PDA

Zobacz pełną wersję : Lowepro Deluxe Waistbelt+kamizelka Shoulder Harness



Mont
04-03-2009, 13:54
Ciekaw jestem ilu z Was użytkuje zestaw Lowepro Deluxe Waistbelt+kamizelka Shoulder Harness.
Na ile jest to praktyczne rozwiązanie ?
Mam torbę Tamraca typu Sling i jego przesuwanie z pleców do przodu jest conajmniej irytujące, a dostęp nie taki prosty. Gdy noszę ją na marynarkę/koszulę po imprezie wyglądam jak wyciągnięty z pralki - mokry i wygnieciony :)

jacek.gold
04-03-2009, 14:00
nie o to dokładnie pytasz ale tu masz szelki i pas http://plfoto.com/1671110/zdjecie.html
podobny ale tamraca sobie nabyłem z paroma wisiorkami i nawet fajnie działa

Mont
04-03-2009, 14:22
A na aparat też masz jakiś pokrowiec w stylu toploadera ??

jacek.gold
04-03-2009, 14:26
aparat zawsze w garści :)
a jak siadam do stolika to do torby :)

fIlek
04-03-2009, 14:41
aparat zawsze w garści :)
a jak siadam do stolika to do torby :)

... coby piwskiem nie pochlapać, bo się potem strasznie lepi :mrgreen: - też tak mam :)

mswilk
04-03-2009, 22:22
Trochę o kamizelkach (http://www.swiatobrazu.pl/wakacyjny_ekwipunek_fotograficzny_8211_w_co_zapako wac_sprzet_fotograficzny_cz_22.html) i takich tam.

Przy okazji mam pytanie czy na tych pasach mozna umieścić firmowe futerały Nikona ?
Czy używa ktoś może kamizelki taktycznej (~70 zł) ?

marszull
05-03-2009, 12:09
na paskach lowepro nie umiesci sie futeralow nikona (potrzebny jest specjalny zaczep z rzepem taki jak w futeralach lowepro)

jacek.gold
05-03-2009, 12:13
na tamracu też nie :)

mswilk
05-03-2009, 12:17
No właśnie "przeanalizowałem rynek" i myslę że dobrym i tanim rozwiąznaniem jest np. zakup:

- szelek (http://www.sklep.vest.pl/product_info.php?products_id=186)
- pasa (http://www.sklep.vest.pl/product_info.php?cPath=25_31_324&products_id=182)

do których mozna doczepić oryginalne futerały Nikona.
Koszt nieporównywalnie niższy niż "specjalistycznych firm foto", a funkcjonalność ta sama.

Można również zamiast drogiego pasa zakupić jego zamiennik (http://www.sklep.vest.pl/product_info.php?cPath=25_31_325&products_id=590) - również za ułamek ceny "specjalistycznych firm foto".

jacek.gold
05-03-2009, 12:22
myślę że na tym pasie i szelkach można by spokojnie powiesić tamracowe czy loweprowe torby na szkła
a szelki to sobie chyba nawet tam kupię :)

mswilk
05-03-2009, 12:26
(...) na tym pasie i szelkach można by spokojnie powiesić tamracowe czy loweprowe torby na szkła

"owkorz"

vasco5
05-03-2009, 21:35
no to jak ktoś taki zestaw kupi to poproszę o foty :)