PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Zamczysko



nothing
25-02-2009, 20:41
Z ostatniego wyjazdu słuzbowego. Niebo może trochę mało dramatyczne ;-) ale właściwie jest to mgła. Szkoda tylko, że nie chciała się zbliżyć, bo mogło być ciekawie...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img6.imageshack.us/img6/6551/dsc63860001jpg.jpg)

BOSS
25-02-2009, 20:43
Czyżby to Jura krakowsko-częstochowska?

Pershing
25-02-2009, 20:46
Niebo nie tyle mało dramatyczne, co jego zupełny brak, a kadrowo ok. Mogłeś się pokusić o poprawę rzeczywistości i niebo w PS podmienić, albo faktycznie tą mglę dorobić.

nothing
25-02-2009, 20:51
Czyżby to Jura krakowsko-częstochowska?

Brawo! ;-)

nothing
25-02-2009, 20:52
Niebo nie tyle mało dramatyczne, co jego zupełny brak, a kadrowo ok. Mogłeś się pokusić o poprawę rzeczywistości i niebo w PS podmienić, albo faktycznie tą mglę dorobić.

Szczerze mówiąc, to nawet o tym nie pomyślałem. Spodobało mi się takie jednolite tło do tych ruin.

malasana
25-02-2009, 22:12
Hehe, zdublowalem dzis nieswiadomie tytul:) A zdjecie... Szczerze mowiac, nieba mi brak.

Calme
25-02-2009, 22:16
Na moje oko to Podzamcze i zamek Ogrodzieniec ;)

nothing
25-02-2009, 22:18
Na moje oko to Podzamcze i zamek Ogrodzieniec ;)

Calme ależ Ty masz oko... ;-)

kulten
25-02-2009, 22:18
Dla mnie zamek wymaga zdecydowanego wyprostowania, bardzo słabo stoi na glebie :) .

cialat
25-02-2009, 22:19
Na moje oko to Podzamcze i zamek Ogrodzieniec ;)

... się mi też tak wydaje :-D co do foty to nie zabardzo do mnie gada :-( ani kadrowo ani ...

poprostu NIE

pozdrawiam

nothing
25-02-2009, 22:20
Dla mnie zamek wymaga zdecydowanego wyprostowania, bardzo słabo stoi na glebie :) .

W końcu to ruina. Szwedzi go tak podobno pokrzywili... ;-)

jendryn
25-02-2009, 22:20
Wg mnie troszkę za ciasno, brakuje nieba bądź mgły o której pisałeś. W każdym bądź razie ciekawy obiekt.

Calme
25-02-2009, 22:39
Calme ależ Ty masz oko... ;-)
Eee ;) Ale przyznasz, że fajna okolica na wypad tam. I wschody i zachody - ja też niestety tylko przejazdem służbowym byłem a chętnie bym tam zapolował właśnie na ciekawe światło bo kadrów to tam można narobić, że ho ho.

nothing
25-02-2009, 23:00
Eee ;) Ale przyznasz, że fajna okolica na wypad tam. I wschody i zachody - ja też niestety tylko przejazdem służbowym byłem a chętnie bym tam zapolował właśnie na ciekawe światło bo kadrów to tam można narobić, że ho ho.

To jest fakt. Ja miałem 5 minut na zdjęcia, bo zatarasowałem drogę dojazdową. Wszędzie wielkie zaspy. Nawet nie brałem statywu. Jedno mam tylko spostrzeżenie. Ciężko tam zrobić fotę całości ruin. Wszędzie jakieś chałupy, drzewa, słupy, druty... I jeszcze jak człowiek ma tylko chwilę na zdjęcia....

Calme
25-02-2009, 23:26
Nie no tak źle nie jest chyba jednak można na samą górę tam wyjść. Tam są ciekawsze kadry do panoram mz.

nothing
25-02-2009, 23:43
Nie no tak źle nie jest chyba jednak można na samą górę tam wyjść. Tam są ciekawsze kadry do panoram mz.

No to muszę to sprawdzić, bo zamczysko jest eleganckie.

plastus
25-02-2009, 23:59
Nie pokusiłeś się może o pionowy kadr? miałbyś więcej podłogi, wieża by była bardziej strzelista.... ogólnie więcej dynamiki. Ta wersja nie do końca. Po pierwsze to co wcześniej koledzy pisali - krzywo... i jednak trochę za ciasno. Spróbuj wyprostować i podratować w B&W.

Ale jednak może masz pionik z tego miejsca? ;)

nothing
26-02-2009, 23:57
Nie pokusiłeś się może o pionowy kadr? miałbyś więcej podłogi, wieża by była bardziej strzelista.... ogólnie więcej dynamiki. Ta wersja nie do końca. Po pierwsze to co wcześniej koledzy pisali - krzywo... i jednak trochę za ciasno. Spróbuj wyprostować i podratować w B&W.

Ale jednak może masz pionik z tego miejsca? ;)

Jak wcześniej pisałem, miałem ok. 5 min na zrobienie zdjęć, które miały stanowić rozpoznanie do sesji zasadniczej w najbliższej przyszłości. Co do pionu mam ze dwa rawy ale jakoś mi nie podchodzą. Bawie się właśnie z b/w na bazie kilku zdjęć, które ustrzeliłem. Jak uzyskam w miarę poprawny efekt to może jeszcze Was pomęczę zamczyskiem i białym niebem ;-) Pozdrawiam.