PDA

Zobacz pełną wersję : UWAGA! Plener Jesienny JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA 2006



kyllan
21-08-2006, 22:39
Zgodnie z moją deklaracją z pleneru wiosennego podgrzaną na ostatnich warsztatach przez Martę i dwóch Piotrów. Informuję, że tej Jesieni

zapraszamy na PLENER FOTOGRAFICZNY, który odbędzie się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Szczegółowe informacje.
Termin: 22-24 Września 2006
Miejsce: Krzywopłoty, ul. Hardego 15
Baza noclegowa: Gościniec AmiG
(Strona (http://www.amig.jura.webpark.pl/)niestety daleka od ideału.)

Noclegów w pokojach już brak. Chyba że się coś zwolni. Do osób posiadających pokoje poszły maile. Proszę o potwierdzenie odbioru.

Osoby, które są wpisane na listę wiedzą ile jeszcze mają wolnych łóżek w pokoju i to od nich zależy czy kogoś do pokoju jeszcze przyjmą.

Osoby zainteresowane proszę o maile do mnie poniżej listy z rezerwacjami pojawi się lista osób proszących o przygarnięcie. Jeżeli ktoś się zgodzi na dodatkowe towarzystwo proszę o mail z rezerwacją oraz mail od osoby wyrażającej zgodę.

W weekend byłem domówić szczegóły.
Pierwsza sprawa to noclegi. Jest możliwość zanocowania w warunkach warsztatowo studyjnych. Czyli jest kawałek podłogi, dostęp do toalet i umywalek. Jeżeli się zgodzą ludzie z pokoi to i prysznica. Jednak wszystko trzeba z sobą wziąć. Jeżeli ktoś by miał utrudniony dojazd i nie chciał wszystkiego dźwigać mogę dowieść kilka karimat, materac dmuchany. Kto pierwszy ten lepszy :). Miejsca za to jest dużo. Cena takich luksusów to 10 zł. Osoby zainteresowane proszę o przysłanie maila z wpisanym jako "Preferowany układ pokojów" – tekstem Podłoga.

Druga kwestia to jedzenie.
Przypominam iż na jedną z kolacji (z soboty na niedzielę) można zrobić pieczony udziec (ponoć lepszy) lub świniaka. Cena około 200-300. W zestawie jest kasza i surówki.
Proszę osoby zainteresowane o dopisanie w mailu iż są zainteresowane taką kolacją. Muszę to po prostu zamówić wcześniej, przed zamówieniem określę oczywiście dokładną cenę na osobę.

Jeżeli jest zamówione śniadanie wychodzi 5 zł więc warto się zdecydować od razu. Jeżeli ktoś jest pewny iż skorzysta ze śniadania również proszę o taką informacje. Będzie gospodarzom łatwiej się przygotować.

Jest bar, możemy korzystać do oporu pod warunkiem, że będziemy zamawiać. Nie jest drogo Piwo jest po 3 zł.

Czekam na zgłoszenia na mail. kyllanek@poczta.onet.pl

Tytuł maila: Zgłoszenie na plener Jura 2006 (Proszę o taki tytuł łatwiej mi będzie wyłapać odpowiednie maile)
W tekście proszę podać.
Nick z forum:
Imię nazwisko:
Numer kontaktowy:
Ilość osób. Preferowany układ pokojów.


Plan PLENERU
Generalnie to zobaczyć jak najwięcej ciekawych fotograficznie miejsc na Jurze. Ze względu na to jednak iż będzie to pierwszy plener w tych okolicach będzie na pewno jeden dzień objazdowy mający na celu przybliżyć bardziej poglądowo Jurę. Nie przekroczymy 100km przez cały dzień po naprawdę prześlicznych okolicach. Oczywiście jeżeli nie będzie chętnych na taką przejażdżkę lub ktoś będzie chciał zrobić jakieś ciekawe widokowo - historycznie miejsca bądź przygotowane krótsze trasy.
Tu prośba do miejscowych o wskazanie ulubionych przez was miejsc. Spróbujemy wyznaczyć trasy tak aby i je dotknąć. Jura jest stosunkowo bogata w urokliwe miejsca, nie uda się ich wszystkich obejrzeć więc będzie pretekst do kolejnych jurajskich spotkań. ;)

Dokładniejszy plan pojawi się wkrótce.

Ramowo:

22 Piątek - Przyjazd i zakwaterowanie. Wieczorek zapoznawczy ;).
(Oczywiście istnieje możliwość przyjechać wcześniej i wyjechania później)

23 Sobota - Pracowity dzień. Objazd Jury, zakończony w nagrodę ogniskiem z kawałkiem pieczeni i piwem. (Jak będą chętni na nagrodę :))

24 Niedziela - Wypad w okoliczne ciekawsze miejsce i powrót do domu.


Mapka poglądowo dojazdowa:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mikolajek.eu/forumn/2006jura/amig10.jpg)


Poniżej lista osób mających rezerwacje. Proszę o potwierdzenie zgodnie z mailem.

