Zobacz pełną wersję : Przegrody na rzepy do plecaka?
Zakupiłem plecak (Dakine Sequence) i wszystko jest pięknie i ładnie, plecak jest super, jest tylko jedno małe ALE.
W komorze przeznaczonej na apatat i pozostałe graty jest jak dla mnie za mało przegródek.
Wpadłem na pomysł żeby takie przegródki po prostu dokupić, przekopałem Alledrogo w poszukiwaniu takowych przegródek i nic :-?
Może ktoś z Was słyszał, widział, wie gdzie coś takiego zdobyć?
Wdzięczny będę za wszystkie sugestie
Naprawdę nikomu, nigdy, nie zabraklo tych dostarczonych przez producenta przegód?
Chyba nie wymagający jesteś. Weź te małe graty na które chcesz przegródki wsadź sobie do woreczków lub czegoś w tym rodzaju i po problemie nie będą latać a i przegródek więcej ci nie będzie potrzeba.
Naprawdę nikomu, nigdy, nie zabraklo tych dostarczonych przez producenta przegód?
mi zabrakło w mission photo, więc przełozyłem przegródki ze strarej torby do plecaka
dodam, że to jest uniwersalne rozwiązanie i działa z każdą parą toreb/plecaków ;)
Takie przegrody można ściągnąć od producenta. Tylko większe sklepy (i to w USA lub GB, a nie w Polsce) mmiewają je na magazynie (np. http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=NavBar&A=search&Q=&ci=4382, http://www.bhphotovideo.com/3results/controller/home?O=search&A=search&Q=&ci=11888&sb=bs%2Cupper%28ds%29&sq=asc&atl=%2CBrand_Kata.
Ceny raczej zniechęcające, bardziej opłaca się wydobyć coś ze starego plecaka, jak wyżej radzi kolega.
mi zabrakło w mission photo, więc przełozyłem przegródki ze strarej torby do plecaka
Oj jak bym miał stary plecak to by wszystko było ok - niestety to pierwszy ;)
Takie przegrody można ściągnąć od producenta. (...)
Ceny raczej zniechęcające, bardziej opłaca się wydobyć coś ze starego plecaka, jak wyżej radzi kolega.
Dzięki dobrze wiedzieć, że jednak ktoś coś takiego produkuje - ceny faktycznie odpychające:(
Problem jednak chyba się rozwiązał - jeden "forumowy" kolega ma kilka zbędnych ;)
a pare postów niżej ludzie piszą o plecaku za 20 pln z biedronki.
kup tanią torbę lub plecak i wyjmij inserty. tak będzie najprościej :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.