Zobacz pełną wersję : Kto mi uratuje zdjęcie !!!!
Czy jest możliwe uratowanie tak prześwietlonego zdjęcia :?:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://g.imageshack.us/img149/dsc3743we0.jpg/1/)
Proszę o podanie maila to prześle NEF'a.
Erie, nie wiem jaki serwer przyjmie 16MB.
Proszę o linka na taki serwer.
Chyba, że podasz mi maila.
irek6311
29-01-2009, 19:59
Spakuj ZIP i wklej Link do pliku (załóż Konto) ;)
http://odsiebie.com/upload.html
http://www.mediafire.com/?r=iejcv
Na www.wrzuta.pl można wrzucać pliki dowolnego formatu do 150MB
Jest jeszcze bezpłatny www.przeklej.pl
Do 500 MB dla jednego pliku.
http://odsiebie.com/pokaz/1431256---f8a1.html
Proszę
Ciężka sprawa - nawet z NEFa....
Posiedziałem chwile, i próbowałem coś z tym zdjęciem zrobić.
Gdybym miał zdjęcie tej dziewczynki bez prześwietlonej buzi to by więcej i bardziej naturalnie dałoby się zrobić
a oto efekt:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img102.imageshack.us/img102/4729/dsc1vw5.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img134.imageshack.us/img134/2664/dsc37431malegd0.jpg)
Spory przepał... coś takiego Cię zadowala?
Może jacyś magicy zrobią więcej.
truman20
29-01-2009, 21:40
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.2zw.yoyo.pl/DSC_3743_500.jpg)
Posiedziałem chwile, i próbowałem coś z tym zdjęciem zrobić.
Gdybym miał zdjęcie tej dziewczynki bez prześwietlonej buzi to by więcej i bardziej naturalnie dałoby się zrobić
a oto efekt:
Chyba najlepiej odrobiłeś zadanie !!
truman20
29-01-2009, 21:53
Chyba najlepiej odrobiłeś zadanie !!
Tylko szkoda, że twarz wygląda jakby była wycięta z bajki. W ogóle nijak nie pasuje do reszty zdjęcia.
Jeszcze jedna wersja:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img91.imageshack.us/img91/3346/dsc731all0.jpg)
Jeszcze jedna lekko poprawiona wersja, tym razem twarz nie jest taka gładka jak na poprzednim:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img339.imageshack.us/img339/3736/14764293yv8.jpg)
no i kolejna:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img187.imageshack.us/img187/8807/731abcsn8.jpg)
Jeśli autor tego wątku chciałby zdjęcie w dużej rozdzielczości to mogę przesłać na e-mail.
Pozdrawiam
Seeth, ta pierwsza obróbka jest "za straszna", jak na twarz dziecka.
Z druga już lepiej, ale w kleje dwa dodatkowe zdjęcia, może one pomogą odzyskać kolor skóry.
mail to:
major77(at)wp.pl
Nemeth, jest już bardzo dobrze.
Mogę prosić o linka z pełnym plikiem.
Dziekuję.
Ps:
Dodaje dwa zdjęcia Asi, jeżeli to coś pomoże.
1.
http://odsiebie.com/pokaz/1432720---2271.html
To ns "klaps" po tym przepalonym.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://g.imageshack.us/img141/dsc3744qa6.jpg/1/)
2.
http://odsiebie.com/pokaz/1432732---fa80.html
A to starałem się by było z podobnego ustawienia.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://g.imageshack.us/img125/dsc3768xm4.jpg/1/)
3.
http://odsiebie.com/pokaz/1432872---8d79.html
Z sesji
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://g.imageshack.us/img141/dsc3599de7.jpg/1/)
No to na podstawie skóry z innych zdjęć wyszło coś takiego:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img230.imageshack.us/img230/2703/dsc731al6.jpg)
Oczywiście można się jeszcze pobawić z tym zdjęciem i zrobić lepiej
Seeth, jest super :!: :!:
Po proszę o ten plik.
Seeth, jest super :!: :!:
Po proszę o ten plik.
Właśnie wysyłam zdjęcie w dużej rozdzielczości na e-mail.
EDIT: Zdjęcie zostało już wysłane ;)
Pozdrawiam
Tak sobie przeglądam te przeróbki i wiecie co? Już chyba wolałbym to przepalone. Na innych mała wyszła, jak z jakiegoś horroru.
carlos_76
13-02-2009, 03:53
Tak sobie przeglądam te przeróbki i wiecie co? Już chyba wolałbym to przepalone. Na innych mała wyszła, jak z jakiegoś horroru.
za ropusz'em. Wyciągnięcie jakichkolwiek szczegółów z przepalonego miejsca niestety w większości przypadków się nie udaje. Trzeba znaleźć jakiś kompromis. Może pójść w taką stronę :
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img514.imageshack.us/img514/6189/dsc3743800ii8.jpg)
pozdrawiam
Wyciągnięcie jakichkolwiek szczegółów z przepalonego miejsca niestety w większości przypadków się nie udaje.
To jest jedynie kwestia tego czym było zdjęcie robione. Sa jak wiadomo 2 puszki gdzie naprawa tego zdjęcia zajęłaby jakieś 5 sekund. Ale w zasadzie to nie powinienem tego pisać bo zaraz się zacznie....:mrgreen:
Seeth moim zdecydowanym faworytem
grzegorzant
17-02-2009, 22:24
wg mnie drugie zdjecie z postu 16 kol. Seet'a jest najbardziej naturalne ze wszystkich - to ostatnie, jesli idzie o buzie wyszło dziwnie mz
pozdrawiam
Ciesze się, że podoba się niektórym moja wersja tego zdjęcia ;)
Seeth, najważniejsze, że mi się podoba.
Jeszcze raz dziękuję.
Proszę bardzo, ciesze się że mogłem pomóc :)
Ja bym się upierał, żeby mała pozostała podobna do siebie :)
Moja propozycja
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img216.imageshack.us/img216/9747/masteropacitychangecopy.jpg)
velaskez
22-02-2009, 05:46
Na każdym z nich twarz wygląda nieciekawie.
Róbcie nadal z palnikiem pochylonym częściowo do przodu...
Jakąs taką dziwną manierę właśnie często obserwuję.
ekonet, wierz mi lub nie, ale to był jednorazowy strzał.
W 99% wykonuję z ustawionym pionowo do góry.
A wg to staram się wykonywać mnóstwo zdjęć ze światła zastanego.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.