PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Pachołek



kulten
05-03-2009, 01:05
http://img3.imageshack.us/img3/4910/dsc4789.jpg

velaskez
05-03-2009, 01:07
Pojechane, jak dla mnie +++++.

erde
05-03-2009, 01:08
hmm czuję pewien niedosyt. Chciałbym zobaczyć więcej tego pachołka, może nieco niżej aparat? i ta woda jak dla mnie nieco zbyt mleczna. ale nie powiem, podoba mi się. Twój styl:)

AndrzeY
05-03-2009, 01:09
nie podoba mi się, kolory wody i nieba są nie naturalne nie lubię, kadr tez mi nie pasuje.

Nikonozaur
05-03-2009, 01:20
Może i pojechałeś, ale raczej nie w tę stronę. Niebo oderwane od rzeczywistości, woda trupio-blada... Nie, ja na nie.

plusczyminus?
05-03-2009, 01:21
nie podoba mi się, kolory wody i nieba są nie naturalne nie lubię, kadr tez mi nie pasuje.

Określenie "mi nie pasuje" jest bezsensowne jeśli nie jest poparte jakąkolwiek wskazówką dla autora dlaczego nie pasuje. Wystarczy sugestia.

Osobiście kadr odbieram pozytywnie. Bardzo.
Kolory natomiast - przede wszystkim niebo, są nie do przyjęcia. Granat, stonowany błękit, cross w kierunku zieleni a nawet b&w jest wskazane. Ale ten dziwny filoetowo-niebiesko-magentowy (zdaję sobie sprawę, że w języku kobiecym na pewno istnieje nazwa na ten kolor, ale żona już śpi więc wybacz męskie uogólnienia) zafarb odrzuca.

AndrzeY
05-03-2009, 01:33
Określenie "mi nie pasuje" jest bezsensowne jeśli nie jest poparte jakąkolwiek wskazówką dla autora dlaczego nie pasuje. Wystarczy sugestia.


kadr jest podzielony na 3 cześć, żadna z nich się nie łączy z następną czymś co by współgrało i nic interesującego nie przedstawia.

malasana
05-03-2009, 09:24
Do mnie bardzo trafia, extra zdjecie. Podoba mi sie za to, ze nie jest stricte minimalistycznym krajobrazem, jest zabawa kolorami i geometria. Swietne!

morzon
05-03-2009, 11:13
Mi się bardzo podoba, lubie takie zdjecia. Ładnie podłoga wyciągnieta. Niebo i woda bardzo na plus.

urbik
05-03-2009, 11:20
Jak zawsze, z wielką przyjemnością oglądam Twoje prace

baku127
05-03-2009, 12:00
Extra!!!Swietna praca.Miło popatrzeć i nacieszyć oko.

bombel
05-03-2009, 12:45
Nawet mleko zamiast wody mi nie wadzi tak, jak radioaktywne niebo. Wolałbym inne, ale nie wszystko można mieć, taki jest ten świat okrutny... Całe szczęście, ze jest cokolwiek ostrego i stałego na pierwszym planie; ta podłoga z kołkiem jest ratująca.

Gdyby nie ona, byłby znowu nudny marynistyczny widoczek na długim czasie; z kołkiem i podłogą robi się interesujące zdjęcie.

lechupe
05-03-2009, 13:03
mnie sie nie podobaja dwie rzeczy:
a/ dysharmonia jak niżej


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img230.imageshack.us/img230/301/dsc4789cpy.jpg)

b/ zbyt duzy kontrast pomiedzy niebem a resztą obrazka, która utrzymana jest w znacznie spokojniejszej, pastelowej tonacji.

leon112
05-03-2009, 13:20
Dla mnie to ten kolor nieba jest jakiś taki.............hhmmmmmm?? Odwraca moją uwagę :-|

fotokornik
05-03-2009, 18:11
"nieopodoba mi się niebo ma taką nienaturalną barwę" :D:D:D
A tak serio fajna fota

pinokio
05-03-2009, 18:14
nie podoba mi się, kolory wody i nieba są nie naturalne nie lubię, kadr tez mi nie pasuje.


Może i pojechałeś, ale raczej nie w tę stronę. Niebo oderwane od rzeczywistości, woda trupio-blada... Nie, ja na nie.

A dla mnie super! jest inne niż wszystkie i to jest fajne. Jestem na tak :)

kulten
05-03-2009, 21:59
Dzięki za odwiedziny.
Z założenia miało być cukierkowo bo w końcu dośc jest ponurackich kołków. Padło coś odnośnie nienaturalnego koloru, owszem jest on mało naturalny ale nikt nie każe fotografować rzeczywistości, mnie przynajmniej taka opcja mniej interesuje, stanowić ma ona (czyt. rzeczywistość) bowiem tylko bazę do dalszej pracy. Odnośnie słabego kadru, oczywiście nie musi się on każdemu podobać co szanuję, rozumiem, że ktoś powie, że ów kadr go nie kręci ale tekst o 3 częsciach, które nic specjalnego nie przedstawiają mnie rozbawił :mrgreen:.

borregaard
05-03-2009, 22:39
Kulten,gdybyś mleka nie przypalił,dał spokój badaniom koloru napromieniowanego,dechy ułożył.....układnie,to .....byłby orgazm ogólny i sikańsko....Jest b.fajnie pod tym względem,że masz jakiś projekt,wizję i pokazujesz bez obaw....to jest to .Tak trzymaj.Nie wszystkim musi się podobać...przyznam się też ,że to nie jest moje ulubione,Twoje,zdjęcie.....:-D

Seeker
05-03-2009, 22:49
"hmm czuję pewien niedosyt. Chciałbym zobaczyć więcej tego pachołka,"

Dokladnie. Do tego z nizszej perspektywy.
Podobaja mi sie twoje zdjecia, ale mam wrazenie, ze uzywanie szerokiego kata
stalo sie juz maniakalne... a szkoda, bo masz oko i umiesz pokazywac.

Locter
05-03-2009, 22:52
Świetne, ze smakiem i klasą - "smakowe" ;)

elix
05-03-2009, 23:15
Dla mnie bardzo ciekawa fota, za każdym razem zaskakujesz czymś innym. Kołek z podłogą zrobił swoje i - jak to już słusznie zauważył bombel - dzięki temu nie jest to kolejny nudny marynistyczny obrazek na długim czasie.

Gosia
06-03-2009, 10:45
buuu... ja jestem na nie. kompozycja mnie drażni. od centralnego pachołka oczekiwałabym symetrii. niebo fioletowe mi się nie podoba. sorry Kulten :oops: kupie Ci za ten koment browar, jesli dotre kiedys do B.

ps. wlasnie przeczytalam Twoj koment, ze ma byc cukierkowo. jak dla mnie to fiolet wcale cukierkowy nie jest - to nie jest nawet fiolet czekolady milki, tylko taki jakis zimny, nocny fiolet. cukierek powinien być o wiele cieplejszy...

Martix
06-03-2009, 22:17
Świetne, gratuluję.

jendryn
06-03-2009, 22:31
Ciekawy minimal. Ostatnio zapodajesz wiekszosc na długim czasie, jednak każde jest inne i to największy plus. Podoba mi się kierunek w którym idziesz...

kulten
06-03-2009, 22:39
kupie Ci za ten koment browar, jesli dotre kiedys do B.


Trzymam za słowo :mrgreen:.

No i staram się wyszukiwać nowości ale nie wiem jak długo tak jeszcze pociągnę :mrgreen:.
W kwietniu jadę w polskie góry, może wtedy uda mi się coś wyczarować.

Dziękuję za odwiedziny.