Zobacz pełną wersję : canon sie shituje na nowo
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8502
wielicki
18-02-2009, 10:49
canon sie shituje na nowo
Zastanawiałem się o co chodzi :)
nowy TS 24mm :twisted: :twisted:
dla architektow po prostu wymazone szklo.
a i landszafciarz by powalczyl, gdyby go bylo stac na taka przyjemnosc.
niestety, przy calej charytatywnosci tej dzialki fotografii, nie bedzie go stac :(
17/4 jeszcze fajniejszy.
Dziwna to polityka firm w szkiełkach. Wpuszczają "gęsto" albo popularne, albo niszowe szkła.
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8502
Chyba "shiftuje" :lol:
A ta 17-tka to będzie masakra, ciekaw jestem jaki to będzie miało kąt widzenia przy uwzględnieniu maksymalnych przesuwów... W panoramie powinna być chyba znacznie szersza od 14-tki...
Hehe - no proszę. W poniedziałek w Krakowie bawiliśmy się PC-E Nikona nasadzonym na 5d II, a tu nowe szkło canona :)
Jestem bardzo ciekawy czy ta 17 –steczka ładnie by pasowała do mojego plecaczka hihihihi.
ja jestem bardziej ciekawy gdzie sa szkla nikona (i czy canon bedzie cenowo konkurencyjny do nikona z shiftami)
ja jestem bardziej ciekawy gdzie sa szkla nikona (i czy canon bedzie cenowo konkurencyjny do nikona z shiftami)
Jeśli utrzymają obecną tendencję (porównaj cenę TS-E 90/2.8 z PC-E 85/2.8 ) to będą sporo tańsze od Nikona.
Jeśli utrzymają obecną tendencję (porównaj cenę TS-E 90/2.8 z PC-E 85/2.8 ) to będą sporo tańsze od Nikona.
optyczne (http://www.optyczne.pl/1604-nowo%C5%9B%C4%87-Nowe_obiektywy_typu_tilt-shift_od_Canona.html)
"Ceny obiektywów mają wynosić $2,499.00 za TS-E 17 mm f/4L i $2,199.00 za TS-E 24 mm f/3.5L II."
no to przynajmniej to w normie
No dokładnie cenowo w "normie" :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.