PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Zima



wojtek6308
03-03-2009, 15:08
###




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/my.php?image=dsc9771.jpg)



Jeszcze jedna próba pod ostre światło. Jak Wam się to widzi?

Zapraszam i dziękuję.

morzon
03-03-2009, 15:44
Ten słup... uroku nie dodaje ;) kadrowałbym, żeby słońce umieścić np w mocnym punkcie (po lewej np), nie tak centralnie - będzie wtedy mocnym akcentem i częścią kompozycji. Tak w środku to nie bardzo...
Ładny biały śnieżek - Andrzejowi się spodoba :mrgreen:

wojtek6308
03-03-2009, 16:09
Ten słup... uroku nie dodaje ;) kadrowałbym, żeby słońce umieścić np w mocnym punkcie (po lewej np), nie tak centralnie - będzie wtedy mocnym akcentem i częścią kompozycji. Tak w środku to nie bardzo...
Ładny biały śnieżek - Andrzejowi się spodoba :mrgreen:

Wiem, wiem, że kadr bez słupa byłby lepszy, ale nie mogłem inaczej podejść
tej kępy trawy bo wszędzie krzaczory właziły mi w kadr.

Ja też mam taką nadzieję, że się Andrzejowi śnieżek spodoba :-D

malasana
03-03-2009, 16:28
Tak, szkoda slupa, bo swiatelko wysmienite.

Nikonozaur
03-03-2009, 16:48
Dobrze gadają. Słup wlazł w badyle i to się kłóci. Za to śnieżek wyciągnąłeś pierwsza klasa. Trąci lekko przeostrzeniem, albo mi się tylko tak wydaje.

kulten
03-03-2009, 17:08
To niech inni też napiszą/potwierdzą czy też dostrzagają pixelozę w górnych narożnikach. Poprzednie zdjęcie pod światło bardziej mi się podobało.

borregaard
03-03-2009, 17:15
Dobrze gadają. Słup wlazł w badyle i to się kłóci. Za to śnieżek wyciągnąłeś pierwsza klasa. Trąci lekko przeostrzeniem, albo mi się tylko tak wydaje.

Ma ładną fakturę,nie jest przeostrzony....no deko..:-D


To niech inni też napiszą/potwierdzą czy też dostrzagają pixelozę w górnych narożnikach.
Kulten ,może i widać,ale po co to kilkakrotnie powiększać....?

Wojtku,fakt ...żarówę powiesiłeś jak nad stołem....:-D

wojtek6308
03-03-2009, 20:01
Dobrze gadają. Słup wlazł w badyle i to się kłóci. Za to śnieżek wyciągnąłeś pierwsza klasa. Trąci lekko przeostrzeniem, albo mi się tylko tak wydaje.

Co do słupa już napisałem, może i deczko za ostro.


To niech inni też napiszą/potwierdzą czy też dostrzagają pixelozę w górnych narożnikach. Poprzednie zdjęcie pod światło bardziej mi się podobało.

Ja u siebie nie widę pixelozy, jak już to w narożnikach pokazał się szum, ale ja mam tylko 15"
i może nie widzę.


Ma ładną fakturę,nie jest przeostrzony....no deko..:-D


Wojtku,fakt ...żarówę powiesiłeś jak nad stołem....:-D

Chyba za dużo też kontrast podbiłem.

Żeczywiście, ... wisi jak nad stołem :mrgreen:

Radek_1
03-03-2009, 20:12
Bardzo piękne światło, szkoda, że nie pokombinowałeś z kadrem mnie bardziej niz słup denerwują te trawska :(

harb
03-03-2009, 20:32
Bardzo piękne światło, szkoda, że nie pokombinowałeś z kadrem mnie bardziej niz słup denerwują te trawska :(

ale i tak jest ok. - trochę chyba za ostro, lub zbyt duzo kontrastu, jezeli poprawisz to i słup da radę :-D