PDA

Zobacz pełną wersję : poszukiwany Fotograf na Ślub 11 lipca 2009 Katowice



pszem
06-03-2009, 15:15
Witam, poszukuje fotografa na swoj slub 11-07-09
na oferty cenowe i sample czekam pod mailem pborsuk@gmail.com

R
06-03-2009, 15:31
a jak szukasz kucharza to tez prosisz zeby ci wyslal kotleta i sloik z rosolem czy fatygujesz sie sam?

jacek.gold
06-03-2009, 15:32
kucharz przychodzi wcześniej obiad zrobić :)
można w ten sposób mieć cały rok kucharzy na weekend

Carolco
06-03-2009, 15:40
Witam, poszukuje fotografa na swoj slub 11-07-09
na oferty cenowe i sample czekam pod mailem pborsuk@gmail.com

Nawet nie chciało Ci się napisać czego oczekujesz od fotografa, co ma obejmować usługa - właściwie nic Ci się nie chciało, a ktoś ma się produkować? Hm... dla mnie bez najmniejszego sensu.

pszem
06-03-2009, 16:03
ok zatem przepraszam za moj pospiech interesuje mnie material z przygotowan, ceremoni w kosciele i pleneru
natomioast co do sampli czy to takie irracjonalne zeby najpierw zobaczyc mozliwosci fotografa??
nie wiem moze jestem dziwny ale w ciemno nie zdecyduje sie wybrac kogos kto ma uwiecznic tak wazne dla mnie chwile
natomiast odpowiedzi tego pokroju to dla mie zbedne nabijanie liczika postow
napisalem wszystko co wydalo mi sie niezbedne, jesli jeszcze jakies informacje sa potrzebne to prosze o info, w miare mozliwosci bede rozwijal post

MikeP
06-03-2009, 17:38
ok zatem przepraszam za moj pospiech interesuje mnie material z przygotowan, ceremoni w kosciele i pleneru
natomioast co do sampli czy to takie irracjonalne zeby najpierw zobaczyc mozliwosci fotografa??
nie wiem moze jestem dziwny ale w ciemno nie zdecyduje sie wybrac kogos kto ma uwiecznic tak wazne dla mnie chwile
natomiast odpowiedzi tego pokroju to dla mie zbedne nabijanie liczika postow
napisalem wszystko co wydalo mi sie niezbedne, jesli jeszcze jakies informacje sa potrzebne to prosze o info, w miare mozliwosci bede rozwijal post

no ale co za sample chcesz? print ready zdjecia czy co? czy chcesz sampel albumu? nie rozumiem... moze chodzi ci o pokazanie dorobku po prostu? to zwykle na stronach jest przeciez...

pszem
06-03-2009, 20:42
mam na mysli wlasnie jakies przykladowe zdjecia w sieci, wystarczy link do strony / portfolio

pszem
15-06-2009, 18:57
Ok, temat uwazam za zamkniety, fotograf wybrany, dziekuje wszystkim, ktorzy sie odezwali