Al Koholik
03-03-2009, 18:37
Jakiś czas temu gdzies w sieci widziałem pasek na ramie do przenoszenia aparatu.
Nie pamietam gdzie to było i kto jest jego producentem... wówczas potraktowałem to jako ciekawostke i drugiego dnia już o nim nie pamiętałem. Teraz myśle, że to nie głupie rozwiazanie. W poszukiwaniu go przeszukałem znane mi zasoby internetu i nic nie znalazłem.
Jaki to był pasek?
Przezaczony dla fotoreporterów, umożliwiał on dyskretne prznoszenie aparatu pod "pachą" Nosiło sie to na ramieniu (np. pod kurtka, a aparat wisiał z boku) Aparat zamocowany był do paska "za spód" (tak jak statyw) i konstrukcja tego ustrojstwa pozwalała na przesuwanie aparatu wzdłuż paska pozwalając na błyskawiczny dostep do aparatu. Można go było rowniez odpiąć
To tyle co pamietam na ten temat.
Bede wdzieczny za jakieś informacje. Jak i opinie.
Nie pamietam gdzie to było i kto jest jego producentem... wówczas potraktowałem to jako ciekawostke i drugiego dnia już o nim nie pamiętałem. Teraz myśle, że to nie głupie rozwiazanie. W poszukiwaniu go przeszukałem znane mi zasoby internetu i nic nie znalazłem.
Jaki to był pasek?
Przezaczony dla fotoreporterów, umożliwiał on dyskretne prznoszenie aparatu pod "pachą" Nosiło sie to na ramieniu (np. pod kurtka, a aparat wisiał z boku) Aparat zamocowany był do paska "za spód" (tak jak statyw) i konstrukcja tego ustrojstwa pozwalała na przesuwanie aparatu wzdłuż paska pozwalając na błyskawiczny dostep do aparatu. Można go było rowniez odpiąć
To tyle co pamietam na ten temat.
Bede wdzieczny za jakieś informacje. Jak i opinie.