jest średni, ale nie jego tu oceniamy:).

Tak mi sie przypomniało, że kiedyś wstałem o 5 rano i obserwowałem przez cały poranek niebo. Było powalające (a ja byłem chory i nie mogłem wychodzić za bardzo z domu).

Takie było:


Mam na dzieje, że Cie nie uraziłem doczepiając sie z nim do Twojego wątku - ale jakby nie patrzeć, to to Twoje niebo w ogóle przypomniało mi o "moim". Jesli sobie go w swoim watku nie zyczysz, to daj znac, poprosze o usuniecie.

Szkoda, że nie przypomniałem sobie o tym wcześniej, bo bym Was zmiótł w bitwie na gnioty jak nic :D

PS. Tu nie ma grama fotoszopa, bw tez dobrze zadziałał. Tak to dokładnie wygladało.

A proszę, nie ma problemu:) jeśli ktoś ma jeszcze okienne niebo a chce je pokazać zapraszam :)

Jarema, dziękuję za opinie i posta.

Pozdrawiam,
AMI

Seeker
10-03-2009, 16:00
Chciec moge... ;) miec niekoniecznie.

morzon
10-03-2009, 17:11
No... gniotki ;)

AMI
10-03-2009, 17:18
No... gniotki ;)

A może coś więcej S4INT by napisał bo nie rozumiem za bardzo?

Proac150
11-03-2009, 01:19
Niebo rzeczywiście fajne kolorki ma, gdyby przyciąć do komina, wyglądałoby to jak pożar lasu (płonące drzewa, płomienie i czarny dym). Zdjęcie jako całość ze względu na kadr niestety nie podoba mi się.

Nemeth
11-03-2009, 10:21
Niebo fantastyczne. Wygląda jakby płonęło... Jednak miejsce i kadr - tragiczne. Gdyby chociaż tego budynku nie było... a tak wartość li tylko dokumentacyjna.

ikr
11-03-2009, 13:00
Dla mnie niestety kosz. Niebo to za mało