Zobacz pełną wersję : retusz zdjęcia
Czy intnieje możliwość usuniecia poruszenia ze zdjęcia??
zależy co masz na myśli... wrzuc jakis przykład (przy sporych poruszeniach nic za bardzo nie poradzisz, przy łagodnych zawsze można coś zdziałac high passem itp)
owszem - DELETE :)
wiesz - jak robiłeś z ręki z czasem rzędu 2 sek - to patrz wyżej.
Ewentualnie jak poruszenie bardzo minimalne można chyba próbować podostrzyć :)
Ale to i tak tylko półśrodki - lepiej nie robić poruszonych ;)
zdjęcia były robione na basenie czasy ok 1 sek poruszenia są rzędu kilku mm
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4e5d9daae003b4d9)
przyklad da sie cos z tym zrobic
nie...
Jestem pewien , że nie znajdziesz fachowca na to zdjęcie
:( szkoda ale cześć zdjęc jest na szczęście ok
da się z tym coś zrobić dość skomplikowanymi metodami matematycznymi, ale nie ma to żadnego uzasadnienia - koszt będzie niewspółmierny do uzyskanego efektu i zapotrzebowania
Nie opłaca się niestety takich rzeczy robic, przede wszystkim będzie to mocno trudne.
Swoja droga przy tej pani fotografowi mialy prawo trząść się rączki heh
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.