1. kyllan + rodzina Potwierdzone :)
2. holka Potwierdzone
3. Ryszard Gałgan + Vesia Potwierdzone
4. yanoosh Potwierdzone
5. kubalmar + 2 Potwierdzone
6. yarco + 1 Potwierdzone
7. wlopis Potwierdzone
8. hesja + 1 Potwierdzone
9. piotrwm Potwierdzone
10. andre84 + 1 Potwierdzone
11. Twister Potwierdzone
12. koper_dg Potwierdzone
13. david Potwierdzone
14. Glisek + żona Potwierdzone
15. Vitter + rodzina Potwierdzone
16. Deltaphots Mail

holka
21-08-2006, 22:43
ja tez, ja tez :)


dzieki Macku,
przyklejam wiec posta

al
21-08-2006, 23:22
ja wstapie Was wszystkich poznać.. niestety w sob. mam imprezę.. i będę tylko na chwilkę ;(

Ryszard Gałgan
22-08-2006, 00:42
zabieram Vesie i jesteśmy... czyli + 2 sztuki

jarek.b
22-08-2006, 12:14
Byliśmy tam tegorocznego urlopu ale to za mało. Jedziemy jeszcze raz. Zatem dokładam kolejne 2 sztuki do listy.

myotis
22-08-2006, 16:11
Tez bym wpadl i nawet moglbym za przewodnika popracowac :d W koncu moje rodzinne strone, ale w piatek moze sie wybiore :D na jakies bezalkoholowe ;D Praca czyni wolnym wiec w ten weekend akurat do pracy ;D

ALF
22-08-2006, 16:33
kurczę, a ja mam znowu pecha :( żonka ma egzaminy końcowe i muszę z nią być...

Markysz
22-08-2006, 16:48
do kiedy trzeba potwierdzc swoją obecnosc?? 8)

demer
22-08-2006, 18:35
Hejjj
a wiecie ze to jest dokladnie 3.5 km od mojego domu? tak w linii prostej :D
Kwaśniów.. hmm... :)

Dodam, iz baza noclegowa jest u panstwa Banachów, a naprzeciwko jest stadnina koni, mozna pojezdzic konno, u panstwa Kostrzewskich :)
niedaleko piękny las w górach bydlinskich, gdzie mozna spotkac naprawde ladne prawdziwki :)

melduję iż będę, aczkolwiek bez noclegów itp... za blisko mam do domu :P


Osobiscie nie mam zbyt wiele czasu (chwilowo) ale sluze radą w kwestii zwiedzania, oraz dojazdu. Moj nr 602763284, moze sie przyda.

Lukasz 'demer' Kulawik

hesja
22-08-2006, 19:25
chorroba :( bede musial cos wykombinowac bo... w sobote mamy wesele przyjaciol w Krakowie
wstepnie hesja + 1,5 :))
ale jeszcze musze pogadac z Marika jak to zrobic....

wlopis
22-08-2006, 20:00
Z dużą przyjemnością przeczytałem ogłoszenie o plenerze jesiennym, zgłaszam swój udział. Będę jechał z Poznania samochodem. Jeżeli jest ktoś chętny z forumowiczów z Poznania lub okolic służę wolnym miejscem dojazd i powrót wówczas jeśli chodzi o koszty odpadają ( wyłącznie po mojej stronie ), będzie w drodze raźniej.


Pozdrawiam :D Już się cieszę na foty ! Dodam że chcę się troszkę przypatrzyć technice cyfrowej.

Myszkin
22-08-2006, 22:01
Alfie,apeluje do Ciebie! Zamelduj sie.Ja na 99% jestem obecny.

madmips
22-08-2006, 22:20
Zgłaszam swoją wątłą kandydaturę, chętnie spotkam się z Wami i zobaczę jak profesjonaliści robią foty.

Wlopis - skoro mamy do siebie tak blisko, to chętnie się podczepię :)

ALF
22-08-2006, 22:22
Myszkin, OOO, a gdzieś ty był jak ciebie nie było?...od plenerku zniknąłeś z forum :D
no nie wiem...żonka ma przez 2 dni egzaminy, wątpię żeby się udało coś wykombinować...

mkwiek
22-08-2006, 22:24
hmm, fajnie by było, ale nie mam na razie sprzętu i czeka jeszcze mnie sesja poprawkowa :)
hesja, będziesz w Krakowie to zapraszam. poznasz moją rodzinkę:)

Myszkin
22-08-2006, 22:42
Myszkin, OOO, a gdzieś ty był jak ciebie nie było?...od plenerku zniknąłeś z forum :D
no nie wiem...żonka ma przez 2 dni egzaminy, wątpię żeby się udało coś wykombinować...
Miałem trochę ważniejszych zajec;innych,nie do końca przyjemnych, od foto-nad czym ubolewam.
Co to Twojego "wątpię"....watpie nie znaczy NIE:).

Ryszard Gałgan
22-08-2006, 23:07
No to widzę że jeszcze Piotr i będziemy w komplecie......... Krzysiu tu przez niemieckie "Autobany" nie dolecisz, ale.... czekamy

sooory Piotr widzę że byłeś szybszy od mojego postu i już jesteś - no to tylko zakupy i na plener

Zorba
22-08-2006, 23:29
No.........nareszcie coś blisko :wink:
Chciałbym przyjechać przynajmniej na sobotę, poznać forumowiczów
i..........oczywiście trochę pofocić :wink:
Na nocleg się nie piszę bo.......blisko mam :wink:

Do zobaczenia :!:

admin
23-08-2006, 00:00
Bede z Wami obecny ale niestety tylko duchem... Bardzo zaluje kazdej okazji do spotkania z Wami... Ot zycie.

piotrowm
23-08-2006, 06:53
Rysiu - witam serdecznie i pozdrawiam Vesię
Krzyś - ja już sie zgłosiłem. teraz czekam na Ciebie,
Alfie - nie rób plamy. Musimy zmontować pełny samochód

hesja
23-08-2006, 09:12
Alf... znaajdziemy jakies zamki z dluuugim dojazdem :)
no w koncu to zonka ma egzaminy, daj jej spokoj chociaz na ten czas
a nie bedziesz jej nad glowa siedzial :)

ALF
23-08-2006, 11:49
pażyjom, uwidim :P
hesja, żonką to cza się opiekować i o nią dbać, bo dobra żoknka to skarb, jak jeszcze w komplecie dobra teściowa, to skarb podwójny :D

madmips
23-08-2006, 15:11
a na pieszo to dużo km'ów jest w planie? Bo się zastanawiam na drugą połową...

holka
23-08-2006, 15:16
wez druga polowe, wez, da rade, jak znam zycie duzo bedziemy sie wozic autkami :)

kyllan
23-08-2006, 16:22
jak znam zycie duzo bedziemy sie wozic autkami :)

skąd wiedziałaś :?: :D

Twister
23-08-2006, 17:41
Zgłaszam się na plener, zgłoszenie już wysłałem na maila.
Czyli należy wpisać na listę 1x Twister :)

yanoosh
23-08-2006, 17:52
Zmotoryzowani Koleżanki i Koledzy!
Poszukuję jednego miejsca na trasie Łódź - Krzywopłoty - Łódź.
Poratuje ktoś?

glisek
23-08-2006, 18:09
to ja niesmialo sie zglaszam z moja połowicą.
ostatecznie potwierdze w piatek - zalezy jak sie zonce pouklada nowy rok szkolny...

P.S. moze tym razem dojedziemy :)

Markysz
23-08-2006, 19:42
a takie pytanko mam....czy bedzie ktos jechał przez Chprzó bądz Katowice?? cały czas sie zastanawiam czy jechac..tyle ze trransportu niemam :(

tarkin
23-08-2006, 21:15
zglaszam swoj udzial . moja skromna osoba tez szuka kierowcy co przygarnie taka sierotke z lodzi :)

MzMarcin
24-08-2006, 00:49
ojjjjjjjjjjj ojjjjjjjjjjjjjjjjj ależ daliście do myślenia... aż strach...

[ Dodano: Czw 24 Sie, 2006 ]
Ps. Hmmm jeśli by ktoś przypadkiem mógł zabrać dwie osoby z warszawy to prosiłbym o PM

hesja
24-08-2006, 07:54
Grzesiu.... tylko nic nie mow Juniorowi o wyjezdzie... plisss plisss ;) ale sie robi fajnie! Tylko Admin.... :cry:

wasia
24-08-2006, 07:57
Moze i ja dam rade :D

Gawronnek
24-08-2006, 08:59
do kiedy ostatecznie trzeba się zadeklarować, może być tak że dopiero w ostatnim tygodniu będę wiedział czy dam radę finansowo to udźwignąć ;)

yanoosh
24-08-2006, 09:13
yanoosh, Masz jak w Banku, że jeśli nikt z Łodzi sie nie znajdzie to ja pojade
przez Łódź i zabierzesz sie z nami.

kubalmar Stukrotne dzięki!!!
Zobaczymy jak się będzie rozwijała sytuacja. Jakby co to skontaktuję się z Tobą na początku "plenerowego" tygodnia.
Jeszcze raz dziękuję!

hesja
24-08-2006, 10:29
wasia... musisz dac rade!!!!!!!
zadzwonie jeszcze...
no i zonke wez:)

madmips
24-08-2006, 11:17
chwilowo jestem zmuszony zawiesić swoje zgłoszenie, właśnie pojawił mi się na wyświetlaczu brzydki napis CHA :( do jutra się zdeklaruje ponownie, mam nadzieję, że w 2 osoby...

wlopis
24-08-2006, 12:38
do kiedy ostatecznie trzeba się zadeklarować, może być tak że dopiero w ostatnim tygodniu będę wiedział czy dam radę finansowo to udźwignąć ;)
Dostrzegam niestety brak chętnych do uczestniczenia w plenerze forumowiczów z Poznania.
Gawronek, tak jak napisałem w pierwszym poście, koszty dojazdu i powrotu autkiem wyłącznie po mojej stronie, mogę jechać przez Sieradz. Jadę sam bo żona ma swoje problemy zdrowotne, a w ogóle to ją poznaliście bo Alf odnalazł jej zdjęcie w "przestworzach" w dziale - "Zasady umieszczania zdjęć na forum".
Pozdrawiam wszystkich.

