PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Justyna - portret



Andy_O
15-08-2006, 01:10
Kilka tygodni temu odwiedziła mnie ponownie Justyna.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2006/08/DSC_3569_web-3.jpg
źródło (http://i36.photobucket.com/albums/e12/Andy_O/DSC_3569_web.jpg)

Wszystkim poważnym fotografom z Krakowa i okolic chętnie przekażę namiary na tą sympatyczną osobę.

tumiwisizm
15-08-2006, 03:32
ale ladnie

Marek Urbanowski
15-08-2006, 09:45
Jest ładna nawet bardzo....szkoda,że nie jestem poważnym fotografem i to w dodatku z Krakowa ,a nawet z okolic:?
ładne foto,szkoda troszkę,że ostrość uciekła z drugiego oczka,ale i tak mi się podoba :)

sailor
15-08-2006, 10:25
:( za... YOZem .. nei dosc ze niepowazny to jeszcze nei z krakowa .. echhh zycie jest po...dle ....
a portrecik jak to u Ciebie ... swietny

Andy_O
16-08-2006, 01:34
szkoda troszkę,że ostrość uciekła z drugiego oczka
.. ano właśnie, ale bałem się zwiększyć GO, bo to coś białego z tyłu wyszłoby za ostro.. a portrety miały być "marzycielskie".

Marek Urbanowski
16-08-2006, 06:42
szkoda troszkę,że ostrość uciekła z drugiego oczka
.. ano właśnie, ale bałem się zwiększyć GO, bo to coś białego z tyłu wyszłoby za ostro.. a portrety miały być "marzycielskie".
..rozsądnie się bronisz :D

stig
16-08-2006, 07:26
Az sie dziwie, ze nikt nie zauwazyl tego plastiku... :( Sorry, ale wyglada jakby miala maske zalozona... Wiem, ze makijaz robi swoje, ale nie wierze, ze to tylko makijaz. Przesadziles Andy_O :?

nin
16-08-2006, 07:32
Az sie dziwie, ze nikt nie zauwazyl tego plastiku... :( Sorry, ale wyglada jakby miala maske zalozona... Wiem, ze makijaz robi swoje, ale nie wierze, ze to tylko makijaz. Przesadziles Andy_O :?

podpisuje sie pod tym

Czornyj
16-08-2006, 08:25
B. ładne - trochę jak grafika prószona aerografem. Ma jakby lekko orientalny charakter, tylko jakiego kwiatu wiśni brakuje ;). Jedyne co mi lekko nie siedzi, to kolor szminki z kolorem makijażu na oczach

Wszystkim poważnym fotografom z Krakowa i okolic chętnie przekażę namiary na tą sympatyczną osobę.
Taaa, trzeba by wreszcie spoważnieć :lol:

sailor
16-08-2006, 08:50
Az sie dziwie, ze nikt nie zauwazyl tego plastiku

zauwazyl ... a jakos tutaj mi sie ten plastik wyjatkowo podoba :P

CSC
16-08-2006, 11:01
bardzi mi sie podoba tylko nie wiem jak to robić zeby tak super wyszło??!!

Kamash
16-08-2006, 12:24
troszke plastikowo, choć absolutnie tu nie przeszkadza.. jak ktoś wspomniał zrobiło się orientalnie.. zachwyca mnie światło na twarzy i jego gradacja... bardzo ładne..
jestem poważny (z rzadka) .. i jestem z Olsztyna.. ;)

aife
16-08-2006, 13:36
Łooo manekin.
Kompletnie nie moja estetyka.

kwasik
16-08-2006, 15:11
Andy portrecik bardzo ładny, ale splastikowany...

Marek Urbanowski
16-08-2006, 17:18
Az sie dziwie, ze nikt nie zauwazyl tego plastiku...

ciekawe..od tego postu wszyscy zauważyli :mrgreen:
mnie osobiscie nie przeszkadza,a wrecz przeciwnie.... :D

imat
16-08-2006, 17:39
śliczny portret, plastik się rzuca w oczy ale co z tego...

patrycjusz
16-08-2006, 17:47
Nie wiem jakie są komentarze pod tym zdjeciem, bo nie mam czasu na czytanie.

