Zobacz pełną wersję : Pytanie o plecak lub torbę
mamamania
01-02-2009, 01:52
Cześć witam wszystkich. Mam do was pytanie i prośbę abyście mi doradzili co mam wybrać, co wy używacie, tzn. poszukuje plecaka lub torby do której mi wejdzie D300 z Gripem i podpiętym N70-200 z założona osłoną przeciw słoneczną plus N24-70 plus N50 plus Sb-900 no i ładowarka i pierdoły. Zastanawiałam się nad Tamrac Pro 12, Lowepro CompuTrekker AW, Lowepro CompuTrekker Plus AW. Co wy na to?
poszukaj tu: http://www.cambags.com/ (http://www.cambags.com/camera_bag_mainpage.htm)
Wystarczy trochę poszukać: http://www.adorama.com/images/large/LPCTPBKAW.JPG tu może nie jest N70-200 podpięty ale widać że jakby był to po wyjęciu pomarańczowych zasobników to i z osłona się zmieści, oczywiście do Lowepro CompuTrekker Plus AW:mrgreen:
mamamania
02-02-2009, 12:47
Wystarczy trochę poszukać: http://www.adorama.com/images/large/LPCTPBKAW.JPG tu może nie jest N70-200 podpięty ale widać że jakby był to po wyjęciu pomarańczowych zasobników to i z osłona się zmieści, oczywiście do Lowepro CompuTrekker Plus AW:mrgreen:
Zdjęcia widziałam ale chciałam poznać opinię użytkowników. Więc ponawiam pytanie.
Robert_P
02-02-2009, 13:13
Używam Lowepro mini trekker i wszystko co mam w stopce noszę(plus filtry i inne mniejsze pierdoły) i nie narzekam na brak miejsca , nic więcej nie wejdzie ale plecak trwały i optymalnie dopasowany do zawartości.
... Zastanawiałam się nad Tamrac Pro 12, Lowepro CompuTrekker AW, Lowepro CompuTrekker Plus AW. Co wy na to?
Bardzo słusznie robisz, że się zastanawiasz. Gdybyś natomiast użył funkcji "Szukaj" miałbyś dostęp do setek postów na temat tych i innych plecaków.
www_cyfrowe_pl
02-02-2009, 14:14
Osobiście używam Lowepro Compu Trekker i Spokojnie mieszczą mi się 2 body, 4 szkła, w tym 70-200/2.8 kilka drobiazgów i laptop. Plecak naprawdę godny polecenia.
Warto też zastanowić się nad Naneu Pro K3L.
Polecam zajrzeć tu:
http://pl.youtube.com/watch?v=mNEiv8Vg1qc
i tu :
http://pl.youtube.com/watch?v=dsbyuIdNJhk
i porównać.
Compu trekker nosi się bardzo wygodnie nawet kilka godzin.
Naneu Pro dobrze amortyzuje cały sprzęt od pleców gdy mamy założony stelaż.
mamamania
02-02-2009, 14:20
Osobiście używam Lowepro Compu Trekker i Spokojnie mieszczą mi się 2 body, 4 szkła, w tym 70-200/2.8 kilka drobiazgów i laptop. Plecak naprawdę godny polecenia.
Warto też zastanowić się nad Naneu Pro K3L.
Polecam zajrzeć tu:
http://pl.youtube.com/watch?v=mNEiv8Vg1qc
i tu :
http://pl.youtube.com/watch?v=dsbyuIdNJhk
i porównać.
Compu trekker nosi się bardzo wygodnie nawet kilka godzin.
Naneu Pro dobrze amortyzuje cały sprzęt od pleców gdy mamy założony stelaż.
a 70-200 mieści ci się podpięte do body z założoną osłoną przeciwsłoneczną
www_cyfrowe_pl
02-02-2009, 14:24
Tak, spokojnie.
mamamania
02-02-2009, 15:13
Lowepro CompuTrekker Plus AW jest dużo większy od tego Lowepro bez plusa
Lowepro CompuTrekker Plus AW jest dużo większy od tego Lowepro bez plusa
Jest sporo większy tzn. dłuższy i szerszy i głębszy.
Proszę kolegów o pomoc jestem zainteresowany zakupem plecaka Lowepro CompuTrekker AW czy mieści się do niego Nikon d3?
Witam serdecznie,
mam takie pytanie. Na prezent potrzebuję kupić torbę do Nikona d80, dwa obiektywy - Sigma 70-300 i drugi Tamron, jednak nie mam pojęcia jaki - ale myślę, że wielkością podobny do 18-105. Najlepiej żeby w torbie było jeszcze miejsce na ew. trzeci teleobiektyw, ładowarkę i inne kabelki. Czy możecie mi coś polecic? :)
Halo, halo :)
Nikt nie wie jaką torbę mi polecić?
Paweł Krystek
09-12-2012, 21:25
Halo, halo :)
Nikt nie wie jaką torbę mi polecić?
Lowepro Stealth Reporter d300AW lub ewentualnie 400.
Tu masz link to dokładnego opisu http://www.cambags.com/bag-type/shoulder-bags-menu/lowepro-shoulder-bags/item/240-lowepro-stealth-reporter-d300-aw.html
Możesz pomyśleć także o Lowepro Outback 300.
griszadwa
16-12-2012, 22:53
Czesc!
Szukam cos malego tylko na aparat D800 + jedno szklo. Najwieksze jakie mam to chyba N14-24 bo N24-70 jest taki sam jak N70-300.
Ma ktos cos godnego polecenia ? Czesto i tak nie zmieniam szkla w terenie a dzwigam calosc.
pozdrawaim
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.