PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy maluch od Samsunga



Piotr_
02-03-2009, 19:35
Pierwszy wyciek z PMA.

http://www.optyczne.pl/1634-nowość-Samsung_NX_-_Mikro_4_3_po_koreańsku.html

Ciekawe czy giganci N i C też będą chcieli capnąć trochę tego tortu?

+++
02-03-2009, 19:53
Chyba tak, to dośc naturalna kolej rzeczy - zwiększanie wielkości matrycy w najpopularniejszym segmencie rynku. Wyścig na megapixele w pierduśnikowatej wielkości matrycach ma się już ku końcowi, a wymienna optyka to dodatkowy bonus. Czas na nowe niszowe pociągnięcia, mamy zapowiedź kwadratowej matrycy u PENTAXA, to czemu nie ofensywa bezlustrowego 4/3 i APS-C.