PDA

Zobacz pełną wersję : Kto wie jak to obrobić?



leon001
05-02-2009, 22:41
Jak obrobić taką fotkę? Zrobiona jest w jpg, parę lat temu ( o kurcze to już 6! ), jeszcze d1. Dzień pochmurny, bez słońca.
Oryginał mogę przesłać na maila

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images47.fotosik.pl/57/6851acd6f3f3a06d.jpg)

leon001
05-02-2009, 23:04
Wstawiam jeszcze raz, bo coś nie działało


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (www.fotosik.pl)

Przemek Paśnik
05-02-2009, 23:11
hmmm, coś w tą stronę?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img4.imageshack.us/img4/3236/poprawwj0.jpg)

travis69
05-02-2009, 23:31
Ja zrobiłem tak, wyszło podobnie jak u Przemka.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://g.imageshack.us/img9/aaacn0.jpg/1/)

leon001
05-02-2009, 23:37
Dzięki, robiłem podobne wersje i te też najbardziej mi się podobały.

Zen
05-02-2009, 23:44
Ja bardziej poszedłem w nasycenie i kontrasty.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img6.imageshack.us/img6/2789/e1040d08c00e0a56eu6.jpg)

greco
06-02-2009, 01:28
http://img27.imageshack.us/img27/6310/e1040d08c00e0a56kopiaft5.jpg

feuerwehrmann
07-02-2009, 02:37
Ja to widzę tak:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.2and2.net)

Seeth
07-02-2009, 13:47
To może tak?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img301.imageshack.us/img301/7370/e1040d08c00e0a561et6.jpg)

pepsi90
07-02-2009, 15:05
albo tak

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://dl.getdropbox.com/u/427056/foty/pepsi90.jpg)

leon001
07-02-2009, 15:21
Dzięki wszystkim, teraz pogmeram zgodnie z sugestiami na oryginale i wstawię do krajobrazów.