PDA

Zobacz pełną wersję : CANON 17mm TS-E i 24mm TS-E



Pawel Pawlak
19-02-2009, 00:47
http://www.dpreview.com/news/0902/09021806canon17mm24mmTSElenses.asp

Coś czuję że ta 17stka może w wielu z żółtym logiem na body zazdrość wzbudzić ;)

prz3mo
19-02-2009, 00:59
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=88263