PDA

Zobacz pełną wersję : XII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO Łódż 2-5.04.2009



Kargulo
28-01-2009, 11:01
Coroczne święto fotografii już za trzy miesiące! Wraz z nim wszystkie nowości dotyczące produkcji filmowej, video oraz grafiki komputerowej. Od 2 do 4 kwietnia 2009 r. odbywać się będą XII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO na terenach targowych w Łodzi.

Zapraszamy do obejrzenia spotu video targów FILM VIDEO FOTO, który wraz z innymi informacjami o targach można znaleźć na blogu targów http://fvf.blox.pl/html

Marek
18-03-2009, 18:17
cytat z maila:
Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do odwiedzenia XII Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILMVIDEO FOTO. Targi odbędą się w dniach 2 - 4 kwietnia 2009 w Łodzi (Hala 1 i Hala 2, ul. Stefanowskiego 30, Hala 3, ul. Skorupki 21, Hala 4, ul. Stefanowskiego 17).

FILM VIDEO FOTO to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń branżowych zarówno w Polsce, jak i w Europie - targi swoim zakresem obejmują m.in.: sprzęt i akcesoria fotograficzne, video i filmowe oraz najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu grafiki komputerowej i cyfrowej obróbki obrazu. Na targach wystawi się blisko 150 firm z kraju i zagranicy.

WARSZTATY
Targom towarzyszy bogaty program seminarium, warsztatów, prezentacji i spotkań. Zapraszamy na:
- warsztaty Cyfrowej Kreacji Obrazu,
- "CYFROGRAFIA LABORATORIUM - warsztaty cyfrowej edycji zdjęć w programie Photoshop oraz obróbki wideo w programie Premiere",
- warsztaty filmowe DLA POCZĄTKUJĄCYCH,
- wykłady o fotografii podwodnej i fotoboardingu,
- warsztaty "Fotografia a techniki animacji - przegląd tradycyjnych i współczesnych technik animacyjnych",
- spotkania poświęcone ocenie zdjęć robionych aparatem cyfrowym,
- warsztaty "Oderwij się od schematu - czyli niekonwencjonalne wykonywanie zdjęć lustrzankami Olympus E-System" na stoisku firmy OLYMPUS POLSKA oraz wiele innych.

WYSTAWY

. "Atak Łaskotek" - wystawa wybranych fotografii artystów biorących udział w Programie Głównym ósmej edycji Fotofestiwalu w Łodzi,

. "Z Lowepro przez świat" - wystawa M. Arcimowicza, P. Moskalika, P. Malczewskiego,

. "Oblicza Łodzi" - wystawa laureatów XII edycji konkursu,

. B. Łopieński "Czas przeszły dokonany",

. T. Poźniak "Twarze ze stron POLITYKI",

. A. Nurkiewicz i Piotr Hawałej "Wystawa zdjęć sportowych",

. "Realgaleria: Edycja II" - projekt stworzony przez użytkowników portalu fotogalerie.pl,

. Wystawa zbiorowa "Rzemiosło jest .",

. Zdjęcia czytelników miesięcznika DIGITAL FOTO VIDEO,

. M. Browarski "Polska Chopina".



PONADTO NA TARGACH:

- pokazy fotografowania z powietrza za pomocą zdalnie sterowanych helikopterów,

- spotkania z fotografami: Rafałem Milachem, Markiem Arcimowiczem, Mateuszem Moskalikiem, Piotrem Malczewskim,

- spotkanie z Klubem Fotografii Prasowej SDP,

- Targowa Telewizja Internetowa - Telewizja Targi TV to transmisja z Hali nr 1 urozmaicona wywiadami z wystawcami i gośćmi targów. Przekaz na żywo dostępny będzie na witrynie www.targi.tvip.pl przez cały czas trwania targów.



DZIEŃ DLA PROFESJONALISTÓW

Podobnie jak w roku ubiegłym pierwszy dzień targów (2 kwietnia) otwarty jest dla profesjonalistów na spotkania
w konwencji B2B.

W dniu dla profesjonalistów targi będzie można zwiedzać na podstawie:

- zaproszeń,

- kart dla profesjonalistów,

- akredytacji dziennikarskich,

- rejestracji on-line (dostępnej do dnia 29.03 na stronie internetowej WWW.mtl.lodz.pl/fvf).



