PDA

Zobacz pełną wersję : retusz zdjęcia



nakral
07-03-2009, 23:50
Czy intnieje możliwość usuniecia poruszenia ze zdjęcia??

jendryn
07-03-2009, 23:52
zależy co masz na myśli... wrzuc jakis przykład (przy sporych poruszeniach nic za bardzo nie poradzisz, przy łagodnych zawsze można coś zdziałac high passem itp)

stock
07-03-2009, 23:54
owszem - DELETE :)
wiesz - jak robiłeś z ręki z czasem rzędu 2 sek - to patrz wyżej.
Ewentualnie jak poruszenie bardzo minimalne można chyba próbować podostrzyć :)
Ale to i tak tylko półśrodki - lepiej nie robić poruszonych ;)

nakral
07-03-2009, 23:57
zdjęcia były robione na basenie czasy ok 1 sek poruszenia są rzędu kilku mm

jendryn
07-03-2009, 23:59
zapomnij

nakral
08-03-2009, 00:04
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4e5d9daae003b4d9)

przyklad da sie cos z tym zrobic

jendryn
08-03-2009, 00:05
nie...

Jestem pewien , że nie znajdziesz fachowca na to zdjęcie

nakral
08-03-2009, 00:10
:( szkoda ale cześć zdjęc jest na szczęście ok

stock
08-03-2009, 00:35
zdecydowanie do kosza

Erie
08-03-2009, 02:19
da się z tym coś zrobić dość skomplikowanymi metodami matematycznymi, ale nie ma to żadnego uzasadnienia - koszt będzie niewspółmierny do uzyskanego efektu i zapotrzebowania

yahooo8
11-03-2009, 00:33
Nie opłaca się niestety takich rzeczy robic, przede wszystkim będzie to mocno trudne.
Swoja droga przy tej pani fotografowi mialy prawo trząść się rączki heh