PDA

Zobacz pełną wersję : [relacja] Grecja lądowa



Jasas
31-01-2009, 00:30
Witam wszystkich. Wakacje w lipcu 2008r. spędziliśmy dość nietypowo. Po prostu wsiedliśmy w autko i pojechaliśmy do Grecji. W ciągu 15 dni przejechaliśmy 6 tysięcy km. W linku poniżej zamieszczam zdjęcia z tej wyprawy. Aparat miałam od niedawna i nie są to zdjęcia fantastycznej jakości, cały czas się uczę i do tych zdjęć podchodzę bardziej sentymentalnie niż "artystycznie". Przerzucając na poniższą stronę fotki też straciły na jakości. Jednak mam nadzieję, że oglądając te fotki nie będziecie się skupiać na niepoprawnym kadrowaniu czy innych mankamentach zdjęć a raczej skupicie się na pięknie krajobrazów i różnorodności samej Grecji :) Życzę miłego oglądania.

http://foto.onet.pl/bf30c,1esoozw8wlo8,u.html

rabijki
01-02-2009, 10:47
no i wcale nie jest zle.
powiem wiecej:

czesto widze tu po prostu tragicznie skomponowane zdjecia. brak zrozumienia zasad kompozycji, silenie sie na oryginalnosc przy calkowitym braku pojecia o kanonach, a by je lamac trza je znac:-) naciaganie swiatla na przepaly lub niedopaly i stwierdzanie ze to artystyczny aczkolwiek skromny wlasny sposob widzenia i takie tam dyrdymaly. no i wspolczesny koszmar (gdy jest niedoskonale wykonany) - hdr

u ciebie tego nie ma - jest za to cos , co jak sie okazuje jest dzis baaaaaaardzo trudne, czesto olane i zapomniane - poprawna kompozycja.

jesli mialbym na cos zwrocic uwage negatywnie to za maly vivid kolorow. tyle ze to juz moje upodobania osobiste a nie blad.

trzymaj tak dalej.

olo

adrian
01-02-2009, 11:03
Wklej foty do wątku.

rabijki
01-02-2009, 11:05
o jezu
przeciez to jeden klik
nie rob jaj
olo

adrian
06-02-2009, 10:32
Nie robię jaj, tylko onet mi tu tak chodzi, że się pochlastać mogę i klikanie zabiera mi masę czasu :(

yaqb
08-02-2009, 08:54
Nie robię jaj, tylko onet mi tu tak chodzi, że się pochlastać mogę i klikanie zabiera mi masę czasu :(

Marudzisz :P

ASAHI
09-02-2009, 10:30
Piękna wyprawa, piękne zdjęcia na które się z radością patrzy..