PDA

Zobacz pełną wersję : naprawic przymkniete oczy



mack87
05-03-2009, 20:45
uda sie zrobic normalne oczy? moja laska zmrozyla powieki co psuje cale zdjecie jak mozecie zrobic"normalne" oczy to prosze!

mack87
05-03-2009, 20:46
http://s5.zapodaj.net/96166299.jpg.html
oto link

Valdek_Tychy
05-03-2009, 20:58
uda sie zrobic normalne oczy?
Jasne,że się uda tylko trzeba bardzo chcieć i duuuuużo ćwiczyć ;)

mack87
05-03-2009, 21:17
he he:) probowalem zrobic cos stemplem w photoshopie ale ja to marnie robie a jest inny sposob?

Michał Jędrak
05-03-2009, 23:15
Zrób jej zdjęcie z głową pod podobnym kątem i wklej oczy do docelowego zdjęcia.

bahuone
05-03-2009, 23:47
chyba lepiej powtorzyc zdjecie niz bawic sie i cudowac:)

yahooo8
06-03-2009, 21:41
dokladnie jak kolega wyzej napisal. Szkoda zachodu bo roboty bedzie troszke aby wygladalo to naturalnie

mack87
07-03-2009, 12:46
nie uda mi sie powtorzyc tego zdjecia :( zdjecie bylo robione 2 lata temu, dzis probuje cala swoja galerie "naprawic" by stworzyc rodzinny album. zdjecie nie jest rewelacyjne , ale chce zrobic je w miare przyzwoicie. oto one
http://zapodaj.net/65104168.jpg.html

mack87
07-03-2009, 12:55
a jak moge usunac ta poswiate na ramionach? dodam zezdjecie jest oryginalne, nie bylo przerobione zadnym programem,, ale chyba byl ustawiony jakis temat w cyfrowce

bahuone
07-03-2009, 13:16
ta poswiada jak mi sie wydaje (moge sie mylic) powstala przy zastosowaniu dlugiego czasu przez automatyke aparatu. i modelka poruszyla rekami i dlatego matryca zarejestrowala taki obraz. to dookola postaci mozna usunac uzywaja stempla w photoshopie nie wiem jak z reszta bo sie nie znam za bardzo na obrobce :)

mack87
07-03-2009, 13:20
chyba tak bylo jak piszesz bahuone nie chce usuwac tej poswiaty przy ciele ale na ramionach i glowie no i te oczy...

bahuone
07-03-2009, 16:41
Ja sie nie znam za bardzo na obrobce zdjec. Ale jest na forum duzo osob bardzo dobrych wiec napewno pomoga.

Jarek78
07-03-2009, 16:54
nie uda mi sie powtorzyc tego zdjecia :( zdjecie bylo robione 2 lata temu, dzis probuje cala swoja galerie "naprawic" by stworzyc rodzinny album. zdjecie nie jest rewelacyjne , ale chce zrobic je w miare przyzwoicie. oto one
http://zapodaj.net/65104168.jpg.html


Ale Ty nie masz powtórzyc tego samego foto... oswietl podobnie twarz swojej dziewczynie i ustaw jej twarz tak jak na foto. Nie sprobowales nawet i juz piszesz ze sie nie da. Oczy wbrew pozorom tak bardzo sie nie zmieniaja przez dwa lata, (a tylko one beda do podmianki) Napewno lepiej Ci to wyjdzie niz poprawianie fotospujem i proces "oczootwierania" zwlaszcza, ze naprawde wymaga to dokladnosci i wprawy.

Przynajmniej sprobuj zrobic to foto i pokaz. Napewno jest wsrod nas niejeden magik który Ci pomoże.

messer
07-03-2009, 20:17
Ja bym w ogóle odpuścił. To zdjęcie jest złe pod każdym kątem patrząc i "ratowanie" go IMO nie ma po prostu najmniejszego sensu...

GrzesiekH
08-03-2009, 01:59
Tutaj bez urazy, zacytuję pewnego starszego Pana "z gów..a bicza nie ukręcisz" czyli dajmy sobie spokój

mack87
08-03-2009, 12:37
nie urazilem sie bo wiem ze zdjecie jest fatane ale chcialem choc tylko oczy naprawic bo paskudnie to wyglada. sprobuje zrobic to foto oczu i wkleic zobaczymy jak to wyjdzie.

Skibek
10-03-2009, 01:35
A ja bym opuścił minimalnie źrenice stemplem... Kiedyś robiłem plakat jakiemuś kandydatowi na stołek do Rady Miasta i dając mi zdjęcie swojej gęby poprosił, żebym go "uśmiechnął", bo smutny taki wyszedł. 3 ruchy ręką, lekkie smużenie i chłopa wyszedł sympatyczny jak ta lala (nie ta...). Czasem wystarczy zmienić 3 piksele, żeby efekt był pierunujący ;)