PDA

Zobacz pełną wersję : Dla tych co chcieli MP3 ;)



shaolin
23-02-2009, 16:06
http://www.dpreview.com/news/0902/09022302samsungcl5.asp

morzon
23-02-2009, 16:12
Lol... to nie lepiej kupić już jakiegoś Sony Ericssona ? jeszcze telefon gratis będzie... :mrgreen:

Maciex
23-02-2009, 17:14
Lol... to nie lepiej kupić już jakiegoś Sony Ericssona ? jeszcze telefon gratis będzie... :mrgreen:

to tam nie telefonu, gps i gier??? eee..ale za to kolor ma fajny:mrgreen:

eskade1
23-02-2009, 17:23
widzę aparat z funkcją wykonywania zdjęć! :D

prz3mo
23-02-2009, 17:35
są filmiki, jest mp3.. co dalej ? :) toster? :)

ASAHI
24-02-2009, 04:16
Z czasem wrzucą pewnie nawigację, odtwarzacz MP4, sterowanie głosem, funkcję wykrywania ciekawych kadrów i myslenia za robiącego zdjęcie. ;-)
A kolor faktycznie ciekawy.

Siupes
24-02-2009, 07:40
przypomnijcie sobie jak sie smialiscie z filmow w dslr lepiej :mrgreen:

Paablitos
24-02-2009, 07:42
Ja poproszę o dodanie finkcji elektr. maszynki do golenia :).

A jeszcze moze 'dziadek do orzechow'... Wkladasz orzech w dziurke, naciskasz spust migawki... i prosze... orzeszek rozlupany;).

Pozdr.
Pawel

ragnar
24-02-2009, 08:02
Z czasem wrzucą pewnie nawigację, odtwarzacz MP4.......
Zobacz w specyfikacje tego modelu - MP4 już jest :)))

Boghol
24-02-2009, 10:18
może w kolejnym Nikonie (D800?) też bedzie MP3 :)

badi
25-02-2009, 00:51
super. mam nadzieje, ze w kolejnym moim body bedzie juz ta funkcja.

darsedz
25-02-2009, 01:01
to ja jeszcze poproszę węza z nokii lub coś innego - podczas oczekiwania na fajne kadry będzie jak znalazł :D

miron19j
25-02-2009, 01:09
http://www.dpreview.com/news/0902/09022302samsungcl5.asp
żona ma mp3 w swoim Samsungu i50. Już ze dwa lata.

shaolin
25-02-2009, 11:45
No prosze, nawet nie wiedzialem ;)

geryon
25-02-2009, 13:15
żona ma mp3 w swoim Samsungu i50. Już ze dwa lata.

a wczesniej mp3, mp4 były w samsungach i7 i nv3 wiec nowość to to na rynku nie jest.

sebah
25-02-2009, 16:15
super. mam nadzieje, ze w kolejnym moim body bedzie juz ta funkcja.
:|

JK
25-02-2009, 16:27
Nic tylko teraz czekać na multimedialne poradniki jak robić super zdjęcia.

Na przykład taki kompaktowy fotograf ślubny bierze słuchawkę, wtyka ja w ucho i już ma podpowiedzi on line "Ceremonia ślubna krok po kroku". :-D Poważni kotleciarze stracą pracę. :lol:

shadow_alex
27-02-2009, 16:40
Jak myślicie, SHURE se530 lub Westony 3 nie będą ograniczały tego sprzetu? :D