Moim zdaniem jest jak sliczna laleczka... a to za sprawą plastiku, jaki zrobiłeś. Praca wizażystki napewno by wystarczyła. Mimo tego, zdjęcie jest według mnie po prostu śliczne:)

wasia
16-08-2006, 17:49
Bardzo ladny portrecik, tzw. plastik nie przeszkadza :)

sailor
16-08-2006, 20:44
a ja podejrzewam ze jakbyscie obejrzeli to foto na odbitce 30x40 to opinie o plastiku by wam przeszly ... bo jak sie przyjrzec to tam jest zrobiony rewalacyjny wizaz - pozdro dla wizazystki Andy! - i w wiekszym formacie skora co prawda bedzie gladziutka jak alabaster ale za to z ladna naturalna fakturka.

StruceL
16-08-2006, 21:52
Ładny portret. Jak zwykle dopieszczony w każdym calu.
Światełko bardzo fajne... no i ten bałagan we włosach :).

Marek Urbanowski
16-08-2006, 22:01
No proszę..mała interwencja i plastik się spodobał :lol:
hmm..żartowałem :)

Zalew
17-03-2008, 22:24
rzecz gustu mi sie bardzo podoba !!!

deejay3x
17-03-2008, 22:33
Pięknie zarówno zdjęcie jak i modelka ,ale ta ramka no nie ja tego nie lubię . 9/10

AndrzeY
18-03-2008, 21:17
mi się podoba to zjecię i ten plastik też

sarot
18-03-2008, 23:30
kurcze dla mnie świetne... chętnie wziąłbym u Ciebie jakieś lekcje...

Bonzo
18-03-2008, 23:36
plastik nie przeszkadza bo zrobił to Endriu ;) innego byście zjechali aż miło , także panowie bądźcie konsekwentni :) jedynie stig zareagował :) ja lubie plasitiki i mnie to za bardzo nie przeskadza na zdjęciu jedyne co mnie razi to odcinek pod ustami idący do zawiasa żuchwy :D nie wiem jak to nazwać :D bo wygląda jak napuchnięte nadmuchane :)

swiatlo
19-03-2008, 23:38
Nie zgadzam się ze Stigiem że nikt nie zauważył plastiku. Ja zauważyłem! I to zanim przeczytałem Stiga!
Tak więc ów brak skóry nie pozwala mi dobrze ocenić tego zdjęcia. I to całkowity brak skóry. Zamiast skóry jest jednolity kolor bez żadnych szczegółów. Co jest dziwne kiedy autorem jest taki mistrz jak Andy....

cyrusvirus
20-03-2008, 02:01
Maska mi się w ogólne nie podoba. Nie chcę tu wywoływać awantury, ale muszę stwierdzić pewną nieobiektywność wśród oceniających. Ja bardzo szanuję prace Andy'ego i jestem pełen podziwu dla Jego twórczości jak i większość z nas, ale każdemu może się zdarzyć niefajna praca, a tu komentarze, że maska w ogóle nie przeszkadza i wszystko super... A co by było gdybym na przykład ja wystawił tą pracę? Pewnie byłoby, że maska przeszkadza! Na pewno by tak było.
W tym poście widać, że jesteśmy troszkę niesprawiedliwi i oceniamy zdjęcia chyba ciut po sympatii do "dobrych fotografów" / "zawodowców" czy jak tam jeszcze inaczej, a nie po przedstawionej pracy, bo jeżeli fotkę wystawi np. Andy_O czy kto inny stig, sailor itp.. (oczywiście pełen szacunek!!!) to naprawdę nie znaczy, że będzie to super zdjęcie! Oczywiście oczekujemy z ich strony jak najlepszych prac i jak się pojawiają zdjęcia chociażby w/w Autorów to jest mnóstwo odwiedzających co jest w pełni uzasadnione, ale powtarzam, że nie mają Oni wypisane na czole "Jestem mistrzem i nie popełniam błędów".
Tu jest dział "Portret" i uważam, że to konkretnie zdjęcie gdyby było np. mojego autorstwa to by się nie podobało.

Zbinek
20-03-2008, 10:07
Najciekawsze jest to ,że komentujecie zdjęcie andyegoO (jak to odmienić?) z 2006 roku

Sebastiann
20-03-2008, 15:21
Dobre, oj dobre!

harb
24-03-2008, 12:05
Dobre, oj dobre!

i mnie się też bardzo podoba ,nie zagłębiam się nigdy aż tak głęboko w szczegóły fotki ,szczególnie portretu
nie analizuję cal po calu -albo wpada mi w tkzw. oko albo nie
natomiast wiem że mistrzowie portretu, a są tu tacy wychwycą mankamenty po jednym spojrzeniu na fotkę

ktoś napisał że oceniamy fotkę z 2006 roku ,przecież ten aspekt jest akurat bez znaczenia -niektóre wątki umykają
i fajnie że ktoś ten odgrzebał