PDA

Zobacz pełną wersję : (Stempel w NC-NX ?)



Pawcio1201
30-01-2009, 13:04
Czy w NC-NX jest opcja podobna do stempla w PS,czy można cos usunąc,wymazac z kadru?
z gory dzieki za podpowiedz.

Marcin T
30-01-2009, 13:14
Jest ale tylko w wersji NX2. Narzędzie to wabi się Auto Retouch Brush
Ten stempel w PS działa o niebo lepiej, tym w NX to można sobie syfki matrycowe pousuwać.

JK
30-01-2009, 13:16
Nie. No nie przesadzaj. Stempla w NXie nie ma. To co jest, nadaje się co najwyżej do usuwania syfów z jednolitych powierzchni i to też nie zawsze.

Marcin T
30-01-2009, 13:20
No dobra, przesadziłem trochę ;) ale faktem pozostaje, że jest to trochę taki pic na wodę. Mogliby się bardziej przyłożyć...
Ponadto pytanie było o opcję podobną do stempla w PS więc w NX nic innego wskazać się nie da.