PDA

Zobacz pełną wersję : Pierrwszy poważny plener



nakral
05-02-2009, 11:26
Witam
Drodzy koledzy i koleznaki umowilem sie na pierwszy plener z modelka i tu moje pytanie i co dalej(zart)?? A teraz poważnie czy ze szklem 18-70 f3,5-4,5 dam rade w dzien czy lepiej 50/f1.8, czy brac statyw czy z reki

sebah
05-02-2009, 11:30
ja bym robil stalka, chociaz kitem tez da rade...

nakral
05-02-2009, 13:15
mam nadzieje ze dojdzie stalka wezme dwa przejade sie wczesniej i popstrykam probnie

Tomek Konopka
05-02-2009, 14:00
czy brac statyw czy z reki

hm .lepiej 50 ale i 18-70 da rade , no i lepiej z ręki :-D

nakral
05-02-2009, 16:56
ale statyw w razie czego wezme a co z lampa??

Arafat
05-02-2009, 23:44
Lampa mozesz rozjaśnic cienie na twarzy, wal na wprost z dyfuzorem.

nakral
06-02-2009, 16:01
hehe ok tylko narazie wbudowana da ona cos??

MARTINK
07-02-2009, 09:39
hehe ok tylko narazie wbudowana da ona cos??

Da Ci ostre swiatlo, mozna sklecic jakis "dyfuzorek" ale to tylko polsrodki, takie hobby wydatkom nie ma konca.

pepsi90
07-02-2009, 14:58
propnuje calą sesje tylko i wyłącznie z 50tka. duzo się nauczysz :)

Siupes
07-02-2009, 16:18
tez raczej jestem za 50, a jak bedziesz ja pral, to faktycznie lepiej z reki niz statywem ;)
... zartowalem :D
i przylinkuj tutaj linke do zdjec jak juz skonczysz spacery :)

nakral
07-02-2009, 21:36
podlinuje niedlugo co nieco tylko sesja sie skonczy :P wiem hobby fajne wydatkow nie ma konca a co do dyfuzora moge kupic ten do wbudowanej lampy tylko czy to oplacalne :)

rambobambo
08-02-2009, 23:51
też proponuję samą stałką ... sam jej używam :)

nakral
09-02-2009, 13:47
a niewiece może kto by chciał sprzedac

stock
09-02-2009, 14:05
a może ciut więcej samodzielnosci - to forum jest tak intuicyjne, że nie potrzebujesz prowadzenia za rączkę. Obiektywy sa w sklepach i na forumowej giełdzie równiez.
http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=86618
Postaram sie troche sam to pogrzebac a nie czekac, aż ci podadza na talerzu :)

nakral
09-02-2009, 17:31
dzieki juz szukam