PDA

Zobacz pełną wersję : canon sie shituje na nowo



rabijki
18-02-2009, 10:25
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8502

wielicki
18-02-2009, 10:49
canon sie shituje na nowo

Zastanawiałem się o co chodzi :)

akustyk
18-02-2009, 11:03
nowy TS 24mm :twisted: :twisted:

dla architektow po prostu wymazone szklo.
a i landszafciarz by powalczyl, gdyby go bylo stac na taka przyjemnosc.
niestety, przy calej charytatywnosci tej dzialki fotografii, nie bedzie go stac :(

Jacek_Z
18-02-2009, 11:28
17/4 jeszcze fajniejszy.
Dziwna to polityka firm w szkiełkach. Wpuszczają "gęsto" albo popularne, albo niszowe szkła.

Czornyj
18-02-2009, 11:57
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8502

Chyba "shiftuje" :lol:

A ta 17-tka to będzie masakra, ciekaw jestem jaki to będzie miało kąt widzenia przy uwzględnieniu maksymalnych przesuwów... W panoramie powinna być chyba znacznie szersza od 14-tki...

samek
18-02-2009, 12:16
Hehe - no proszę. W poniedziałek w Krakowie bawiliśmy się PC-E Nikona nasadzonym na 5d II, a tu nowe szkło canona :)

treborp
18-02-2009, 14:27
Jestem bardzo ciekawy czy ta 17 –steczka ładnie by pasowała do mojego plecaczka hihihihi.

Siupes
18-02-2009, 16:26
ja jestem bardziej ciekawy gdzie sa szkla nikona (i czy canon bedzie cenowo konkurencyjny do nikona z shiftami)

axer
18-02-2009, 16:55
ja jestem bardziej ciekawy gdzie sa szkla nikona (i czy canon bedzie cenowo konkurencyjny do nikona z shiftami)

Jeśli utrzymają obecną tendencję (porównaj cenę TS-E 90/2.8 z PC-E 85/2.8 ) to będą sporo tańsze od Nikona.

Piotr_
18-02-2009, 17:52
Jeśli utrzymają obecną tendencję (porównaj cenę TS-E 90/2.8 z PC-E 85/2.8 ) to będą sporo tańsze od Nikona.

optyczne (http://www.optyczne.pl/1604-nowo%C5%9B%C4%87-Nowe_obiektywy_typu_tilt-shift_od_Canona.html)

"Ceny obiektywów mają wynosić $2,499.00 za TS-E 17 mm f/4L i $2,199.00 za TS-E 24 mm f/3.5L II."

Siupes
18-02-2009, 18:20
no to przynajmniej to w normie

Calme
19-02-2009, 10:26
No dokładnie cenowo w "normie" :mrgreen: