Piotr_
02-03-2009, 19:35
Pierwszy wyciek z PMA.
http://www.optyczne.pl/1634-nowość-Samsung_NX_-_Mikro_4_3_po_koreańsku.html
Ciekawe czy giganci N i C też będą chcieli capnąć trochę tego tortu?
http://www.optyczne.pl/1634-nowość-Samsung_NX_-_Mikro_4_3_po_koreańsku.html
Ciekawe czy giganci N i C też będą chcieli capnąć trochę tego tortu?