PDA

Zobacz pełną wersję : Pretec 16 GB 433x



stig
23-02-2009, 19:56
Jesli ktos szuka jeszcze szybszej pamieci, niz te, ktore dotyczas byly na rynku, to za miesiac bedzie mogl zaopatrzyc sie w prawdziwego potwora (http://www.cdrinfo.pl/news/13756). :)

nowart
01-03-2009, 21:02
wszystko pięknie, ładnie ale jaki czytnik obsłuży taki transfer? O aparacie nie wspominając...

stig
01-03-2009, 21:12
wszystko pięknie, ładnie ale jaki czytnik obsłuży taki transfer? O aparacie nie wspominając...Skoro nawet producent tego cuda o tym nie pomyslal, to jakie to ma znaczenie? Wazne, ze jest! :D Przynajmniej nikt nie bedzie mogl sprawdzic, czy rzeczywiscie jest taka szybka. ;)

lukrobax
02-03-2009, 01:16
Domyślam się, że karta jest przyszłościowa i producent zakłada rychłe wejście standardu USB 3 czy jak ono ma się nazywać... Myślę, że jak wejdzie ten standard to i nowe aparaty będą mogły coraz szybciej zapisywać. To wszystko chyba naprawdę bardzo niedaleka przyszłość...

lukrobax
03-03-2009, 20:05
Wspomniana w temacie karta, nie jest już rekordzistą prędkości - co ciekawe nowy rekord 666x należy nadal do Preteca;)

http://optyczne.pl/1654-nowo%C5%9B%C4%87-Pretec_CompactFlash_666x_i_32GB_SDXC.html

miskov
04-03-2009, 01:00
X666 - no to już jest naprawdę DEMON prędkości. Taką prędkość obsłuży tylko jeden czytnik -tyłek szatana :D

kux
04-03-2009, 01:03
Taką prędkość obsłuży tylko jeden czytnik -tyłek szatana :D


oczywiście w formie przystawki na USB :mrgreen: