Kosti68
09-03-2009, 15:32
Robilem pare dni temu pare zdjec na imprezie u synka w przedszkolu...i na niektorych fotkach pojawiaja sie takie biale kropki...czy moze mi ktos powiedziec skad one sie biora?...sa doslaownie na paru zdjeciach...szczegolnie na szarych powierzchniach...na niektorych jest ich wiecej a na niektorych mniej.
Dolaczam przykladowe zdjecie...tu jest ich szczegolnie duzo.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl)
Dolaczam przykladowe zdjecie...tu jest ich szczegolnie duzo.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl)