PDA

Zobacz pełną wersję : Wielka Prośba



Piotrek Charchuła
09-02-2009, 21:42
Na walentynki postanowiłem podarować fotografię na której znajduję się ze swoją dziewczyną bo bardzo podoba jej się to zdjęcie. Niestety moja wielokrotna przeróbka nie przynosi zamierzonego skutku. Zdjęcie mam w formacie niestety nie RAW a JPG.
Czy mógł by ktoś pomóc ?
Oto link do tego zdjęcia:
http://wyslijto.pl/files/pre_download/f8o3nbhnkh

jacek.gold
09-02-2009, 21:46
a co miało by być z tym zdjęciem zrobione?

Piotrek Charchuła
09-02-2009, 21:51
Chciał bym żeby to zdjęcie zostało "podrasowane" PSem bo wydaję mi się że takie nie nadaję sie do wywołania.

jacek.gold
09-02-2009, 21:52
ale jak? :) i dlaczego PSem?

Piotrek Charchuła
09-02-2009, 21:58
No myślałem trochę o podniesieniu kontrastu, jakiejś ciekawej tonacji kolorystycznej itd :D

jacek.gold
09-02-2009, 22:08
1

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://gold-fotografia.pl/data/media/3/Krako_086_kopia1.JPG)

2

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://gold-fotografia.pl/data/media/3/Krako_086_kopia3.JPG)

tak sobie poklikałem

wersja 3 pociapana

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://gold-fotografia.pl/data/media/3/kra_alex.JPG)

Seeth
09-02-2009, 23:24
To może Cross?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img16.imageshack.us/img16/1460/krako086tt8.jpg)

bahuone
09-02-2009, 23:58
Seeth o tym samym pomyslalem:D Cross fajna sprawa tylko niewiadomo czy przypadnie do gustu wybrance:)

robin102
10-02-2009, 12:15
A może to się dziewczynie spodoba :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i62.photobucket.com/albums/h108/robin102/Krako-086robin.jpg)

wojteh
10-02-2009, 13:00
http://wojteh.pl/wp-content/gallery/test/krako-086wp.jpg

lechupe
10-02-2009, 13:04
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img22.imageshack.us/img22/2570/krako086htk2.jpg)

jacek.gold
10-02-2009, 13:12
no toś dał po garach :) choć w pewnych kręgach zyskało by niemałe uznanie

wojteh
10-02-2009, 13:15
czadzior .... ech muszę się tak nauczyć .... na śluby jak znalazł :D -- oo i teraz na walentynki ...

Bust
10-02-2009, 16:07
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (www.fotosik.pl)

zaza67
10-02-2009, 20:45
masz i odemnie


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img144.imageshack.us/img144/5831/krako086gp4.jpg)

bahuone
10-02-2009, 22:05
wojteh wybacz:D ale chyba troche za bardzo cie fantazja poniosla z tym blurem
lechupe fajne ale na n... sami wiecie:)

Piotrek Charchuła
11-02-2009, 20:59
Dziękuje wszystkim za pomoc :)

mrcll
12-02-2009, 09:00
lechupe debesciak Waszeć jestes i basta;)

szymony
12-02-2009, 10:43
A się pobawię, a co


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.serv-net.pl/~usr22/krako%20086a.jpg)

Na czyją to modłę jest, hmmmmmmmm ;-)

Seeker
12-02-2009, 13:41
Nie wiem, na czyja, ale najbardziej przypomina "zamierzony efekt".
Pierwsza wersja, ktora sensownie wyglada.

bombel
12-02-2009, 14:01
Szymony - wracasz mi wiarę w człowieka! :) Twoja praca zrobiła z tego zdjęcie nie tylko obrazek 'do ludzi', ale i nawet ładnie wyglądającego.

lechupe
12-02-2009, 14:04
wasza znajomosć współczesnych trendów w światowej sztuce fotografii walentynkowej jest po prostu żenująca

sokrates
12-02-2009, 14:45
wasza znajomosć współczesnych trendów w światowej sztuce fotografii walentynkowej jest po prostu żenująca

eeee, starałem się aż sie pos....m! ;-)
mam nadzieję że zadowoli to Twoje wysublimowane gusta fotografi walentynkowej :-)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img16.imageshack.us/img16/1799/lolbr6.jpg)

P.S. mam nadzieję że potraktujecie "to coś" co w pocie czoła "urodziłem" z przymrużeniem oka ;-)

Piotrek Charchuła
12-02-2009, 15:31
Szczerze mówiąc prosił bym żeby nie robić sobie żartów kosztem mojego zdjęcia :)

sokrates
12-02-2009, 16:03
sorki jeśli tak to odebrałeś. Żart był raczej pity jako odpwiedź do kolegi lechupe :-)

Artur_A
12-02-2009, 16:07
Jedno jest pewne - jak ktoś się traktuje bardzo poważnie, to raczej nie powinien prosic lechupe ani sokratesa o pomoc ;)

sokrates
12-02-2009, 20:19
mam nadzieję że wszyscy przeczytali co napisałem pod zdjęciem - jeśli nie to prostuję: ta ramka to z przymrużeniem oka :-) zresztą obróbka lechupe również - jeśli ktoś nie wyczuł żartu - trudno, ale tylko w takich kategoriach należało traktować nasze "wersje"

Artur_A
12-02-2009, 22:13
wszyscy wyczuli, tylko wiesz: młody człowiek na zdjęciu z ukochaną.... Ja się obśmiałem, ale ja już dystans wynikający z wieku mam.

lechupe
13-02-2009, 10:09
wszyscy wyczuli, tylko wiesz: młody człowiek na zdjęciu z ukochaną....

Niech sie uczy.
W przeciwnym razie zostaną mu jedynie pryncypia i ban w samolotach Lufthansy...

eMDZy
13-02-2009, 10:30
ramka na walanetynki jak w morde strzelil.
sokrates trafiasz w gusta milionow polakow

sokrates
13-02-2009, 10:56
...
sokrates trafiasz w gusta milionow polakow

wcale mnie to jakoś nie cieszy... sam nie wiem dlaczego? :-)

Artur_A
13-02-2009, 11:51
Niech sie uczy.
W przeciwnym razie zostaną mu jedynie pryncypia i ban w samolotach Lufthansy...

I to jest najlepsze memento dla młodzieży :) Dodałbym jeszcze niemkę za żonę :)

Seeker
13-02-2009, 13:22
To pewnie Wanda, ktora Niemca nie chciala...

herbatnik
13-02-2009, 13:43
1

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://gold-fotografia.pl/data/media/3/Krako_086_kopia1.JPG)

Jacku lepiej tego nie szlo zrobic! Napisz moze w kilku zdaniach jakich opcji uzyles, jak widac po innych przerobkach nie tylko mnie to sie moze przydac ;)

jacek.gold
13-02-2009, 14:03
warstwa dolna kolor, górna bw, krycie na oko, złączyć, gradienty na rogach

czasem i mi się uda :)

ttb
14-02-2009, 18:15
tez mi sie podoba wersja Jacka, a ja wrzucam cos bardziej zielonego:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)