PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki pokrowiec na D300+35/2?



mathu
17-02-2009, 11:20
Szukam jakiejś mini-torby na zestaw jak w temacie, nie chcę tam wkładać innych obiektywów. Po prostu taki zestaw uniwersalny który mogę wrzucić do plecaka zamiast dodatkowej torby na ramię (a idealnie byłoby, gdyby dało się to przymocować do paska). Nie musi być wodoodporna ani z lepszej firmy. Co byście mi polecili?

jazco
17-02-2009, 16:41
Ja mam Crumpler Pretty Boy 2500 do D90 + Sigma 30mm + zapasowy akumulator + parę kart pamięci.
Mieści się w plecaku, mało waży i świetnie się nosi, jest wodoodporna. Kosztuje 99 PLN

D300 też powinien wejść na styk. A tak wygląda (torba, nie D300):


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bigshop.lv/img/pretty_boy_2500.jpg)

Bardziej by Ci przypasował Crumpler Jimmy Bo, da się nosić przy pasku (a raczej samo jest paskiem). Tańszych nie szukałem, ale pewnie jest sporo do wyboru...

mathu
17-02-2009, 20:24
Chyba ją kupię. A mógłbyś sprawdzić czy po włożeniu D80 obiektywem w dół jest jeszcze centymetr luzu na różnicę w wysokości między D300 i D80 (114mm / 103mm)?

Martix
17-02-2009, 21:15
Lowepro Stealth Reporter D100 (http://fotozakupy.pl/oferta/produkt,6549s,352d)

mathu
17-02-2009, 23:03
Lowepro Stealth Reporter D100 (http://fotozakupy.pl/oferta/produkt,6549s,352d)
Dwa razy za duża.

Przemek Paśnik
17-02-2009, 23:19
Chyba ją kupię. A mógłbyś sprawdzić czy po włożeniu D80 obiektywem w dół jest jeszcze centymetr luzu na różnicę w wysokości między D300 i D80 (114mm / 103mm)?

tam włazi d80+T17-50 z osłoną w pozycji do pracy i jeszcze jest luz

darsedz
18-02-2009, 00:07
top loader... też będzie oki.

mathu
18-02-2009, 00:07
Tak, ale mnie chodzi o wysokość aparatu. D300 ma centymetr więcej, a torba ma niby 10cm w tym wymiarze.

jazco
18-02-2009, 10:08
Chyba ją kupię. A mógłbyś sprawdzić czy po włożeniu D80 obiektywem w dół jest jeszcze centymetr luzu na różnicę w wysokości między D300 i D80 (114mm / 103mm)?
Hmm. Sprawdziłem - da się włożyć dłoń pomiędzy materiał torby i aparat, ale wtedy jest już dość ciasno. Najlepiej byłoby sprawdzić na aparacie, ale niestety nie mam D300 .

mathu
18-02-2009, 10:20
No to nie będzie problemu, dzięki.

eizo111
18-02-2009, 22:44
A co myśliie o torbach national geographic?
zastanawiam się nad torbą 2345 midi rozmiar były by idealny
enigdzie na forach nie ma opinii o tych torbach -jak jest z jakością wykonania nieprzemakalnością
czy materiały naturalne jak w torbach domke są trwałe? szybko się wycierają?
ma ktoś może naturalne zdjęcia tych toreb najlepiej używanych - w necie tylko katalogowe

zamawiać musiał bym w ciemno przez net bez oglądania w sklepie ale torby typu lowepro crumpler tramac mają koszmarny wygląd

eizo111
20-02-2009, 00:15
kupiłem dziś tę torbę :)
jeśli ktoś jet zainteresowany mogę wkleić jakieś foty coś napisać