Piterspl
24-08-2006, 12:59
niestety tym razem nie mogłem uczestniczyć - praca ...
ale następnym razem będę mógł zabrać parę osób z Poznania i/lub okolic

wlopis
24-08-2006, 14:26
.....o pojawił się ktoś z Poznania, pozdrawiam.......

Gawronnek
24-08-2006, 14:33
wlopis, dzięki będę pamietał, ale to nie tylko o podróz chodzi ;(

wlopis
24-08-2006, 14:37
..rozumiem, ale oferta aktualna.....

vitter
24-08-2006, 16:23
vitter+Agnieszka+pis
99% :D

[ Dodano: Czw 24 Sie, 2006 ]
yanoosh, jeśli sie nic niezmieni mam wolne 2 wolne miejsca siedzące + jedno leżące :D

tarkin
24-08-2006, 20:09
vitter to moze ja zarezerwuje u ciebie jedno siedzace :)

koper_dg
24-08-2006, 20:34
poszła rezerwacja
jeśli jest miejsce jade sam

w pokoju moge spać z kimś też solo
zresztą ktoś tym zarządza :)

glisek
24-08-2006, 22:56
Grzesiu.... tylko nic nie mow Juniorowi o wyjezdzie... plisss plisss ;) ale sie robi fajnie! Tylko Admin.... :cry:

NO wiadomo. Wszystko w tajemnicy, bo znowu jakiego wirusa zalapie :)
jutro jak Justyna bedzie po radzie robie ostateczne potwierdzenie i wysylam maila zgloszeniowego..

No a Admina bedzie brakowalo, oj bedzie brakowalo :(

admin
24-08-2006, 23:47
Hesja, Grzesiu, dzieki Wam przyjaciele. Niestety sila wyzsza :(

david
25-08-2006, 00:34
i ja chętnie dołącze jako świeży forumowicz

Chętnie zabrałbym się z Zakopca, Podhala, Krakowa lub okolic, a w drodze powrotnej do dużego miasta z dworcem PKP lub Bydgoszczy docelowo . Jeżeli ktoś miałby wolne miejsce dla jednej osoby i dużego plecaka byłbym wdzięczny. Mogę dorzucić się do paliwa.

kyllan
25-08-2006, 08:55
do kiedy ostatecznie trzeba się zadeklarować, może być tak że dopiero w ostatnim tygodniu będę wiedział czy dam radę finansowo to udźwignąć ;)
Piotrze z miejscami mam trochę krucho, zaskoczyło mnie zainteresowanie, zwłaszcza dwójkami a nawet jedynkami.
Na początku września w celach weryfikacji zbiorę zaliczki. Dziś jeszcze jadę na Jurę zobaczyć czy sąsiedzi naszych Gospodarzy nie mają miejsc.
No jak ty nie przyjedziesz to już się zdenerwuje. Najpierw admin, teraz ty ech. Wcześniej tak namawiali ;)

Jeżeli kogoś jeszcze nie uwzględniłem na liście, to zrobię to w weekend. Miałem strasznie zakręcone dni w pracy :|. Wszystkim będę odsyłał maile z potwierdzeniem i opisem pokoju. Dziś może uda się jeszcze zrobić jakieś fotki poglądowe.

Jeszcze raz przepraszam za opóźnienia w odpowiedziach. :)

jarek.b
25-08-2006, 12:19
do kiedy ostatecznie trzeba się zadeklarować, może być tak że dopiero w ostatnim tygodniu będę wiedział czy dam radę finansowo to udźwignąć ;)

No chłopie, jak Cię tam nie będzie to się matka na Ciebie strasznie zdenerwuje :cry:

Gawronnek
25-08-2006, 12:51
hehehe to naprawdę miłe że Wam mogłoby mnie brakować, ale 200-300 zł dla mnie w tej chwili to kupa kasy, tak to się nie raz w życiu układa, nawet wielkie chęci nie zawsze idą w parze z możliwościami, 100% decyzje będę mógł podjąc dopiero około 9 września, jeśli nie będzie juz miejsca, to sam sobie będę winien, uważam że niepowaznie było by robić rezerwacje i z niej zrezygnować, więc wolę się wstrzymać

ps. 2 nocki to w jakimś kombi moge sie przespac, byle mnie ktoś wpuścił pod prysznic :lol:

Piterspl
25-08-2006, 13:54
prawdopodobnie uda mi się także przyjechać (w poniedziałek będę mógł potwierdzić) ... wtedy będe miał 2 miejsca wolne z Poznania lub oklic

Niedzwiedz
25-08-2006, 16:34
ja sie wstepnie zapisuje ale nie mam transportu bo pod koniec wrzesnia mtorkiem moze nie dac rady moze jakis warszawski peleton zbierzemy ?

eko-mar
26-08-2006, 21:44
Wstepnie mam zamiar przyjechać z kolegą i koleżanka ale decyzję na 100% podejmę na początku września. Miło bedzie poznać nowe twarze, pogadać....

