PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] ..a stitch in the evening sky



iranio
27-02-2009, 20:09
..z pewną taką nieśmiałością, jako że pierwszy raz w tym dziale..
Napiszcie proszę czy ta fotka to krok w dobrą stronę..


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img3.imageshack.us/img3/1906/200902070010square3.jpg)

Marian K
27-02-2009, 20:46
Dla mnie to zdjęcie jest ładne i to mi wystarczy.
Pozdr.M

Paablitos
27-02-2009, 20:54
Ja sie nie znam i nie mialem jeszcze debiutu na forum...
Jak dla mnie jest fajnie... bardzo ladna kompozycja i kolorek. Gratulacje.

Pozdr. Pawel

bombel
27-02-2009, 21:02
Podkamienna Tunguzka?

kulten
27-02-2009, 21:14
Niestety krzywe i to co się stało z szlakiem po samolocie w procesie obróbki dla mnie jest nie do przyjęcia. Jeśli poprawić te rzeczy to źle nie będzie.

Burkinafaso
27-02-2009, 21:16
"Nad naszą wsią przeleciał meteoryt"... Nie, no tak mi się jakoś skojarzyło...;)
Fajne w odbiorze... ale byłoby jeszcze fajniejsze, gdyby słupy i horyzont były proste. No i ten tytuł. Może stary, niemodny i zacofany jestem, ale zdecydowanie wolę przeglądać wątki z tytułami w języku, że tak powiem, w pełni kompatybilnym ze mną...;)

blazeje
27-02-2009, 23:59
Może i coś z tym zdjęciem jest nie tak, ale mi się podoba.

iranio
28-02-2009, 06:00
"Nad naszą wsią przeleciał meteoryt"... Nie, no tak mi się jakoś skojarzyło...;)
Fajne w odbiorze... ale byłoby jeszcze fajniejsze, gdyby słupy i horyzont były proste. No i ten tytuł. Może stary, niemodny i zacofany jestem, ale zdecydowanie wolę przeglądać wątki z tytułami w języku, że tak powiem, w pełni kompatybilnym ze mną...;)

:-) Masz rację, Twój tytuł podany w cudzysłowie byłby (nomen omen) o niebo lepszy.. :)
Co do horyzontu, jest pofalowany i ciężko znaleźć jego poziom (porównaj 1plan i tło), ale na słupach rzeczywiście troszkę odchyłkę widać.
Dzięki za odpowiedź!
I.


Niestety krzywe i to co się stało z szlakiem po samolocie w procesie obróbki dla mnie jest nie do przyjęcia. Jeśli poprawić te rzeczy to źle nie będzie.

hm, być może trochę przeostrzyłem... Dzięki za uwagi.
I.

clusca
28-02-2009, 07:49
O rany, niebo się pruje ;)
Ciekawa fotka. Mnie się podoba, choć tutaj skośny horyzont rzeczywiście razi.

Co do tytułu, to ja tam żadnego "stitch" nie widzę. "Evening sky" będzie dopiero potrzebować "stitches" - na razie jest tylko "wound". Choć dla mnie bardziej wygląda jak "scar". Brzmi dziwnie, prawda. Może dlatego, że to polskie forum a tytuł jakiś taki niepolski.

Burkinafaso - "Nad naszą wsią przeleciał meteoryt" - świetne, idealnie pasuje na tytuł :)


PS. iranio, ranny ptaszek z Ciebie. Ja wracam spać ;)

borregaard
28-02-2009, 09:32
Zawsze wierzyłem ,że kiedyś wylądują.....
Okazuje się,że z nadprzestrzeni można wyjść i w atmosferze.....:mrgreen:

morzon
28-02-2009, 10:01
Hamowanie z prędkości "łorpowej" (to ze star treka) ? :mrgreen:

krokus66
28-02-2009, 11:51
Niestety krzywe i to co się stało z szlakiem po samolocie w procesie obróbki dla mnie jest nie do przyjęcia. Jeśli poprawić te rzeczy to źle nie będzie.

Nigdy bym nie wpadł co to jest za znak na niebie. Mnie się to w 1 chwili skojarzyło z dzidą murzyńską, przepraszam za szczerość ale miałem takie dziwne skojarzenie...
Na poważnie.
Generalnie popieram. Zastanawiam się czy dobry poziom nie byłby lepszy od kwadratu? Mamy silne niezrównoważenienie b. jasnej góry z b. ciemnym dołem.

BOSS
28-02-2009, 11:55
Podoba mi się, i to bardzo !
Gartulacje!!!

iranio
28-02-2009, 15:39
PS. iranio, ranny ptaszek z Ciebie. Ja wracam spać ;)

...to przez Adamka :-)

forbes
28-02-2009, 16:58
ładny kadr i kolorki, tylko że ten szlak po samolocie, to wygląda jak startująca rakieta patriot, a nie delikatna smuga po samolocie :mrgreen:

darsedz
28-02-2009, 17:05
...tylko że ten szlak po samolocie, to wygląda jak startująca rakieta patriot, a nie delikatna smuga po samolocie :mrgreen:

to chyba niezależne od autora - chociaż ludzie mają już w PL rożne cuda w tym i samoloty :D

Guancho
28-02-2009, 17:41
To samolot... nie
To meteor... nie
To samolot... NIE!
TO SUPER KACZOR :lol:

darsedz
28-02-2009, 17:47
tylko który bo obaj zaczynają się znów przedwyborczo lansować?
czyba, że to Super Kaczor dyżurny - czyli ten który akurat ma wolne na promocję

harb
01-03-2009, 08:51
powiem Ci ze po raz kolejny zagladam do tej fotki i poza uwagami kolegów muszę powiedziec ze fotka jest ładna, szczególnie kolorki slicznie tutaj zagrały - popraw i mozesz ja smiało pokazywac innym :-D

iranio
01-03-2009, 22:42
Bardzo wszystkim dziękuję za uwagi.
Dla tych, co nadal w niepewności, potwierdzam, że był to nie meteor, nie dzida murzyńska i nie statek obcych (Andrzeju, jeszcze nie ;-)) ale samolot..
Pozdrawiam,

I.