krzysiekpoli
02-02-2009, 18:06
Witam.
Wszystkie odbitki które robiłem do chwili obecnej mają format 10x15 i 20x30. Chciałbym jednak spróbować z jakąś wielkością pośrednią np 15x21 lub 13x18. Jak to zrobić, aby zachować oryginalny kadr, bez cięć?
Pozdrawiam
Wszystkie odbitki które robiłem do chwili obecnej mają format 10x15 i 20x30. Chciałbym jednak spróbować z jakąś wielkością pośrednią np 15x21 lub 13x18. Jak to zrobić, aby zachować oryginalny kadr, bez cięć?
Pozdrawiam