Piotr_
26-08-2006, 21:47
Może tak ktoś z okolic Olsztyna? Samemu trochę daleko :(

kyllan
28-08-2006, 00:42
Nowe informacje w pierwszym poście (http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=29282).

wlopis
28-08-2006, 12:57
Nowe informacje w pierwszym poście (http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=29282).
Wysłałem 3 maile, potwierdzające mój udział w plenerze, ponieważ
wczoraj zgubiłem okulary w TESCO no i są drobne kłopoty z obsługą komputera.
Miały 5 lat więc i tak należało zbadać wzrok i zamówić nowe ( +1,25 ).

Keyser Soze
28-08-2006, 23:36
...mnie, mimo najszczerszych checi tez nie bedzie, ale zbyt dlugo planowalem inny wyjazd zeby z niego zrezygnowac [a na szczescie zdrowie pozwala wyjechac choc jeszcze pare dni temu bylo kiepsko]

Grzesiu ;) chyba Cie znow poprosze o wypicie z "ekipa" za zdrowie - przyda misie na wyjezdzie

a wogole to pozdrowienia dla Was wszystkich ze Lwowa - przystanku w drodze na zakaukazie...

Tordek
29-08-2006, 17:06
a wogole to pozdrowienia dla Was wszystkich ze Lwowa - przystanku w drodze na zakaukazie...

Pozdrowienia póki co z płn. Anglii,
ja tutaj nowy jestem xP
teraz chyba odpada, ale na następny jak już bardziej się wkręce w to forum to chętnie bym się wybrał !!

pozdrowienia Tordek,
ps. pierwszy sprzęt Nikona mam od niecałego tygodnia :]


ps2. chyba że ktoś zagwarantuje podwózkę z Warszawy w tą i z powrotem dla dwóch osób :>
wtedy bym zrezygnował z obiektywu i sobie pojechał z wami :> sporo bym sie zapewn nauczył :)

koper_dg
29-08-2006, 18:27
co do prosiaka to sie pisze krótko mówiąc przy 20 osobach koszt to po 10-15 zł
z doświadczenia wiem ze taki prosiak starcza na 30 do nawet 40 osób
jeśli moge coś zaproponować to wielkie ogmisko, bo przy malym zamarźnemy do tego kiełbaski może mało oryginalne ale sie sprawdza,
co do bufetu to fajna sprawa bo trzeba gdzieś pogadać o minionym dniu a piwko 3 zł to prawie jak w sklepie. Sugeruje też o przewidzeniu jakiegoś nośnika danych typu PC z nagrywarką CD.

[ Dodano: Wto 29 Sie, 2006 ]
co do prosiaka to sie pisze krótko mówiąc przy 20 osobach koszt to po 10-15 zł
z doświadczenia wiem ze taki prosiak starcza na 30 do nawet 40 osób
jeśli moge coś zaproponować to wielkie ogmisko bo przy malym zamarźnemy
co do bufetu to fajna sprawa bo trzeba gdzieś pogadać o minionym dniu a piwko 3 zł to prawie jak w sklepie. Sugeruje też o przewidzeniu jakiegoś nośnika danych typu PC z nagrywarką CD.

hesja
29-08-2006, 18:31
koper :)
Ty jedziesz zdjecia robic?? :lol:
o flaszce lepiej pomysl hihi


/zartuuuuje :)

A JUZ TAK NA POWAZNIE...
mam pytanie/propozycje czy jak kto zwal...
z racji tego naszego niestety wyjazdu na wesele w sobote
bedziemy dosc wczesnie na miejscu w piatek...
mam pytanko: kto sie zjawi wczesnie (kolo poludnia) w piatek??
i propozycje: by piatek z reguly na Zlotach malo-aktywny turystyczno-fotograficznie
uczynic aktywnym... by zrobic w jakie ciekawe miejsce wypadzik a nie tylko...
wieczerem... w barze... siedziec... przy... no :) PC z CD? ;)

wlopis
29-08-2006, 19:11
szkoda dnia na jazdę, wyruszę ze Swarzędza ok. 3-ciej rano, do przebycia ok. 400 km, więc będę przed południem... do zobaczenia..

jarek.b
29-08-2006, 20:14
kto sie zjawi wczesnie (kolo poludnia) w piatek??

