PDA

Zobacz pełną wersję : Cnx 2 - balans bieli poprawny



zaza67
13-02-2009, 12:26
Jak poprawnie ustawic w Cnx2 balans bieli na snieg ? Chce wyciagnac z nefa zeby snieg byl bialy i ciagle mi wychodzi szary a jak bialy to przepalony . Jak to wy ustawiacie ?

metal137
13-02-2009, 15:13
Problemem może być nie tyle balans bieli co korekcja ekspozycji. Spróbuj poeksperymentować z tym ustawieniem.

Pzdr
M