Zobacz pełną wersję : Zdjęcie 13,5GB !!!
Znalazłem w sieci takie zdjęcie:
http://www.docbert.org/MP/
Ciekaw jestem techniki wykonania takiego zdjęcia ! Autorowi zajęło to 65min!
Czy może ktoś wie jak wykonać choć w połowie lub 1/4tej coś takiego?
Pozdrawiam.
I jeszcze tu kilka:
http://www.docbert.org/ChicagoByNight/
http://www.docbert.org/SydneyByNight/
Znalazłem w sieci takie zdjęcie:
http://www.docbert.org/MP/
Ciekaw jestem techniki wykonania takiego zdjęcia ! Autorowi zajęło to 65min!
Czy może ktoś wie jak wykonać choć w połowie lub 1/4tej coś takiego?
Pozdrawiam.
Statyw+glowica do panoram+duzo czasu i mozesz zrobic sobie nawet 100000x wieksze zdjecie ;)
Wszystko staje się coraz przystępniejsze:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8407
Tu jest dokładnie opisane jak można robić tego typu zdjęcia: http://www.tawbaware.com/maxlyons/gigapixel.htm
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.