PDA

Zobacz pełną wersję : Rewal. Wiosenny plener NKP



Strony : [1] 2

kronos28
23-01-2009, 20:57
W!

Wyszła propozycja więc rozpoczynamy działanie :). Zaczynamy badanie zainteresowania.

A wygląda ona następująco:

Termin: 30.04-3 maj 2009 (możliwe jest też przybycie już 29.04)

Miejscowość: Rewal

Zakwaterowanie w pensjonacie w Rewalu ( http://www.domypensjonaty.net.pl/ela/ ), dostępna ilość miejsc: 47 (miejscówkowe wybadał Sl@wcio - wielki dzienx dla ciebie). Odrazu zaznaczam, że jest to chyba jedyna taka opcja na pomorzu środkowym - z racji zielonych szkół wszystkie duże ośrodki wypoczynkowe są totalnie zajęte.

Cena noclegu - 30zł od osoby.

Co ważne cały pensjonat jest tylko i wyłącznie dla nas! (żadnych zielonych szkół, innych gości itd.)

Ramowy projekt plan pleneru (przybliżone godziny):

Czwartek 30.04
Dzień przyjazdowy – zakwaterowanie i czas wolny dla przybyłych w okolicach godziny 20 – 21 wspólne spotkanie powitalne.

Piątek 01.05
Śniadanie od godziny 8 do 9.00
Godzina 9:30 wyjazd do miejscowości Kamień Pomorski.
Przyjazd do kamienia pomorskiego około godziny 10-10.30 – zwiedzanie z przewodnikiem kościoła im. Św. Jana Chrzciciela w Kamieniu.
Godzina 12.00 zwiedzanie Muzeum Kamieni.
Godzina 13-15 czas wolny na zwiedzanie miasta i ewentualny wspólny obiad w okolicach godziny 15.
Godzina 16 powrót do Rewala przez Trzęsacz – klif w Trzęsaczu.
Godzina 18 – wyjazd do miejscowości Niechorze – zachód słońca i latarnia morska.
Godzina 20 – wspólne spotkanie towarzyskie.

Sobota 02.05
Śniadanie od godziny 8.00 do 9.00
Godzina 9.15 – wyjazd do miasta Kołobrzeg (planowany przejazd autokarowy)
Godzina 10.15 – przyjazd do Kołobrzegu rozpoczęcie zwiedzania ekspozycji Muzeum Oręża Polskiego Oddział Historii Miasta – ul. Armii Krajowej 13 (historia miasta, zbiory metrologiczne i ekspozycja czasowa o Vikingach)
Godzina 11.30-12.00 – przejście na ulicę Emilii Gierczak 5, nastepnie zwiedzanie oddziału muzeum „Dzieje oręża polskiego” (historyczne uzbrojenie, umundurowanie, pojazdy wojskowe itp.)
Godzina 13.30 14.00 – zwiedzanie miasta – starówka, ratusz, katedra następnie przejście do części portowej miasta
Godzina 15.00 – 15.30 – Zwiedzanie okrętu muzeum ORP FALA, portu, następnie czas wolny (latarnia, molo itd.)
Godzina 18.00 – 18.30 – powrót do Rewala
Godzina 20.00 – wspólne spotkanie towarzyskie przy ognisku

Niedziela 03.05
Dzień wolny i wyjazdowy – zakończenie pleneru.

Wyżywienie jest we własnym zakresie, ale jako, że Rewal jest miejscowością nadmorską a termin to tzw. "długi weekend" to nie bedzie z tym problemu - według wstępnego wywiadu do dyspozycji będzie jedna duża "stołówka" w jednym z ośrodków oraz kilka "knajp".

Teraz element, który chce poddać dyskusji - zlot TYLKO dla członków i rodzin członków NKP (jakby sie nie zebrała odp ilośc osób chętnych to można zrobić z "priorytetem dla członków NKP). Dlaczego? Pokarzmy, że odbywają się też spotkania tylko dla członków - niech to może będzie forma przyciągnięcia chętnych do wstąpienia - możliwość uczestnictwa we wszystkich zlotach. Ten zlot widzę jako bardziej "kameralny" w porównaniu do kilku poprzednich, które cieszyły się niesamowitą popularnością (dlatego też nieprzekraczalna ilość miejsc - 50 - chyba że ktoś sobie załatwi miesce w innym pensjonacie/ośrodku... ). Bardziej "klubowo - rodzinna" atmosfera itd. Zaznaczam jeszcze raz, że ten element poddaje pod dyskusje - możemy to zrobić na zasadzie innych zlotów - priorytet dla członków NKP a wolne miejsca dla ludzi "spoza".

Zaznaczam, że na chwile obecną badamy zainteresowanie. Więc? Jest ktoś chętny? :)

chętni:

1. Sl@wcio +1 potwierdzone - pokój 2 osobowy
2. mswilk +2 potwierdzone - pokój 3 osobowy
3. Mirosław Maciejewski - potwierdzone - bez noclegu
4. yassiek +3 potwierdzone - pokój 3 osobowy
5. wilk325 +1 potwierdzone pokój 2 osobowy - przyjazd w środę 29.04
6. kichu1979 +1 potwierdzone - pokój 3 osobowy
7. kronos potwierdzony +1 ;)
8. Joa - potwierdzone pokój jednoosobowy ;)
9. david +1 potwierdzone - pokój 2 osobowy
10. kurczak +1 potwierdzone - pokój 2 osobowy
11. motylanoga +1 potwierdzone - pokój 3 osobowy
12. hesja potwierdzone - pokój 3 osobowy
13 kubalmar + 2 potwierdzone - pokój 2 osobowy
14. andre84 +1 potwierdzony - pokój 2 osobowy
15. tomajk +1 potwierdzone - pokój 2 osobowy
16. gajowy potwierdzone - pokój 3 osobowy
17. deoc +1 potwierdzone - pokój 2 osobowy
18. wasia potwierdzone - pokój 3 osobowy
19. harb potwierdzone - pokój 1 osobowy
20. PrzeMoon potwierdzone - pokój 3 osobowy
21. Gr33ny potwierdzone - pokój 3 osobowy
22. PaulinaB potwierdzone - pokój 3 osobowy
23. luku potwierdzone - pokój 3 osobowy
24. goldie +2 potwierdzone - pokój 3 osobowy
25. holka potwierdzone pokój 3 osobowy
26. Qna
(zaznaczam, że min. 5 miejsc jest "defaultowo" i z góry zarezerwowanych dla Zarządu NKP :))

kichu
23-01-2009, 21:11
Bardzo mi sie ten pomysl podoba, tyle tylko ze widze tu jeden potencjalny zgrzyt, termin bardzo blisko pleneru w Karkonoszach. Pytanie czy dwa plenery w odstepie miesiaca nie spowoduja ze nagle zaczna
sie przetasowania, ze czesc osob rezygnuje z jednego zeby jechac na drugi. Czy nie lepszy bylby termin koniec marca/kwiecien, tak zeby dac troche oddechu przed plenerem karkonoskim.

Natomiast w kwestii plener tylko dla NKP, to wydaje mi sie, ze jesli mialoby tak byc, to lepiej zeby jako plener tylko dla czlonkow robic ten na ktorym ma sie odbyc coroczne walne.

Na plenerek sie oczywiscie pisze (2 osoby).

Co do sugestii atrakcji, w Kolobrzegu jest dosc ciekawe Muzem Oreza Polskiego, z wystawa plenerowa jak nizej:

Samochody, samoloty, broń pancerna i artyleria eksponowane są w sali techniki wojskowej i na wystawie plenerowej. Na uwagę zasługują: motocykl “Sokół 600” z 1938 r., niemiecka maszyna szyfrująca "Enigma", maszt i inne przedmioty z wyposażenia ORP "Burza", czołgi i działa np. T-34, SU-57 oraz samoloty: MIG-19P, Ił-28,TS-8Bies za którego konserwację muzeum otrzymało prestiżową nagrodę "Sybilla". Do muzeum należy także zacumowany w kołobrzeskim porcie okręt SG-321 ORP "Fala" (warunki i godziny zwiedzania - informacja telefoniczna 0943524301).

Koledzy lotnicy sie uciesza :)

mswilk
23-01-2009, 21:11
(...)zlot TYLKO dla członków i rodzin członków NKP (...)