No my sie postaramy jak najwcześniej. Ale myślę, że 14:00 jest tą realną godziną naszego przybycia.
Na miejscu jakoś Was złapiemy i dojedziemy. Myslę, że zbyt daleko się nie oddalicie.

Fallout
29-08-2006, 22:04
Ja mieszkam blisko będziemy na 100% ja i 2 połowa :P ( znowu będzie afera kto ma robic zdjecia :( )

yanoosh
29-08-2006, 22:06
Sugeruje też o przewidzeniu jakiegoś nośnika danych typu PC z nagrywarką CD.
Mogę zabrać ze sobą zewnętrzną nagrywarkę, jeżeli będzie ją można tylko do czegoś podłączyć...

kyllan
29-08-2006, 22:29
co do prosiaka to się pisze krótko mówiąc przy 20 osobach koszt to po 10-15 zł
z doświadczenia wiem ze taki prosiak starcza na 30 do nawet 40 osób

Raczej będzie to udziec :)


Sugeruje też o przewidzeniu jakiegoś nośnika danych typu PC z nagrywarką CD.

Zawsze jest laptop i to nie jeden.


koper :)
mam pytanko: kto sie zjawi wczesnie (kolo poludnia) w piatek??
i propozycje: by piatek z reguly na Zlotach malo-aktywny turystyczno-fotograficznie
uczynic aktywnym... by zrobic w jakie ciekawe miejsce wypadzik a nie tylko...

My myślimy o przyjeździe już w czwartek, również taką chęć zgłaszał piotrowm, jest więc szansa Sławku że uda się zmontować aktywną fotograficznie ekipę w piątek :D



wieczerem... w barze... siedziec... przy... no :) PC z CD? ;)
A może oprócz "no" i PC z CD, jeszcze rzutnik i mikrofon :D Są amatorzy takiej zabawy. :?:

admin
29-08-2006, 23:46
:cry:

kyllan
29-08-2006, 23:48
Co ci Piotrusiu ??

Pakuj się pakuj i przyjeżdżajcie choćby na dzień.

hesja
30-08-2006, 09:03
Mila! nie rycz!!
chlopaki nie placza.....

poprostu tak jak gadalismy przyjedz na sobote... a najlepiej na... piatek i sobote...
Kyllan zalatwi mikrofon, pospiewasz troche karaoke
Wiesz jak wszyscy pragna Twojego wystepu ;)

ja bede mdlal pod scena :mrgreen:

to jak......??
bedziesz?? ;)

Ryszard Gałgan
30-08-2006, 09:39
no - hesja dobrze mówi, zresztą tylko wtedy jest nadzieja że On na to weselisko też nie pojedzie.... chyba że TAXI

Niedzwiedz
30-08-2006, 09:50
to niekogo z wawy nie jedzie ?

jarek.b
30-08-2006, 12:41
Trza będzie może jakieś barykady na drogach porobić żeby ich nie puścić. A wtedy i TAXI nie dotrze. Jak będzie siła wyższa to zostaną :D

admin
30-08-2006, 12:44
Kyllan zalatwi mikrofon, pospiewasz troche karaoke

Wiec dla dobra wszystkich nie powinno mnie tam byc na pewno :)


no - hesja dobrze mówi, zresztą tylko wtedy jest nadzieja że On na to weselisko też nie pojedzie.... chyba że TAXI

Rysiu, ze Slawkiem nie ma problemu, Marika musicie sie zajac odpowiednio :)

Niestety u mnie kiszka. Bede Was ogladal dopiero na zdjeciach poplenerowych.

koper_dg
30-08-2006, 21:56
zawsze wiczorem można położyć się spać jak kto woli może to i aktywniej
wole długie wieczory przy piwku

[ Dodano: Sro 30 Sie, 2006 ]
rzutnik i mikrofon COOL poęczymy nie tylko wzrok ale i uszęta :)

hesja
30-08-2006, 22:55
tak tak... jak bylem z Lans Squadem to wszyscy tylko patrzyli: oj zeby se te barany juz gdzie poszly!
a teraz z zoneczką to... nie wyjezdzajcie na wesele!!

powiedzcie od razu: hesja jedź se a Marika niech zostanie hihi ;)

eh ta ludzka sprawiedliwosc :) [dobrze ze bez Prawa i... ;)

goldie
31-08-2006, 15:25
ej ej właśnie - ja nie jade i co - nawet sie mnie nikt o to nie zapytał - oczywiście zaraz hesja coś naględzi że niby po co...

