Zobacz pełną wersję : Pretec 16 GB 433x
Jesli ktos szuka jeszcze szybszej pamieci, niz te, ktore dotyczas byly na rynku, to za miesiac bedzie mogl zaopatrzyc sie w prawdziwego potwora (http://www.cdrinfo.pl/news/13756). :)
wszystko pięknie, ładnie ale jaki czytnik obsłuży taki transfer? O aparacie nie wspominając...
wszystko pięknie, ładnie ale jaki czytnik obsłuży taki transfer? O aparacie nie wspominając...Skoro nawet producent tego cuda o tym nie pomyslal, to jakie to ma znaczenie? Wazne, ze jest! :D Przynajmniej nikt nie bedzie mogl sprawdzic, czy rzeczywiscie jest taka szybka. ;)
lukrobax
02-03-2009, 01:16
Domyślam się, że karta jest przyszłościowa i producent zakłada rychłe wejście standardu USB 3 czy jak ono ma się nazywać... Myślę, że jak wejdzie ten standard to i nowe aparaty będą mogły coraz szybciej zapisywać. To wszystko chyba naprawdę bardzo niedaleka przyszłość...
lukrobax
03-03-2009, 20:05
Wspomniana w temacie karta, nie jest już rekordzistą prędkości - co ciekawe nowy rekord 666x należy nadal do Preteca;)
http://optyczne.pl/1654-nowo%C5%9B%C4%87-Pretec_CompactFlash_666x_i_32GB_SDXC.html
X666 - no to już jest naprawdę DEMON prędkości. Taką prędkość obsłuży tylko jeden czytnik -tyłek szatana :D
Taką prędkość obsłuży tylko jeden czytnik -tyłek szatana :D
oczywiście w formie przystawki na USB :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.