Myślę, że to dobry pomysł - nie że ograniczamy możliwość spotkania innym / sypatykom, ale właśnie przy tej okazji można pokazać swoim rodzinom "od kuchni" dlaczego latamy z tymi "lufkami" i przesiadujemy przed monitorami ;)


No w końcu coś w moich okolicach ;)
Wstępnie się piszę z rodzinką (PW)

pebees
23-01-2009, 21:12
Ja - jak zwykle chętny i jak zwykle nie wiem, czy mi się uda :) Aha - no i czy nie za blisko karkonoskiego? Rozmawialiśmy w Bieszczadach, że ten to może by tak w kwietniu zrobić... a tu maj? :D

kronos28
23-01-2009, 21:18
Bardzo mi sie ten pomysl podoba, tyle tylko ze widze tu jeden potencjalny zgrzyt, termin bardzo blisko pleneru w Karkonoszach. Pytanie czy dwa plenery w odstepie miesiaca nie spowoduja ze nagle zaczna
sie przetasowania, ze czesc osob rezygnuje z jednego zeby jechac na drugi. Czy nie lepszy bylby termin koniec marca/kwiecien, tak zeby dac troche oddechu przed plenerem karkonoskim.

wim
celowałem w długi weekend - w kwietniu według moich obliczeń nie ma nic wolnego (tylko święta) a przełom marca/kwietnia lub nawet marzec to nad morzem lekki hardkorr pogodowy i nie było by to zbytnio przyjemne (zreszta też i w marcu według moich wyliczen długich weekendów brak). Chciałem zrobic wlasnie tak aby ludzie nie musieli brac urlopów i mogli "na luzie" sobie przyechać.

Inną kwestia jest też to, że Karkonosze (dla niektórych) są cholernie daleko - mozna to potraktować jako miłą alternatywę (broń boże ALF nie robimy ci konkurencji :) gdzież byśmy śmieli). Poza tym to pierwszy zlot nadmorski by był.



Natomiast w kwestii plener tylko dla NKP, to wydaje mi sie, ze jesli mialoby tak byc, to lepiej zeby jako plener tylko dla czlonkow robic ten na ktorym ma sie odbyc coroczne walne.

nikt nie broni zrobić tego 50/50 - pół jest otwartych a pół zamkniętch

kronos28
23-01-2009, 21:22
Ja - jak zwykle chętny i jak zwykle nie wiem, czy mi się uda :) Aha - no i czy nie za blisko karkonoskiego? Rozmawialiśmy w Bieszczadach, że ten to może by tak w kwietniu zrobić... a tu maj? :D

dupnie rozkładają się terminy w tym roku - zobacz jak wypadają swieta w kwietniu - imho małe by było zainteresowanie "bo po świętach" lub "tuż przed".

Maj to imho jedyny dogodny termin pod względem zarówno pogody jak i wolnego czasu.

Sl@wcio
23-01-2009, 21:23
Doprecyzowując (jak na ten czas) to byłaby możliwość wyżywienia w stołówce (niedaleko pensjonatu) - ale ta kwestia jest do rozmów z szefową kuchni ;-) kiedy bedziemy już wiedzieli że plener dochodzi do skutku.
Jestem "ZA" aby ten plener był tylko dla członków (i ich rodzin) NKP.
Jednocześnie cenę (30pln za os, 15pln za dziecko) uważam że jak na ten majowy weekend, oraz na lokalizację - za bardzo atrakcyjną. Pewnie i tak bedziemy gdzieś wyjeżdżać celem naładowania bio-akumulatorków - więc czemu nie nad morze? ;-)
Możemy już teraz robić listę chętnych.

pebees
23-01-2009, 21:24
A czy możliwe jest przybycie jeszcze wcześniej? :D

Sl@wcio
23-01-2009, 21:40
A czy możliwe jest przybycie jeszcze wcześniej? :D
To znaczy ile wcześniej?
Właściciele pensjonatu to moi znajomi - więc pewnie można zagadać, a jakby jeszcze kilka osób chciało przybyć wcześniej....

Kwestia pleneru Karkonoskiego i Rewalskiego. Nie uważam jakoby one ze sobą konkurowały. Dają natomiast pewną alternatywę osobom które np. 3 raz z rzędu nie chcą/nie mogą jechać po przekątnej (mapy) w góry ;-) a wolą zażyć jodu ;-)

b202
23-01-2009, 21:48
Ze względu na kolejny dość kilometrowo odległy zlot w Karkonoszach ten jest świetną alternatywą. Sam zastanawiam się grubo nad rezygnacją z karkonoskiego więc ten byłby mnie interesował bardzo i to również z powodu, że


pierwszy zlot nadmorski by był.

Pomysł z jakby to ująć "zamkniętym, kameralnym, rodzinnym" nie jest zły, ale poprzednie były również rodzinne (czyt. Pojezierze Wałeckie - Plener Tomajkowy, gdzie było chyba najrodzinniej).
Atrakcje są ciekawe, dawno tam nie byłem, ale wiem, że jest warto. Kolejny raz będziemy mieć dla siebie lokal (thx Sl@wcio) i w dodatku niedrogi. Co do terminu. Dla mnie może być i kwiecień i maj. Większość wybierze.
Miejsc 50 dla członków z rodzinami, hmmm... a jeśli przyjedzie tak powiedzmy na oko pięć "rodzin" np. 2+2 to już jest 20 miejsc, kilka 1+1 i kolejne miejsca znikają. Więc to już raczej plener nie jest a zlot rodzinny NKP. Więc jeśli jest ograniczona liczba miejsc to może się okazać, że niektórzy choćby chcieli nawet sami to mogą się nie załapać, to by trzeba przemyśleć. Bo "rodzinki" z pewnością się w dzień porozchodzą i prócz wieczorków to każdy będzie miał wyjazd na własną rękę. Takie małe spostrzeżenie co do tego.

Czas za krótki = 3dni? może lepiej faktycznie już od tego 30.04??

Reasumując: pomysł na TAK i już dziś się zapisuję jak na razie szt. 1, a możliwe, że i 1+1 jeśli "rodzinny" ;)

Kronos, niech moc będzie z Tobą :)

pebees
23-01-2009, 21:56
Sławcio kilka dni wcześniej. Sam nie wiem, może bym z rodzinką faktycznie wyskoczył na tydzień. :)

Sl@wcio
23-01-2009, 22:02
Sławcio kilka dni wcześniej. Sam nie wiem, może bym z rodzinką faktycznie wyskoczył na tydzień. :)

To proponuę wrócić do tego tematu w póżniejszym teminie.
Jeśli są chętni do wcześniejszych przyjazdów - proszę o sygnalizcją (sprawa do załatwienia)

wilk325
23-01-2009, 22:22
Też jestem chętny i tym razem rodzinnie czyli 1+1=2. Faktycznie w tym roku trochę się nam te Święta pokopały.Ja bym także myślał o dłuższym pobycie-czyli wcześniejszym przyjeździe-najchętnie środa 29.04.2009 okolice popołudniowe.

b202
23-01-2009, 22:25
Też jestem chętny i tym razem rodzinnie czyli 1+1=2. Faktycznie w tym roku trochę się nam te Święta pokopały.Ja bym także myślał o dłuższym pobycie-czyli wcześniejszym przyjeździe-najchętnie środa 29.04.2009 okolice popołudniowe.

ooo termin od środy do niedzieli dobry jest, "zgadzam się z przedmówcą, przejdźmy od słów do czynów" (Rejs)

wilk325
23-01-2009, 22:43
ooo termin od środy do niedzieli dobry jest, "zgadzam się z przedmówcą, przejdźmy od słów do czynów" (Rejs)

To gdzie przelewamy kasę za Plener:)

kronos28
23-01-2009, 23:00
to najpierw robim liste chętnych

jak sie znajdzie odp. ilośc chętnych bedziem przelewać itd.

kichu
23-01-2009, 23:02
to zrob w pierwszym poscie, bedzie wstepnie wiadomo ilu chetnych

pisalem wyzej ale powtorze

ja+1=2 osoby - od 30.04 do 3.05

Joa
23-01-2009, 23:02
A ja chętnie i nad morze i w góry :)
Tradycyjnie poproszę pokój odosobniony zwany potocznie jedynką :mrgreen:

kronos28
23-01-2009, 23:03
to zrob w pierwszym poscie

ja+1=2 osoby - od 30.04 do 3.05

jak narazie robimy wstępna listę - konkretne daty pobytów już sobie ustalimy jak przyjdzie do wpłacania itd. :)

Jacek S
23-01-2009, 23:10
Czy ja do jasnej ciasnej zawsze muszę mieć tak daleko!!!:evil:
W Bieszczady ponad 700 było, do Łodzi ponad 400km, Zakopane też coś koło tego, a teraz tu z 500km!!!

Zapisz mnie wstępnie, zobaczymy co się wyklaruje! Jacek + 1.

wilk325
23-01-2009, 23:15
Czy ja do jasnej ciasnej zawsze muszę mieć tak daleko!!!:evil:
W Bieszczady ponad 700 było, do Łodzi ponad 400km, Zakopane też coś koło tego, a teraz tu z 500km!!!

Zapisz mnie wstępnie, zobaczymy co się wyklaruje! Jacek + 1.

Nie zawsze, do tej pory to też miałem daleko, a do Rewala też mam 270km-nareszcie:)

mswilk
23-01-2009, 23:19
No to w końcu poznam "imiennika":)

;) - mi również miło


Poprzedni post "mswilk" zginął???

Porządki...

b202
24-01-2009, 00:04
Tomku, dopisz może u mnie +1, jesli by się coś zmieniło to dam znac

wilk325
24-01-2009, 00:06
Tomku, dopisz może u mnie +1, jesli by się coś zmieniło to dam znac

Mam rezerwować miejsca w aucie?:)

b202
24-01-2009, 00:07
Mam rezerwować miejsca w aucie?:)

yyyy no nie wiem ;) a chcesz Ty mnie jeszcze brać ze sobą? :D

wilk325
24-01-2009, 00:12
yyyy no nie wiem ;) a chcesz Ty mnie jeszcze brać ze sobą? :D

Bartek, u mnie nic nie zepsułeś, a tym razem to mogę jechać i Was zabrać:)

b202
24-01-2009, 00:13
to na razie w takim razie jedno plus ;) normalnie nie wiem jak mam Ci się odwdzięczyć :P

wilk325
24-01-2009, 00:14
to na razie w takim razie jedno plus ;) normalnie nie wiem jak mam Ci się odwdzięczyć :P

O czym ty znowu?:mrgreen:

Xathloc
24-01-2009, 12:26
Widzę, że Koronowo przeniosło się ostatnio nad morze :mrgreen:
MSWilk podprowadził termin Wilkowi ;)
W każdym razie ja się wstępnie zapiszę. No i za Jackiem zapytam, niemożna było w centralnej Polsce? DALEKO JESZCZE???

wilk325
24-01-2009, 12:58
Widzę, że Koronowo przeniosło się ostatnio nad morze :mrgreen:
MSWilk podprowadził termin Wilkowi ;)
W każdym razie ja się wstępnie zapiszę. No i za Jackiem zapytam, niemożna było w centralnej Polsce? DALEKO JESZCZE???

Co się odwlecze to, kombinować zaczynam na jesień ( ta pora roku w Borach mimo wszystko jest ciekawsza ).

Sl@wcio
24-01-2009, 15:05
...
Tradycyjnie poproszę pokój odosobniony zwany potocznie jedynką :mrgreen:
Nawet nie musiałaś pisać - już zarezerwowałem (bo chyba są tylko 2 jednynki) :mrgreen:

Joa
24-01-2009, 18:30
Nawet nie musiałaś pisać - już zarezerwowałem (bo chyba są tylko 2 jednynki) :mrgreen:
Dzięki za pamięć :mrgreen:

yaqb
24-01-2009, 18:33
ja też się pisze :)
Jeszcze nie wiem jak i czym dojadę, ale jadę :D

kurczak
24-01-2009, 20:27
Zapisz i mnie + 1 oczywiście :).

Pozdrawiam
Jacek

Imago
24-01-2009, 21:25
Czy ja do jasnej ciasnej zawsze muszę mieć tak daleko!!!:evil:
W Bieszczady ponad 700 było, do Łodzi ponad 400km, Zakopane też coś koło tego, a teraz tu z 500km!!!

Zapisz mnie wstępnie, zobaczymy co się wyklaruje! Jacek + 1.
O właśnie niektórzy mieli daleko w góry, a my mamy daleko nad morze :lol: tak mocno wstępnie to i ja bym się pisała, ale muszę wrócić najpierw do domu i sprawdzić wszystko (głównie kwestie finansowe).

Pozdrowienia z Łodzi przy okazji :lol:

motylanoga
24-01-2009, 22:00
Także się piszę. I także naciskam na zmianę terminu - wszystko mi jedno czy wcześniej, czy później, ale nie w majówkę! Plizzz? :)

hesja
24-01-2009, 22:32
oczywiscie prosze o dopisanie
a post ten...to najlepszy przyklad na to ze dobrze ze konczymy prace nad Regulaminem Imprez NKP
bo... bo kronos oczywiscie rozmawialismy o tym Zlocie wczesniej i oczywiscie jest SUPER ze on sie organizuje
ale jak juz piszemy i dzialamy NKP to byloby fajnie choc 1/10 PW/maila/sms wyslac do Zarzadu :)

bo tak widze ze sa rozwazane rozne lokalizacje zlotow NKP
to podpowiem, ze duzy zlot + walne bedzie w pazdzierniku w Miedzyzdrojach polaczony z mega atrakcją
ale nie chce wychodzic przed szereg....
poprosze o dopisanie jeszcze nie wiem w jakiej konfiguracji :)

Co do NKP czy oglny.... wlasnie o tym miedzy innymi traktuje Regulamin
mysle ze skoro 47 miejsc.... to moze byc NKP only
chociaz moze sie 47 nkpowcow nie zebrac... hmmm + rodziny... moze?
ale skoro to zlot NKP to musi o tym Zarzad zadecydowac...

bo moze i finanse jakies sie znajda i inne takie wiec.... dobrze najpierw slowko rzucic :)

hesja
24-01-2009, 22:38
No to w końcu poznam "imiennika":)
Poprzedni post "mswilk" zginął???

no no dobrze byscie sie poznali
bo na liscie obecnosci na Walnym...
przy Marcin Wilk jest podpis
a przy Tadeusz nie hiih :)

Sl@wcio
24-01-2009, 22:41
Znaczy się, biurokracji stać się musi zadość ;-)
Ale masz rację, wypada aby Zarząd wiedział.
Tylko to jest na razie propozycja - jak to Kronos napisał. Czyli wywiadzik, brudna robota ;-)
Czekamy więc na decyzję Zarządu. TAK/NIE

wilk325
24-01-2009, 22:42
no no dobrze byscie sie poznali
bo na liscie obecnosci na Walnym...
przy Marcin Wilk jest podpis
a przy Tadeusz nie hiih :)

To przez te cho....e okulary.:) Zawsze patrzę na nazwisko i:mrgreen: tak wyszło.

kronos28
24-01-2009, 22:42
oczywiscie prosze o dopisanie
a post ten...to najlepszy przyklad na to ze dobrze ze konczymy prace nad Regulaminem Imprez NKP
bo... bo kronos oczywiscie rozmawialismy o tym Zlocie wczesniej i oczywiscie jest SUPER ze on sie organizuje
ale jak juz piszemy i dzialamy NKP to byloby fajnie choc 1/10 PW/maila/sms wyslac do Zarzadu :)

bo tak widze ze sa rozwazane rozne lokalizacje zlotow NKP
to podpowiem, ze duzy zlot + walne bedzie w pazdzierniku w Miedzyzdrojach polaczony z mega atrakcją
ale nie chce wychodzic przed szereg....
poprosze o dopisanie jeszcze nie wiem w jakiej konfiguracji :)

Co do NKP czy oglny.... wlasnie o tym miedzy innymi traktuje Regulamin
mysle ze skoro 47 miejsc.... to moze byc NKP only
chociaz moze sie 47 nkpowcow nie zebrac... hmmm + rodziny... moze?
ale skoro to zlot NKP to musi o tym Zarzad zadecydowac...

bo moze i finanse jakies sie znajda i inne takie wiec.... dobrze najpierw slowko rzucic :)

Sorian okej nastepnym razem bede wiedzieć (bom niewiedział) mea culpa szefie :)

Ale tez dlatego dałem tutaj na zamkniętym - jak narazie sobie tylko gadamy, badamy zainteresowanie itd (zaznaczyłem, że to tylko wstepne przymiarki i propozycja). Do konkretów, ustalania itd. dojdzie jak będzie:
1. odp ilość osób zainteresowanych
2. namaszczenia szefostwa ;) rzecz jasna

jedyne co tu jest sztywne to imho termin - to jedyny długi weekend a dwa niezbyt milo jest nad morzem np. w marcu ;)

Zobaczymy jak będzie z obłożeniem, jak się nie zbierze odpopwiednia ilość osób z nkp to ogłosimy wszem i wobec zlot na ogólnym.

mswilk
24-01-2009, 22:46
(...)przy Marcin Wilk jest podpis
a przy Tadeusz nie hiih :)

wszystko się zgadza - byłem tam z Wami duchem ;)

b202
24-01-2009, 23:01
wszystko się zgadza - byłem tam z Wami duchem ;)

no widzisz Marcin, a ja Cię nawet nie widziałem ;)

wilk325
24-01-2009, 23:02
Teraz wiem dlaczego się zepsuł mój podpis, Mroczek Ty tam byłeś.

hesja
24-01-2009, 23:05
moja odpowiedź jest taka jaka dałem kronosowi czyli TAK! Nie pisz Sławcio o biurokracji bo dobrze Wiesz że nie o nią chodzi ale pracujemy nad porządkiem w Nkp od początku. Lubię porządek. Dzięki niemu ta cała maszyna działa tak jak dziala.

Qna
25-01-2009, 00:10
Ciekawy plenerek się zapowiada :)... muszę wykonać kilka obliczeń, mam nadzieje ze wynik będzie pozytywny :)

b202
25-01-2009, 00:26
Ciekawy plenerek się zapowiada :)... muszę wykonać kilka obliczeń, mam nadzieje ze wynik będzie pozytywny :)

Plus i minus to jedyne co widzę
Plus i minus to jedyne co słyszę
Plus i minus to jedyne czym żyje ;)

kubalmar
25-01-2009, 00:37
Poprosze o pokoj trzy osobowy (ja plus 2)

glisek
25-01-2009, 00:38
sie dopisuje do listy zainteresowanych - znaczy ja i +2 (znaczy żona i dzieciak)

b202
25-01-2009, 00:58
jak wybieracie pokoje to ja chyba wezmę dwójkę od razu zaklepię :P

Gr33nY
25-01-2009, 01:28
To i ja bym poprosił o dopisanie tylko nie wiem kto mnie przygarnie do pokoju ;)

hesja
25-01-2009, 01:57
i mysle sobie ze taki Zlot to zrobimy otwarty z pierwszenstwem NKP

a sami to zrobimy sobie warsztaty juz niebawem w Lodzi
mysle ze to kwestia max miesiaca :)

kichu
25-01-2009, 03:34
i mysle sobie ze taki Zlot to zrobimy otwarty z pierwszenstwem NKP


W sumie to czy to bedzie zlot otwarty z pierwszenstwem NKP i limitem miejsc, czy tez zlot zamkniety NKP z limitem miejsc i opcja, ze przeksztalcamy w otwarty jak nkp limitu miejsc nie wyczerpie, to na jedno realnie/praktycznie wychodzi.

kronos28
25-01-2009, 14:03
i mysle sobie ze taki Zlot to zrobimy otwarty z pierwszenstwem NKP

czyli mam robić wątek na otwartym forum NKP? Oczywiście lista chętnych z tego wątku nadal obowiązuje.

W razie W mogę jeszcze podzwonić po pensjonatach w rewalu i pomóc poszukać dodatkowych miejsc ale nic nie obiecuje, zarówno pod względem ceny, położenia jak i tego czy w ogole coś sie znajdzie....

Czyli co - ogłaszamy i priorytet dla członków nkp?

hesja
25-01-2009, 15:39
mysle ze jeszcze chwile poczekaj
zobaczymy ile TU bedzie zgloszen
poczekaj na normalne dni
powiedzmy do srody?

Sl@wcio
25-01-2009, 16:02
Jak pisze Hesja - trzeba poczekać na "normalne" dni.
Z zapisów z dni nienormalnych widać. że 30-tu chętnych już mamy + 5 miejsc dla najjaśniejszego Zarządu co daje 35.
Więc ostałoby się jedynie ok 10-12 free.

kronos28
25-01-2009, 17:02
mysle ze jeszcze chwile poczekaj
zobaczymy ile TU bedzie zgloszen
poczekaj na normalne dni
powiedzmy do srody?

dobra :)

noł problem :)

możemy nawet dac tydzień i po przyszłym weekendzie pomyśleć co dalej :) (wiem że co niektórzy nie często tu zaglądają)

gajowy
25-01-2009, 23:24
Ciekawy plenerek się zapowiada :)... muszę wykonać kilka obliczeń, mam nadzieje ze wynik będzie pozytywny :)

Ja nawet nie liczę.
Na pewno jest to ponad 500km :)
Proszę o dopisanie do listy.

hesja
26-01-2009, 01:41
gajowy... jakbys nie mial z kim spac to ja Cie chetnie w nocy ponagrywam :D

baj de łej....

a moze zrobmy plener NKP only?
bez +1?
/zaraz mi sie oberwie/

moglibysmy sobie no nie wiem jakies atrakcje wymyslec :)
w sensie by nie bylo ze inni placa a NKP gratis jak kulig w Zakopcu...

ale to tylko ot wolny wniosek
tak mi sie pomyslalo ale nie jestem bardzo do niego przywiazany

Kaleid
26-01-2009, 01:42
Ja się chyba przesuwam z Karkonoszy tutaj :)

Xathloc
26-01-2009, 11:12
Ja się chyba przesuwam z Karkonoszy tutaj :)
Zaczyna się :lol:

Imago
26-01-2009, 12:20
Ja się chyba przesuwam z Karkonoszy tutaj :)

Buuuuuu <ikonka z kciukiem skierowanym w dół>
:razz:

b202
26-01-2009, 18:16
baj de łej....

a moze zrobmy plener NKP only?
bez +1?


no można to przemyśleć, ale zabrałbym teraz +1 ;)


Ja się chyba przesuwam z Karkonoszy tutaj :)

też to rozważam :/ raz. za blisko (terminowo); dwa. za daleko (terytorialnie)

kichu
26-01-2009, 18:32
Pierwsze koty za ploty, ja sie juz przesunalem, na tego typu wyprawy w gory logistycznie jestem zupelnie nieprzygotowany.

kurczak
26-01-2009, 18:47
Ja musiałem wybrać jedno miejsce, choć nie ukrywam, że bardzo lubię góry.
Karkonosze to ciekawa lokalizacja, ale nie mogę zrezygnować z równie fajnej propozycji w Rewalu, muszę powdychać troszkę jodu :).

kurczak
26-01-2009, 18:55
gajowy... jakbys nie mial z kim spac to ja Cie chetnie w nocy ponagrywam :D

baj de łej....

Przyłączam się do tego pomysłu, można nakręcić serial coś w stylu "Gajowy Tańczy w ..." :)


a moze zrobmy plener NKP only?
bez +1?
/zaraz mi sie oberwie/

moglibysmy sobie no nie wiem jakies atrakcje wymyslec :)


Generalnie jestem za, musimy to tylko ustalić wcześniej, żebym mógł uprzedzić +1, że tym razem wyjątkowo zamknięty plener i właściwie cały czas będziemy obradowali, nudy po prostu ;).

hesja
26-01-2009, 20:50
też to rozważam :/ raz. za blisko (terminowo); dwa. za daleko (terytorialnie)

Ludziska mam prosbe... kazdy niech to sobie w sobie strawi gdzie pojedzie a gdzie nie bo sie boje
ze na forum sie zrobi nagonka ze karkonosze to hardcore i lipa i najlepiej to tam nie jechac i ze 120 osob zostanie... 20? :)


Ja musiałem wybrać jedno miejsce, choć nie ukrywam, że bardzo lubię góry.
Karkonosze to ciekawa lokalizacja, ale nie mogę zrezygnować z równie fajnej propozycji w Rewalu, muszę powdychać troszkę jodu :).

Nie zapominajmy ze na jesieni zlot w Miedzyzdrojach a to zaraz obok :)
troche to wszystko wyszlo w tym roku jakos nie do konca dobrze
ale... patrzec pozytywnie trzeba i bedzie piknie
Dlatego do zwiedzania na plenerze wiosennym sugerowalbym kierunek wschodni z Kolobrzegiem
a zachod zostawic MarSowi zeby sie atrakcje nie pokrywaly... I tak ichsporo nad morzem
a dla mnie i tak najwieksza to je... w sensie walnąć sie na plazy i wsluchac w szum fal...
odpoczywam wtedy... bardzo... bardzo bardziej niz wnoszac 50kg bagazu + moje 120kg na 1200 mnpm :mrgreen:




Generalnie jestem za, musimy to tylko ustalić wcześniej, żebym mógł uprzedzić +1, że tym razem wyjątkowo zamknięty plener i właściwie cały czas będziemy obradowali, nudy po prostu ;).

O to, to :mrgreen:

b202
26-01-2009, 20:56
bo sie boje
ze na forum sie zrobi nagonka ze karkonosze to hardcore i lipa i najlepiej to tam nie jechac i ze 120 osob zostanie... 20? :)


Karkonosze to hardcore, byłem tam, przeszedlem i mnie nie odstraszają jako góry. Są piękne, nie trudne, warto zobaczyć jak ktoś nie był, tylko ze względu na odległości jakie wspomniałem, dlatego się zastanawiam. Mam w tym roku jeden spory wydatek więc będę musiał ograniczyć wyjazdów trochę, poza tym mam pewną sytuację, którą muszę upilnować i nie wypuścić gołębia z dłoni ;)

hesja
26-01-2009, 20:58
Mam w tym roku jeden spory wydatek więc będę musiał ograniczyć wyjazdów trochę, poza tym mam pewną sytuację, którą muszę upilnować i nie wypuścić gołębia z dłoni ;)

oki czuje sie zaproszony na impreze jakby co :mrgreen:

b202
26-01-2009, 20:58
oki czuje sie zaproszony na impreze jakby co :mrgreen:

już o tym myślałem, więc jak coś to na pewno dam znać ;) warunek: z aparatami :P

Sl@wcio
26-01-2009, 21:07
Karkonosze to hardcore, byłem tam, przeszedlem i mnie nie odstraszają jako góry. Są piękne, nie trudne, warto zobaczyć jak ktoś nie był, tylko ze względu na odległości jakie wspomniałem, dlatego się zastanawiam. Mam w tym roku jeden spory wydatek więc będę musiał ograniczyć wyjazdów trochę, poza tym mam pewną sytuację, którą muszę upilnować i nie wypuścić gołębia z dłoni ;)
Wydatek ten masz w stopce zapewne.

b202
26-01-2009, 21:08
Wydatek ten masz w stopce zapewne.

też, ale widać, że nadajesz się na dochodzeniowca, choć nie było to skomplikowane :P

wilk325
26-01-2009, 21:12
Karkonosze to hardcore, byłem tam, przeszedlem i mnie nie odstraszają jako góry. Są piękne, nie trudne, warto zobaczyć jak ktoś nie był, tylko ze względu na odległości jakie wspomniałem, dlatego się zastanawiam. Mam w tym roku jeden spory wydatek więc będę musiał ograniczyć wyjazdów trochę, poza tym mam pewną sytuację, którą muszę upilnować i nie wypuścić gołębia z dłoni ;)

Jak zawsze na mnie możesz liczyć też:), aparat jakiś się gdzieś znajdzie, a jak nie to od Sławka pożyczę komórkę ( moja niestety fotek nie robi ):-D

już o tym myślałem, więc jak coś to na pewno dam znać ;) warunek: z aparatami :P
To będzie dopiero plener.:), tylko dobrze wybierz termin.

Sl@wcio
26-01-2009, 21:13
też, ale widać, że nadajesz się na dochodzeniowca, choć nie było to skomplikowane :P
Nie było skomplikowane i nie było to też żadnym wyzwaniem ;-)
Poza tym nie mam skrzywień zawodowych tutaj ;-)

b202
26-01-2009, 21:30
Karkonosze to nie hardcore, byłem tam

chciałem napisać, że to NIE hardcore, sorry pomyłka jakaś ;)

Gr33nY
26-01-2009, 22:15
Czy kandydat a właściwie kandydatka na członka może zostać zapisana? Do tego czasu pewnie zostanie przyjęta a na razie sama zapisać się nie może :) więc zgłaszam chęć za PaulinęB i proszę o dopisanie do listy.

tomajk
26-01-2009, 22:26
Kroni wiesz jak ja chrapię :D lepiej jedynkę dla mnie zostawić, może jakąś dźwiękoszczelną.:mrgreen:
Ja z powodów zawodowych i tak się już wcześniej wycofałem z Karkonoskiego pleneru. W Rewalu zamelduję się ciut wcześniej, jak pogoda będzie sprzyjać.

PS. Pozdrawiam z pod Jaskini Niedźwiedziej w Kotlinie Kłodzkiej. Robię rozpoznanie na plener :D

Sl@wcio
26-01-2009, 22:31
... kandydatka na członka może....
No przecież logiki tutaj brak ;-) Tylko członek może przecież ... ;-)

Xathloc
26-01-2009, 23:06
Ludziska mam prosbe... kazdy niech to sobie w sobie strawi gdzie pojedzie a gdzie nie bo sie boje
ze na forum sie zrobi nagonka ze karkonosze to hardcore i lipa i najlepiej to tam nie jechac i ze 120 osob zostanie... 20? :)[...]
Możesz niestety mieć rację, bo ludzie się napalili na kolejny, po Bieszczadach i Zakopanym, "plener górski", a do tego pojawiła im się alternatywa miesiąc wcześniej (trochę ciasne to rozłożenie plenerów) i siłą rzeczy będą ze sobą konkurować :(

hesja
26-01-2009, 23:23
no tak niestety wyszlo... Alf wypalil z tym plenerem karkonoskim gdzies w 1410 roku
i teraz sie juz mleko wylalo

a trzeba jeszcze wiosenny zrobic jak zwykle w majowke :)
ale co tam... plenery gdzie nie ma 100 luda tez sa fajne (lepsze?)

na Wdzydzach przez 3 dni bylo nas...... 5 szt.!
do dzis niesamowite wspomnienia :)

kurczak
27-01-2009, 11:50
Ludziska mam prosbe... kazdy niech to sobie w sobie strawi gdzie pojedzie a gdzie nie bo sie boje
ze na forum sie zrobi nagonka ze karkonosze to hardcore i lipa i najlepiej to tam nie jechac i ze 120 osob zostanie... 20? :)

Masz rację, niech każdy wybierze plener, który mu odpowiada, zapewne niektórzy zaliczą oba i powiem szczerze, że zazdroszczę im tego. Karkonosze to nie żaden hardcore, ładne widoki, cisza, spokój, czyste powietrze, przepiękne trasy do przejścia i bez samochodów!.

kronos28
27-01-2009, 16:07
Masz rację, niech każdy wybierze plener, który mu odpowiada, zapewne niektórzy zaliczą oba i powiem szczerze, że zazdroszczę im tego. Karkonosze to nie żaden hardcore, ładne widoki, cisza, spokój, czyste powietrze, przepiękne trasy do przejścia i bez samochodów!.

amen... nie agitujmy nie namawiajmy... Zreszta pewnie i sam pojade w karkonosze, bo mnie dawno tam nie było :)

wilk325
27-01-2009, 16:41
amen... nie agitujmy nie namawiajmy... Zreszta pewnie i sam pojade w karkonosze, bo mnie dawno tam nie było :)

No to tu i tam:), szkoda tylko że nie teraz:-D, a może gdzieś jeszcze?

deoc
29-01-2009, 19:00
to i nas prosze o dopisanie... deoc + Kasia... termin pasuje miejsce tez niedaleko, takze nie widzimy przeszkod... chyba, ze miejsc zabraknie dla +1'ek :(
Podoba mi sie pomysl "kameralnych" plenerow... nie mam nic przeciw takim zlotom jak ten w Zakopcu, ale czasem by sie chcialo pare zdan z kazdym zamienic, a jest to trudne gdy jest 100osob
Co do Karkonoszy to chcielibysmy jechac, ale nie wiem jak z sesja u Kasi a jak cos to ew. sam pojade, zeby nie bylo ze deoc sie zglosil i zrezygnowal .... jak mini ;)
P.S. Wlasnie wrocilem z super mile spedzonego mini-pleneru z tomajkami ;) i co on nie nawymyslal na plenery kolejne.... wroci to sie pochwali na pewno... tylko nie dzwonic bo maja do domu z 500km...

wasia
30-01-2009, 14:30
To ja wstępnie się piszę :)) Może ktoś przygarnie kropka do pokoju (może to być osoba tańcząca lub śpiewająca) ;)

b202
30-01-2009, 14:31
To ja wstępnie się piszę :)) Może ktoś przygarnie kropka do pokoju (może to być osoba tańcząca lub śpiewająca) ;)

a klaszcząca? :twisted:

hesja
30-01-2009, 14:36
Może ktoś przygarnie kropka do pokoju ;)

nawet mnie nie denerwuj...
ZDRAJCA!! :twisted:

kronos28
30-01-2009, 14:42
a klaszcząca? :twisted:

nooo mroczek to gra (w M jak Mdłości), cyka i wiruje (że mu mroczki się załączają) ;) full serwis :D

wasia
30-01-2009, 16:28
hesja- właśnie liczyłem się odezwiesz w temacie, jak to mówią uderz w stół a hesja się odezwie ;)

gajowy
31-01-2009, 00:23
To ja wstępnie się piszę :)) Może ktoś przygarnie kropka do pokoju (może to być osoba tańcząca lub śpiewająca) ;)

To ja chyba się łapię w tym castingu :)

MarS
04-02-2009, 23:44
Ja się na liste nie wpisuję bo w tym terminie to pracy mam nawał, ale że do Rewala mam rzut beretem z 55 km , to Was pewnie z raz albo dwa odwiedzę



Nie zapominajmy ze na jesieni zlot w Miedzyzdrojach a to zaraz obok :)

Dlatego do zwiedzania na plenerze wiosennym sugerowalbym kierunek wschodni z Kolobrzegiem
a zachod zostawic MarSowi zeby sie atrakcje nie pokrywaly...

Damy radę, tzn proszę tylko nie wkraczać na "moją" wyspę i sie pogodzimy ;) Generalnie na zachód to z ciekawszych miejsc kościółek w Trzęsaczu jest i to zaraz obok Rewala wiec grzech było by tam nie zawitać a ja i tak tam akcji nie planowałem, bardziej sie koncentrując na WPN i wyspach Wolin i Uznam

b202
05-02-2009, 08:39
Damy radę, tzn proszę tylko nie wkraczać na "moją" wyspę i sie pogodzimy ;) Generalnie na zachód to z ciekawszych miejsc kościółek w Trzęsaczu jest i to zaraz obok Rewala wiec grzech było by tam nie zawitać a ja i tak tam akcji nie planowałem, bardziej sie koncentrując na WPN i wyspach Wolin i Uznam

hmm, MarS, też ciekawie proponujesz wypad, już czekam ;)

tomajk
05-02-2009, 19:29
No i teraz moja żonka się zaczyna MOCCCNOO zastanawiać, czy czasem nie pieprznąć roboty i przyjechać do Rewala :D
Kronos dopisz mi jeszcze +1 jak nie ona to sobie kogoś przygarnę, :D może synka wezmę, albo córcię :D

PrzeMoon
06-02-2009, 19:55
Najwyżej się sklonuję: proszę o dopisanie do listy :)

leela
08-02-2009, 01:35
Prosze o dopisanie do listy.

tomajk
08-02-2009, 13:40
No i powoli zbliżamy się do pełnego składu, cieszę się, że zgrana ekipa będzie :D
Teraz nie mogę się doczekać :)

Gr33nY
08-02-2009, 14:22
Kontrolnie przejrzałem listę i się nie widzę na niej nie wiedzieć czemu :/ więc ponownie proszę o dopisanie :P

kronos28
08-02-2009, 21:56
Kontrolnie przejrzałem listę i się nie widzę na niej nie wiedzieć czemu :/ więc ponownie proszę o dopisanie :P

juz cie dopisałem... gdzieś mi umknąłeś :D taki mały jesteś... w oczy sie nie rzucasz... i w ogóle... ;)

luku
08-02-2009, 23:21
Proszę o dopisanie i mnię :)

Dyziek
08-02-2009, 23:23
Ja ciągle dylemat:( Karkonosze czy Rewal...

david
08-02-2009, 23:24
Marzena + ja

kronos28
08-02-2009, 23:30
Marzena + ja

yhhh listę właśnie zamknął luku ale wciągam cię na rezerwową- wiec jakby ktoś odpadł to jesteś pierwszy (lub miejsca nie zostały zajęte do kompletnego zamknięcia listy). Niedługo będziemy sie wybierać na wstępne oględziny miejsca itd. także jakby warunki pozwalały na więcej osób w jakimś pokoju to pomyślimy o zwiększeniu limitu miejsca o parę osob... (liczmy 50)

Sl@wcio
08-02-2009, 23:44
Ja ciągle dylemat:( Karkonosze czy Rewal...
No to już rozwiązany Twój dylemat Dyzio ;-)
Tak jak na każdych plenerach (ostatnio) jeszcze pewnie będzie roszada.
Znaczy, że pora iść do właścicielki omówić szczegóły, chyba że numer dam Kronosowi.

kichu
09-02-2009, 01:04
No a ja mialem wlasnie pisac, zeby mi skreslic z rezerwacji "+1", co prawda powody inne, ale zezwalam na wykorzystanie przykladu propagadnowo :) :) :)

Kronos, prosze usun '+1' w mojej rezerwacji.

Sl@wcio
09-02-2009, 01:16
A ja mam tylko taką uwagę. Nie róbcie scen. Skreślimy plusy i okaże się że nie zapełnimy jeszcze pensjonatu... bo będziemy trzymać miejscówki. Nie można poprostu się wpisywać? Teraz kwestia braku miejsc dla NKP, a jeszcze niedawno plener miał być publiczny.

kichu
09-02-2009, 01:28
Scen mysle nikt nie robi... a moja rezygnacja z '+1' i to co napisal hesja, to 100% zbieg okolicznosci.

Druga czest zdania - propagadna - to zart byl oczywiscie.

DonMaliniacco
09-02-2009, 14:11
Ja ciągle dylemat:( Karkonosze czy Rewal...

będe w Polsce 25 kwietnia. Moze by tak przeciagnąć urlop i zrobić Rewal? :)

Dyziek
09-02-2009, 16:18
będe w Polsce 25 kwietnia. Moze by tak przeciagnąć urlop i zrobić Rewal? :)

Malin jak się nie załapiemy na listę to namiot się rozbije:)

kronos28
09-02-2009, 16:25
spokojnie - pomyslimy nad twoją propozycją Sławku. Może też być tak że w sąsiedztwie planowanej bazy bedzie drugi pensjonat z wolnymi miejscami (na koniec lutego powinniśmy to wiedzieć) i wtedy załatwi sie miejsca w takim drugim :) (ale nic nie obiecuję! Jak narazie jest taki limit i tego sie bedziemy sztywno trzmać - jak będzie mozliowsc to limit miejsc wzrośnie :))

ALE
imho to nie jest spotkanie z Walnym czy inne ważne dla Stowarzyszenia. To bardziej takie spotkanie integracyno/fotograficzno/towarzyskie wiec jak ktoś się nie załapie to nic sie nie stanie wielkiego (mimo, że bym naprawde chciał wszystkich zabrać i razem z tymi +1 itd. :))

Także niech sie chetni wpisuja - bedziemy wciagac na liste rezerwową a lista główna jeszcze może sie 10 razy zmienić do tej połowy kwietnia :)

szymony
09-02-2009, 17:40
Trochę tych plusów to moja "zasługa". A więc by było jasne, jeżeli będzie więcej chętnych niż da się miejsc załatwić, to mogę oddać swoje. Mogę załatwić sobie kwaterę w mrzeżynie, prośba tylko bym wiedział o tym wcześniej.

kronos28
09-02-2009, 18:25
szymony spokojnie nic nie musisz anulować ani oddawać :) Jakby co to załatwi się drugi pensjonat więc spokojnie :)

prosze wszystkich chętnych o dopisywanie się w wątku! Zrobimy listę i będziemy działać

tomajk
09-02-2009, 19:44
Trochę tych plusów to moja "zasługa". A więc by było jasne, jeżeli będzie więcej chętnych niż da się miejsc załatwić, to mogę oddać swoje. Mogę załatwić sobie kwaterę w mrzeżynie, prośba tylko bym wiedział o tym wcześniej.
Jak cię trzasnę,to gwiazdy zobaczysz, ty ty ty oddawaczu jeden :mrgreen:
Dam ci ja kwaterę w jakimś tam M czy jak.
W Rewalu masz być z nami, bo jak nie będzie twojego + to i moje może zrezygnować :mrgreen:

ekonet
09-02-2009, 19:48
Ale Wy tam macie fajnie...

kronos28
09-02-2009, 20:38
Ale Wy tam macie fajnie...

też możesz mieć :D fajnieee :D i nawet wiem kiedy - od 30.04 do 3.05.2009 :D

szymony
09-02-2009, 21:02
Jak cię trzasnę,to gwiazdy zobaczysz, ty ty ty oddawaczu jeden :mrgreen:
Dam ci ja kwaterę w jakimś tam M czy jak.
W Rewalu masz być z nami, bo jak nie będzie twojego + to i moje może zrezygnować :mrgreen:

Ja doskonale zdaje sobie sprawę, że plusy do zestaw "naczyń połączonych", ale żeby od razu trzaskać? To nie lepiej coś obalić ;-)

Sl@wcio
09-02-2009, 21:37
Był tutaj czyściciel postów?

wilk325
09-02-2009, 21:39
Był tutaj czyściciel postów?

Przecież jest tu ich więcej:) niż gdzieś indziej:mrgreen:

kronos28
09-02-2009, 21:39
Był tutaj czyściciel postów?

nieeee a skąąąd ;)

"Nie przypominam sobie takiego zdarzenia wysoka komisjo" :D ;)

Sl@wcio
09-02-2009, 21:44
nieeee a skąąąd ;)

"Nie przypominam sobie takiego zdarzenia wysoka komisjo" :D ;)

"Kłamiesz Pan..." ;-)

andre84
09-02-2009, 21:45
Tomajk mnie namówił.
Proszę o dopisanie mnie+1, k.... a miało nie być plusów:mrgreen:

kronos28
09-02-2009, 21:50
Tomajk mnie namówił.
Proszę o dopisanie mnie+1, k.... a miało nie być plusów:mrgreen:

:D dopisany :)

hesja
09-02-2009, 21:53
k.... a miało nie być plusów:mrgreen:

endrju no co TY :) ten zlot to same plusy :D

ponoc wampirek ma przyjechac
ale nie wiem czy to nie plotka?
:mrgreen:

motylanoga
09-02-2009, 21:58
Płotka? ;-)

kronos28
09-02-2009, 21:58
ponoc wampirek ma przyjechac
ale nie wiem czy to nie plotka?
:mrgreen:

no i niech wpada :) w koncu poznamy osobiscie:)

b202
09-02-2009, 22:47
no i niech wpada :) w koncu poznamy osobiscie:)

żeby tylko nie było jak z Kasandrą :P w Bieszczadach :)

wilk325
09-02-2009, 22:49
żeby tylko nie było jak z Kasandrą :P w Bieszczadach :)

No przecież:-D Ty tam będziesz, a mówiłeś że jesteś na odwyku:)

b202
09-02-2009, 22:52
No przecież:-D Ty tam będziesz, a mówiłeś że jesteś na odwyku:)

Będę będę Tadziu, muszę się z Wami zobaczyć, na odwyku mi powiedzieli, że muszę spędzać czas z przyjaciółmi, między ludźmi :-P

kronos28
09-02-2009, 22:57
Będę będę Tadziu, muszę się z Wami zobaczyć, na odwyku mi powiedzieli, że muszę spędzać czas z przyjaciółmi, między ludźmi :-P

no to w twoim stanie to nie jest dobry pomysł ;) bo kiedy wchodzisz miedzy wrony.... :D

no ale spoko nikomu nie powiemy...że zdjecia robiłeś... bo to odwyk od aparatu? :)

tomajk
09-02-2009, 23:01
Ja doskonale zdaje sobie sprawę, że plusy do zestaw "naczyń połączonych", ale żeby od razu trzaskać? To nie lepiej coś obalić ;-)
Albo trzaskanie albo obalanie :mrgreen:

Pewnie że lepiej obalić :D

Ps. Lepiej niech z tej płotki będzie plotka :D

Marta Baranowska
17-02-2009, 15:07
To ja też na rezerwową :)

goldie
18-02-2009, 18:43
ja poprosze o wpisanie mnie na listę +1, dzięki

kronos28
18-02-2009, 18:54
ja poprosze o wpisanie mnie na listę +1, dzięki

no i jest i nasz skarbniok :D czyli lans squad chyba we komplecie ;)

tym samym lista nr 1 zamknięta

i po wstępnych "oględzinach" mogę powiedzieć, że już mam namierzony drugi pensjonat więc czekam na kolejnych chętnych...

hesja
18-02-2009, 21:49
ja poprosze o wpisanie mnie na listę +1, dzięki

hmmmm
w takim razie...
prosze dopisac do listy w moim pokoju: + zona, + corka, + mama i...
hmmm a jak jedziemy na ostro to na ostro, TESCIOWA!!!!!!!! :twisted:

MarS
18-02-2009, 21:52
: + zona, + corka, + mama i...
hmmm a jak jedziemy na ostro to na ostro, TESCIOWA!!!!!!!! :twisted:
hmmmm cztery baby .... hesja . osiwiejesz ;) :mrgreen:

hesja
18-02-2009, 22:02
hmmmm cztery baby .... hesja . osiwiejesz ;) :mrgreen:
Goldie tez... albo osiwieje, albo... bedzie powazny i spiety i... trzezwy, obrzydliwie trzezwy!

goldie
18-02-2009, 22:07
Goldie tez... albo osiwieje, albo... bedzie powazny i spiety i... trzezwy, obrzydliwie trzezwy!
siwizna mi nie grozi - podobno rude wlosy trzymaja kolor :) co do reszty się zobaczy - ja bym jeszcze siebie nie skreślał :D

MarS
18-02-2009, 22:07
Goldie tez... albo osiwieje, albo... bedzie powazny i spiety i... trzezwy, obrzydliwie trzezwy!

To nie będzie tańczył ??? :(:???: odpadnie główna atrakcja zlotu :shock:

hesja
18-02-2009, 22:11
siwizna mi nie grozi - podobno rude wlosy trzymaja kolor :) co do reszty się zobaczy - ja bym jeszcze siebie nie skreślał :D

to bedzie taka mala inicjacja:
mam prosbe by wszystkie dziewczyny podchodzily
do G (jak punkt G hihi) na zlocie i 'wspominaly" wspaniale z nim chwile spedzone a to TU a to TAM
jak to bylo hihi


no nie radze sobie jak sobie pomysle ze sie z rrrrrrrrrrrrudym nie napije...
ale nie tak buzka buzka i po kieliszku na kazda noge

a juz mam przeboj przygotowany!
bo nieskromnie podpowiem ze z tym chrzescijaninem to ja wyjechalem hihi

ale mam juz lepszy :D
ulejecie sie :0

mswilk
18-02-2009, 22:19
No to się będzie działo !

P.S.
Od kiedy zaczynają się I komunie Św. ?

goldie
18-02-2009, 22:22
to bedzie taka mala inicjacja:
mam prosbe by wszystkie dziewczyny podchodzily
do G (jak punkt G hihi) na zlocie i 'wspominaly" wspaniale z nim chwile spedzone a to TU a to TAM
jak to bylo hihi


no nie radze sobie jak sobie pomysle ze sie z rrrrrrrrrrrrudym nie napije...
ale nie tak buzka buzka i po kieliszku na kazda noge

a juz mam przeboj przygotowany!
bo nieskromnie podpowiem ze z tym chrzescijaninem to ja wyjechalem hihi

ale mam juz lepszy :D
ulejecie sie :0
jaaaaaaaaaaasne, Przyjaciel Nożownik, dzięki :)
a napić to się ze mną napijesz - nie pękaj - do Zlotu kupa czasu a Ty już beczysz :)

kurczak
19-02-2009, 10:25
ja poprosze o wpisanie mnie na listę +1, dzięki

No, no wreszcie poznamy szczęśliwą wybrankę :).

No cóż, zgadzam się z Hesją, że to nie będzie już ten sam Goldie, ale zobaczymy, skoro podjąłeś taką decyzją to znaczy, że wiesz co robisz :).

A jeśli nie wiesz, to będzie wesoło. To jak ona ma na imię :). Mam nadzieję, że nie jesteś zazdrosny :). Czekaj, czekaj ona jest z Łodzi ....... to ja ją znam. Ale nie uprzedzajmy wypadków, spotkamy się, pogadamy, to znaczy z Tobą, też mogę pogadać :).

hesja
19-02-2009, 10:49
Czekaj, czekaj ona jest z Łodzi ....... to ja ją znam. Ale nie uprzedzajmy wypadków, spotkamy się, pogadamy, to znaczy z Tobą, też mogę pogadać :).

czyzbys mial w kolekcji tez jakies zdjecia Łodzi switem? :mrgreen:

motylanoga
19-02-2009, 11:43
to bedzie taka mala inicjacja:
mam prosbe by wszystkie dziewczyny podchodzily
do G (jak punkt G hihi) na zlocie i 'wspominaly" wspaniale z nim chwile spedzone a to TU a to TAM
jak to bylo hihi

Da się zrobić :D Coś konkretnego ma(ją) usłyszeć? ;-)

kronos28
19-02-2009, 11:54
A jeśli nie wiesz, to będzie wesoło. To jak ona ma na imię :). Mam nadzieję, że nie jesteś zazdrosny :). Czekaj, czekaj ona jest z Łodzi ....... to ja ją znam. Ale nie uprzedzajmy wypadków, spotkamy się, pogadamy, to znaczy z Tobą, też mogę pogadać :).

teee "bossski żigolo" ja i pare innych osób do tej pory nie ma tego de tszy za zdjęcia... z Bieszczad ;) :D

Zawsze też można zrobić podział na zasadzie

pensjonat nr 1 for boys only

pensjonat nr 2 for women only :D

integracja miedzypciowa tylko od 9 do 21 a potem do łózia i spać :lol:

kurczak
19-02-2009, 17:37
czyzbys mial w kolekcji tez jakies zdjecia Łodzi switem? :mrgreen:

Świtem nie, ale parę zachodów mam :).

