PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Szadź w Puszczy Białowieskiej



leon001
07-02-2009, 18:09
Na co dzień nie zajmuję się pejzażem, tarktuję go jako pamiątkę z częstych wycieczek po Puszczy Knyszyńskiej i Białowieskiej.
Ten obrobiłem przy pomocy i sugestiach kolegów z Forum.
Jak oceniacie?

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (www.fotosik.pl)

pawel.szczerba
07-02-2009, 18:21
Nie jestem przekonany do kadru. Jakoś bym przesunął obiektyw w lewo i w górę. Albo nie obcinał góry.
Ale poza tym to bardzo, bardzo pięknie :-)

BSKraków
07-02-2009, 18:43
Leon widziałem już tą fotkę w wersjach pokazanych przez innych użytkowników forum :) , twoja jest teraz ok może próbowałbym wyciągnąć trochę więcej koloru z tej trawy , ogólnie OK :)

leon001
07-02-2009, 18:48
Leon widziałem już tą fotkę w wersjach pokazanych przez innych użytkowników forum :) , twoja jest teraz ok może próbowałbym wyciągnąć trochę więcej koloru z tej trawy , ogólnie OK :)

Sugerujesz, aby jeszcze nasycenie zwiększyć?

Martix
07-02-2009, 19:05
Mi się bardzo podoba.

malasana
07-02-2009, 19:19
Bardzo piekne, podoba sie. Moze byloby jeszcze lepiej, gdyby drzewo bylo bardziej z prawej. Ale i tak jest bardzo dobrze.

borregaard
07-02-2009, 20:50
Leon...świetnie jest..:-D...naprawdę prima...
4*

Marek-frotka
07-02-2009, 21:01
Ciekawie to wygląda - ładnie , delikatnie.

Pozdrawiam
Marek

morzon
07-02-2009, 23:40
Extra zdjęcie, bardzo malarskie.

painter
08-02-2009, 00:19
Podoba mi się.

Szuwar
08-02-2009, 00:22
Świetne. Naprawdę. Wspaniale złapane

harb
08-02-2009, 00:33
ładnie Ci to wyszło :-D

diZaster
08-02-2009, 01:03
mile :)

papajpo
08-02-2009, 01:11
fajna malownicza fotka:-D

Nemeth
08-02-2009, 01:39
Jestem zachwycony. *****

kulten
08-02-2009, 02:13
Piękny obraz. A z niebem też masz?

Skrzat
08-02-2009, 15:31
Niewątpliwie jest bardzo malarsko.
Podoba się:-D

Jessus
09-02-2009, 11:03
Poezja!

Nic nie ruszaj. Nic nie nasycaj! Wspaniałe kolory.
Zapisze to zdjęcie na dysku (jeśli pozwolisz?) i dodam do mojej prywatnej kolekcji, zdjęć niezapominajek.

Chętnie bym je przyjął w większym formacie :-)

Cudo. Jak dla mnie *****