PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcie 13,5GB !!!



biegly
03-02-2009, 14:10
Znalazłem w sieci takie zdjęcie:
http://www.docbert.org/MP/

Ciekaw jestem techniki wykonania takiego zdjęcia ! Autorowi zajęło to 65min!
Czy może ktoś wie jak wykonać choć w połowie lub 1/4tej coś takiego?

Pozdrawiam.

biegly
03-02-2009, 14:13
+ cierpliwość!

biegly
03-02-2009, 14:17
I jeszcze tu kilka:

http://www.docbert.org/ChicagoByNight/
http://www.docbert.org/SydneyByNight/

Mavierk
03-02-2009, 14:21
obróbmy teraz RAWa...

shaolin
03-02-2009, 15:00
Znalazłem w sieci takie zdjęcie:
http://www.docbert.org/MP/

Ciekaw jestem techniki wykonania takiego zdjęcia ! Autorowi zajęło to 65min!
Czy może ktoś wie jak wykonać choć w połowie lub 1/4tej coś takiego?

Pozdrawiam.

Statyw+glowica do panoram+duzo czasu i mozesz zrobic sobie nawet 100000x wieksze zdjecie ;)

samek
03-02-2009, 15:11
Wszystko staje się coraz przystępniejsze:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8407

Sindbad
03-02-2009, 15:14
Tu jest dokładnie opisane jak można robić tego typu zdjęcia: http://www.tawbaware.com/maxlyons/gigapixel.htm