PDA

Zobacz pełną wersję : Wielkość odbitki



krzysiekpoli
02-02-2009, 18:06
Witam.
Wszystkie odbitki które robiłem do chwili obecnej mają format 10x15 i 20x30. Chciałbym jednak spróbować z jakąś wielkością pośrednią np 15x21 lub 13x18. Jak to zrobić, aby zachować oryginalny kadr, bez cięć?
Pozdrawiam

Łukasz F.
02-02-2009, 18:31
proponuje zwezenie w PS-ie, bo inaczej to chyba sie nie da z racji wielkosci;)

fIlek
02-02-2009, 18:39
Witam.
Wszystkie odbitki które robiłem do chwili obecnej mają format 10x15 i 20x30. Chciałbym jednak spróbować z jakąś wielkością pośrednią np 15x21 lub 13x18. Jak to zrobić, aby zachować oryginalny kadr, bez cięć?
Pozdrawiam

Jeśli akceptujesz białe paski na zdjęciu, to poproś o wywołanie fit-in - kadr będzie kompletny, a różnice wynikające z innych proporcji zobaczysz w postaci kawałków białego papieru :D