Dokładny program targów, informacje na temat godzin zwiedzania i cen biletów oraz lista wystawców: www.mtl.lodz.pl/fvf

Frantixj
18-03-2009, 20:58
Ha, będę na pewno :)

Tomek Konopka
19-03-2009, 12:22
w zeszłym roku ,można było sobie potestować szklarnie Sigmy, a co z Nikonem ? bo ani loga nie widziałem:( czy w tym roku też tak będzie?.

myimmortal
20-03-2009, 01:04
w tamtym roku nikon był, ale stoisko było masakrycznie małe i sprzętu było jeszcze mniej... zobaczymy jak będzie tym razem...

Bartek - NinoVeron
20-03-2009, 01:29
w tamtym roku nikon był, ale stoisko było masakrycznie małe i sprzętu było jeszcze mniej... zobaczymy jak będzie tym razem...

w tamtym roku nie było Nikona
a jedynie na stoisku firmy Foto-Hurt z Rzeszowa, która jest oficjalnym dystrybutorem Nikona były wystawione produkty z żółtym logo :)

w tym roku wśród wystawców są:
1) Canon Polska - Warszawa, Poland
2) Olympus Polska Sp. z o.o. - Warszawa, Poland
3) Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
4) SONY Poland Sp. z o.o. - Warszawa, Poland

niestety tradycyjnie nie będzie Nikona a co gorsze to nawet nie będzie Foto-Hurtu, który zawsze pokazywał sprzęt Nikona :(


Przykre jest to jak się patrzy na listę wystawców gdzie będzie kilkadziesiąt bardzo malutkich firemek, będzie cała konkurencja i tylko Nikona braknie :(

lista wystawców jest tutaj: http://www.mtl.lodz.pl/fair/web/getExhibitors/id/87/fromalpha/65/toalpha/70

perl
26-03-2009, 15:08
buuu Pentaxa tez nie ma, zreszta to nic novego :/

Mam prosbe, jesli ktos jedzie sam, szuka noclegu etc. prosze o kontakt na moj numer telefonu: TTM-JAL-D1K

staram sie kombinować coś hurtem i .. jestesmy poki co w 2 osoby :-)

xcebikx
26-03-2009, 22:18
Jak kto nie będzie nikona??!! Co za żal :(. Jak dzwoniłem dowiadywać się o szczegóły, pani przez telefon powiedziała, że będzie i Nikon i Sigma, a teraz takie straszne rzeczy się dowiaduje

bartzakrzewski
26-03-2009, 23:03
hej, gdyby ktoś chciał z pomorza się zabrać mam wolne miejsc w aucie, wstępnie tyko na 2-3 kwietnia, jednak jest opcja pozostania do końca

romes
27-03-2009, 09:58
Będzie ktoś 2 kwietnia?Ja mogę wziąć wolne tylko w ten dzień.Jak to jest właśnie z tym czwartkiem.Wystarczy kupić wejściówkę dla profesjonalistów i tyle?

Studio4rent
27-03-2009, 21:46
jest ktoś chętny?
wyjazd z Katowic, 2.04 między 7:00 a 7:30
powrót - po zamknięciu hal targowych

dzielimy się kosztami paliwa.
koszt: 40zł
auto: vectra (stara ale jara ;)

proponuję pisać w wątku i na PW.

borkomar
27-03-2009, 23:17
Ktoś zna jakis przytulny nocleg w Łodzi w sensownej cenie?
Być może na sobotę i niedzielę wybrałbym się.

Bartek - NinoVeron
27-03-2009, 23:37
jest ktoś chętny?
wyjazd z Katowic, 2.04 między 7:00 a 7:30
powrót - po zamknięciu hal targowych


jestem zainteresowany i wysyłam PW

borkomar
27-03-2009, 23:57
Ktoś zna jakis przytulny nocleg w Łodzi w sensownej cenie?
Być może na sobotę i niedzielę wybrałbym się.
Naturalnie miałem na myśli piątek/sobota :)

Studio4rent
28-03-2009, 09:51
jestem zainteresowany i wysyłam PW

zostało jeszcze jedno miejsce z Katowic do Łodzi, 2.04