zaza67
13-02-2009, 12:26
Jak poprawnie ustawic w Cnx2 balans bieli na snieg ? Chce wyciagnac z nefa zeby snieg byl bialy i ciagle mi wychodzi szary a jak bialy to przepalony . Jak to wy ustawiacie ?
Zobacz pełną wersję : Cnx 2 - balans bieli poprawny