PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie ja d1h dostane..?



krystek
12-08-2006, 14:18
taki problem mnie wlasnie sciska. przebylem wiekszosc komisow, sklepow i wszystkiego w okolicach bournemouth/poole i w ogole tej czesci wybrzeza. wiem, ze anglia to nie najszczesliwszy kraj do kupowania aparatow, ale tutaj wbrew pozorom wiedzili nawet co to za aparat (w jednym szopie nawet mi koles wygrzebal w liscie z magazynu krajowego jedna nowke kitowa, sic, tylko, ze chcial 700£, a za tyle to mozna uzywane d2h kupic..).
w pl ciezko z tym, na necie wbrew pozorom tez ciezko cos w normalnej cenie znalezc. duzo d1, ale to nie to samo. powolujac sie na dpreview.com (wyboldowane to co mnie interesuje):

Selectable colour space mode (sRGB or Adobe 1998)
3D White Balance (with hue compensation for colour shift produced by artificial lighting)
Textual custom functions (available in four languages)
Increased number of custom functions, now 35
RS232C port for connection to GPS units, GPS location is recorded in image header
ISO sensitivity selectable in 1/3 or 1/2 stops (from ISO 200)
New faster ASIC processor (image processor)
Larger, 40 image buffer
Highest frame rate of 5 frames per second
Photoshop plugin for RAW files
RAW file optional lossless compression mode (2:1)
New "total system anti-noise strategy"
Much less noise at high ISO's
New Nikon Capture 2
New Nikon View 4 (file copy from card with rename)
Improved IEEE 1394 (Firewire) data transfer speed
One-button playback with magnification capability
Official support for new 1 GB Microdrive (though not older 340 MB)

moze ma ktos pojecie skad cos takiego mozna dzis wygrzebac? ja juz nie wiem gdzie szukac..

krassnal
12-08-2006, 15:06
a wiem...wiem...
info poszlo na prv
pozdrawiam

krystek
12-08-2006, 15:11
czekam na odp ;]

CSC
16-08-2006, 10:54
ja widziałem d1h na allegro w całkiem niezłej cenie - uzywka oczywiscie ale ładna oi przebieg około 18 tysiecy...

krystek
16-08-2006, 12:41
dzieki za posty, ale temat nieaktualny. trafila sie okazja od znajomego, teraz tylko trzeba z usa sprowadzic ;]