P.S. Pytali Kyllan i WEP :)

hesja
31-08-2006, 15:31
oszszszszsz Ty klamco Ty!
a kto do Ciebie dzwonil pierwszy i prosil i blagal itd itp??

nieeee on sobie jedzie na wesele
to se jedz!

i prosze sie tu nad nim nie uzalac!
[on to luubi :mrgreen: ]

goldie
31-08-2006, 15:38
no tak tak pierwszy zadzwoniłeś - nawet mnie op... za to że nie jade

a jade na wesele i pojade

i prosze sie nade mna nie uzalac - juz tego nie lubie !

jarek.b
31-08-2006, 21:39
dobrze, dobrze juz się nikt nie będzie użalał.... chcesz to se jedź na to wesele, będziesz musiał tańczyc w kółeczku a o pólnocy wyciągną Cie do łapania krawata :D hihihihihihi
a jak go złapiesz to co będzie :?: :twisted:

no i będziesz jadł flaaaaaaki

a my se tu po jakiś tam zameczkach...... a jakich tam zameczkach......? samych ruinach poganiamy.

za tyyyyyyyyyyyyyych nieobecnych wypijemy :wink: :wink: :wink:

Goldi ten P.S. Cię uratował, bo już WEP miał topór wojenny wyciagnąc, smoka ominąć a na Ciebie atak przypuścić :lol:

wlopis
31-08-2006, 22:25
yarco napisał :
... za tyyyyyyyyyyyyyych nieobecnych wypijemy

a chętnie dołączę się , wezmę jakiegoś Walker czy Balanttine's bo z pogodą może być różnie..

sadki
01-09-2006, 00:27
Psiakość, tuż pod nosem, i nie dam rady..
Za to mam nadzieję jakiegoś delfina upolować w Adriatyku :)
Oczywiście wypijemy tam niejedno za zdrowie tych, co w Jurze.

PrzeMoon
01-09-2006, 17:49
Byłem na wszystkich plenerach jak do tej pory, niestety tym razem mnie nie będzie :cry:. Miłej zabawy i słonecznej pogody wam życzę.

jarek.b
02-09-2006, 12:02
niestety tym razem mnie nie będzie

no bardzo nie ładnie, bardzo ...

a byśmy sobie ccokin'ami popstrykali

Tomek_x
03-09-2006, 13:10
Witam wszystkich,
Na poprzednim zlocie byłem w okolicach, mijaliśmy się tylko z daleka.
Ryszard Gałgan - pamiętasz dziewczynkę ze szczurkiem?
Tym razem dojadę. Chociaż bez noclegu. Mam dosyć niedaleko do miejsca zjadu.
Ale nareszcie będę mógł Was poznać.

Pozdrawiam
Tomek

demer
03-09-2006, 15:44
co do prosiaka to się pisze krótko mówiąc przy 20
A może oprócz "no" i PC z CD, jeszcze rzutnik i mikrofon :D Są amatorzy takiej zabawy. :?:

Hmm.. rzutnik... nikt sie na nas rzucal nie bedzie, a mikrofon przyda sie do karaoke :mrgreen:

W Krzywopłotach jest dosc ciekawa sala (a nawet dwie) ponoć konferencyjna (zreszta na stronce chyba o tym jest..) na sciane mozna slajdy puszczac, bez problemu.

demer

vitter
04-09-2006, 15:46
niestety tym razem mnie nie będzie

no bardzo nie ładnie, bardzo ...

a byśmy sobie ccokin'ami popstrykali
szkoda Przemcia
ale nie tylko on ma cokinka :mrgreen:
do zobaczyska niebawem

kyllan
06-09-2006, 18:33
Przypominam o konieczności wpłaty zaliczki do piątku. Ze względu na deklaracje niektórych osób, są jeszcze wolne pojedyncze miejsca w pokojach.


Proszę również o informacje, kto jest zainteresowany wcześniejszym przyjazdem i kiedy (piątek rano/czwartek wieczorem)

vitter
06-09-2006, 20:44
kaska poszła :D

dido
15-09-2006, 21:10
Przyjadę do Was w sobotę. Chętnie się spotkam z znanymi mi twarzami i chętnie poznam nowe. Będę musiał Was tylko namierzyć w tych Krzywopłotach ;)

david
16-09-2006, 09:43
Może będzie ktoś jechał przez Bydgoszcz, Toruń, chętnie bym się zabrał, może być też z Łodzi.
A po plenerze możnaby uderzyć na mały wspin w okolicę, może znajdzię się chętny?
:smile:

vitter
16-09-2006, 13:57
zabiore sprzęt ale podejrzewam żę niebędzie czasu na wspinaczke :grin:

BlingBling
16-09-2006, 17:11
kurde chetnie pojawilbym sie ale nie mam lensa :evil: a szkoda... nastepnym razem wpadne na 100% :wink:

david
16-09-2006, 21:30
zabiore sprzęt ale podejrzewam żę niebędzie czasu na wspinaczke :grin:
Ja również nie sądze żeby w trakcie pleneru był czas, myślałem zostać dłużej, tylko zapomniałem że nie wszyscy mają do wykorzystania cały urlop jak ja. :grin: :grin: :grin:

wlopis
16-09-2006, 22:18
david napisał............tylko zapomniałem że nie wszyscy mają do wykorzystania cały urlop jak ja.

zdziwisz się, mam jeszcze z ubiegłego roku ....... dni, tylko cisza bo inspekcja pracy :mrgreen:

Gawronnek
19-09-2006, 19:36
fakt że w ostatniej chwili, ale gdyby mnie ktoś przygarnął na karimate to bym się wybrał na spotkanie z Wami

Lulu
19-09-2006, 19:55
Jak mi smutno od czasu, kiedy dowiedziałam się o terminie.
Będę w niedzielę pobierać nauki, chyba nie da rady się z tego wywinąć.
:cry:
pozdrawiam serdecznie!!!
Lulu

wasia
19-09-2006, 20:42
Mam nadzieje , ze dla mnie rowniez znajdzie sie miejsce.

yanoosh
20-09-2006, 08:02
Mam nadzieje , ze dla mnie rowniez znajdzie sie miejsce.
Z mapki podesłanej przez Kyllana wynika, że pokój 9D jest dość duży. Myślę, żę pozostali lokatorzy nie będą mieli nic przeciwko Twojemu zakwaterowaniu (chłopaki potwierdźcie ! ).
Wasia skoro stoimy obok siebie na FOTOHOLIKU - to i komarować możemy w jednym pokoju na zlocie :mrgreen:

wasia
20-09-2006, 11:44
yanoosh dzieki - to trzymajcie dla mnie miejsce :mrgreen:

david
20-09-2006, 11:48
Mam nadzieje , ze dla mnie rowniez znajdzie sie miejsce.
Z mapki podesłanej przez Kyllana wynika, że pokój 9D jest dość duży. Myślę, żę pozostali lokatorzy nie będą mieli nic przeciwko Twojemu zakwaterowaniu (chłopaki potwierdźcie ! ).

Nie pamiętam dokładnie gdzie zostałem przydzielony, ale chyba 9D, tak więc nie mam nic przeciwko, wręcz przeciwnie :grin: Zwłaszcza, że prawdopodobnie zabiorę się z Waldkiem samochodem. :grin:

KTOŚ PORATUJE
Dolega mi brak szerokiego kąta, nie zdążyłem kupić jeszcze nowego szkla i na plener pozostał mi tylko 75-300 :sad: :sad: :sad: , może ktoś z uczestników użyczyłby czegoś szerszego, może być nawet od 28/35-w obecnej sytuacji będę szczęśliwy. Ewentualnie wysłucham porad jak szybko przerobić osłonę bagnetu na obiektyw otworkowy. :grin: :grin: :grin:

Gawronnek
20-09-2006, 15:55
nie znam rozkładu ale mam nadzieję, że jakieś miejsce sie dla mnie też znajdzie ??

wlopis
20-09-2006, 17:24
nie znam rozkładu ale mam nadzieję, że jakieś miejsce sie dla mnie też znajdzie ??

Pakuj się i w drogę , pewnie miejsce się znajdzie, wieczorkiem spojrzę na rozkład pokoju i odezwę się.
Foty uciekają, pogoda wyjątkowa ,chce się żyć. Uciekam, żona mnie ciągnie do teatru.
Jak z dojazdem ?

Gawronnek
20-09-2006, 17:27
wlopis, zabiera mnie Marta, więc wielkie dzięki, chyba że może powrót, ale to obgadamy na miejscu :lol:

yanoosh
20-09-2006, 18:02
to trzymajcie dla mnie miejsce :mrgreen:
GRZEJEMY miejsce - CHŁODZIMY szkło :mrgreen:

Gawronnek
22-09-2006, 01:19
no to do ZOBACZENIA na miejscu Yupi!!

Keyser Soze
22-09-2006, 09:51
...hej, lacze sie w zalu ze wszystkimi, ktorych nie bedzie [Lulu - nie placz, PrzeMoon - databank dziala ;) ], pozdro dla tych ktorzy na zlocie - nie watpie, ze bedzie udany, zdrowie wszystkich!!! , toast wznosze gruzinskim winem domowej roboty - polecam ;) ...

Gawronnek
23-09-2006, 22:04
pierwsze foty

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://gawronnek.pl/obrazki/zlot01.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://gawronnek.pl/obrazki/zlot02.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://gawronnek.pl/obrazki/zlot03.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://gawronnek.pl/obrazki/zlot04.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://gawronnek.pl/obrazki/zlot05.jpg)

Twister
24-09-2006, 20:50
Toś nas Gawronek nieźle namierzył :))

Myszkin
24-09-2006, 21:48
Dawajcie te foty w koncu!!!
Gawronek,co za sprzecik posiadasz jesli to nie tajemnica?

hesja
25-09-2006, 09:29
super foteczki
wszystkie
a czolka debest
jeszcze gdyby ją lekko w prawo by nova 5 sie zmiescila to juz wogole pelnia :)

andre84
25-09-2006, 09:57
Ale foty haha. Ostatnie ujęcie suuuuupppppeeerrr...

Gawronnek
25-09-2006, 10:36
hesja, nie myślałem o torbie robiąc zdjęcie ;)

Myszkin, akurat te zdjęcia robione były Sigmą 70-200 F2.8