petro
25-01-2009, 01:03
Witam. Mam takie pytanko. Dostałem do opracowania foty do wystawienia, taka galeria firmowa, gdzie ludzie byli, co widzieli ciekawego itp. Ktoś to wybrał ja mam to tylko wyeksponować. Że tematyka jest od sasa do lasa ( portret, reportaż, architektura, krajobraz), pomyślałem sobie, że wspólna będzie forma oprawy dla tego całego gipsu. Wybór padł na fotosmart ( rodzaj fotoboardu). Prace mają wisieć, co prawda nie pod gołym niebem, ale w otwartej przestrzeni - zewnętrzny hol pod arkadami, czyli trochę wilgoci kondensacyjnej, zmiana temperatur. W związku z tym pytanie; może ktoś miał do czynienia z fotosmartem poddanym działaniu natury? Jak to się trzyma w praktyce?
(firma, która to robi twierdzi, że przetrzyma, ale wolę się upewnić zanim wydam kasę do tego nie swoją)
(firma, która to robi twierdzi, że przetrzyma, ale wolę się upewnić zanim wydam kasę do tego nie swoją)