A Ty jeszcze nie robiłeś? :).

kurczak
19-02-2009, 17:50
teee "bossski żigolo" ja i pare innych osób do tej pory nie ma tego de tszy za zdjęcia... z Bieszczad ;) :D :

Widocznie Twoje fotki i "paru innych paparazzich" nie były aż takie ważne. :)
Kronos, no pomyśl kto w Bieszczadach miał D200 a teraz ma D3. trochę mnie to kosztowało :)

Sl@wcio
19-02-2009, 18:32
Jeśli organizator planuje jakieś atrakcje w Kamieniu Pomorskim to jestem w stanie załatwić obiadek dla całej ekipy w wysokości ok 8-9 pln (zupka, drugie i kompocik), tylko muszę wcześniej wiedzieć.

kronos28
19-02-2009, 20:11
dla zainteresowanych link do stronki pensjonatu http://www.domypensjonaty.net.pl/ela/

hesja
19-02-2009, 20:24
uff dobrze ze z dala od centrum Rewala...
ten zgiełk uliczny i korki... :mrgreen:

ja sie zapisuje pierwszy na solke :)

kronos28
19-02-2009, 20:35
uff dobrze ze z dala od centrum Rewala...
ten zgiełk uliczny i korki... :mrgreen:

i biznesmeny w anzugach śpieszące do sowich szklanych biurowców, strajki, blokady itepe :D



ja sie zapisuje pierwszy na solke :)

to mam zakładać kolejną liste kolejkową? A do fryzjera to byś nie chciał? :mrgreen:

Sl@wcio
19-02-2009, 23:02
....ja sie zapisuje pierwszy na solke :)
Tylko że ja z teściową to spać nie będę ;-)

wilk325
19-02-2009, 23:13
Tylko że ja z teściową to spać nie będę ;-)

Sławcio, niektóre teściowe to są:) miód malina, oczywiście cudze.

Sl@wcio
19-02-2009, 23:24
Sławcio, niektóre teściowe to są:) miód malina, oczywiście cudze.
... tu jest moja parafia i tu jest mój ksiądz ;-D

kronos28
19-02-2009, 23:28
... tu jest moja parafia i tu jest mój ksiądz ;-D

a pffff ... 5 minut dłużej u spowiedzi.... ;)

tomajk
20-02-2009, 15:39
Kroni mam pytanko :) czy całkiem przyzwoity kandydat na członka NPS ma szanse gdzieś zadokować koło nas, warto by poznać kolegę który ma predyspozycje :)

kronos28
20-02-2009, 21:04
Kroni mam pytanko :) czy całkiem przyzwoity kandydat na członka NPS ma szanse gdzieś zadokować koło nas, warto by poznać kolegę który ma predyspozycje :)

wiem tez dostałem od niego maila.... hmmm sam osobiście przyznam sie, że nie wiem co z nim zrobić (dostaje parę maili w tygodniu z prosbą o rekomendacje) ale on mnie zaintrygował, bo jest z Kołobrzegu więc mogę go osobiście poznać i po części wykorzystać (bo napisał że ma znajomosci w Regionalnym Centrum Kultury) do pewnej akcji związanej właśnie z plenerem w Rewalu...

ekonet
20-02-2009, 21:14
Kroni mam pytanko :) czy całkiem przyzwoity kandydat na członka NPS


wiem tez dostałem od niego maila.... hmmm sam osobiście przyznam sie, że nie wiem co z nim zrobić (dostaje parę maili w tygodniu z prosbą o rekomendacje)
A co my mamy wspólnego z NPS?
Tam też potrzebna rekomendacja?

kronos28
20-02-2009, 21:23
A co my mamy wspólnego z NPS?
Tam też potrzebna rekomendacja?

o nkp chodzi - oj już nie czepiaj sie tomajkowi palce drgają, bo ma nowego kompa i klawiatura jeszcze jest na dotarciu ;) :D

hesja
20-02-2009, 21:27
ja jestem ZA :)
poprzygladajcie sie jego fotkom, jego dzialaniu i... juz :)
nei ma sie co czaic

bo niebawem bedzie:

hmmmmmm a choc raz zdobyl Pan World Press Photo??
NIEEEE????
hmmm to nie wiem... :)

Sl@wcio
20-02-2009, 21:36
Ludzie o kim Wy mówicie? Tak półgębkiem...

tomajk
20-02-2009, 21:36
No pomyłka faktycznie, chodziło o NKP.

Tak przyznam, że ten gość po prostu jest rzeczowy i list jego mnie zaintrygował, jeśli zwiększone zapotrzebowanie spowoduje zaklepanie nowych miejsc, to może zrobić właśnie 3 rezerwową listę dla kandydatów. :)

Oczywiście się przy tym nie upieram, to taka moja propozycja.

kronos28
20-02-2009, 21:45
ja jestem ZA :)
poprzygladajcie sie jego fotkom, jego dzialaniu i... juz :)
nei ma sie co czaic

bo niebawem bedzie:

hmmmmmm a choc raz zdobyl Pan World Press Photo??
NIEEEE????
hmmm to nie wiem... :)

już mu maila skrobłem czy ma ochote zobaczyć mą facjate na żywo, pogadać itepe ;)


Ludzie o kim Wy mówicie? Tak półgębkiem...

a napisał do nas taki jeden gościu co bardzo chce się udzielić w NKP - poparł kwalifikacje całkiem iciekawym "CV" itd. Spotkam się, pogadam itp. zobaczym....

Poza tym wzrośnie zagęszczeni członków w regionie koszalińskim :twisted: ;) a nie.... duże miasta... ;)



Tak przyznam, że ten gość po prostu jest rzeczowy i list jego mnie zaintrygował, jeśli zwiększone zapotrzebowanie spowoduje zaklepanie nowych miejsc, to może zrobić właśnie 3 rezerwową listę dla kandydatów. :)

Oczywiście się przy tym nie upieram, to taka moja propozycja.

Bujne się do kołobrzegu, bo i tak tam jade w celach poczynienia wstępnych ustaleń związanych z plenerem i zdam relacje w dziale "rekomendacje nowych członków" ;)

b202
20-02-2009, 22:02
a napisał do nas taki jeden gościu co bardzo chce się udzielić w NKP - poparł kwalifikacje całkiem iciekawym "CV" itd. Spotkam się, pogadam itp. zobaczym....

to podałbyś chociaż jakiś namiar do strony czy cóś żebyśmy tez te fotki zobaczyli :-P

holka
20-02-2009, 22:12
poprosze o dopisanie do listy, moze byc rezerwowa :)

Sl@wcio
20-02-2009, 22:42
już mu maila skrobłem czy ma ochote zobaczyć mą facjate na żywo, pogadać itepe ;)



a napisał do nas taki jeden gościu co bardzo chce się udzielić w NKP - poparł kwalifikacje całkiem iciekawym "CV" itd. Spotkam się, pogadam itp. zobaczym....

Poza tym wzrośnie zagęszczeni członków w regionie koszalińskim :twisted: ;) a nie.... duże miasta... ;)



Bujne się do kołobrzegu, bo i tak tam jade w celach poczynienia wstępnych ustaleń związanych z plenerem i zdam relacje w dziale "rekomendacje nowych członków" ;)

Chyba robicie dość duże OT.

kronos28
20-02-2009, 22:46
sie sprzątnie :)

tomajk
20-02-2009, 23:43
Sławcio a ty co kandydat na moda ? :D
Chętnych przybywa, czyli trza szykować kolejne miejsca, a z tego co słyszałem (PLOTKA) to z powodu ceny walut, dużo ludzi rezygnuje z wczasów zagranicznych i rezerwuje miejsca w kraju, do tego obcokrajowcy którzy wyczuli tani urlop w Polsce.
kronos28 ty się uwijaj z tymi dodatkowymi miejscówkami :D

Sl@wcio
21-02-2009, 12:44
Sławcio a ty co kandydat na moda ?

Żaden kandydat na moda. Tylko gadacie w temacie "ni z gruchy ni z pietruchy" o czymś co reszta ludzi w tym wątku robi wielkie oczy - jak w japońskich kreskówkach. Wleźcie sobie na rekomendacje i tam dywagujcie. A to że się "posprząta" to do mnie nie przemawia, tym samym że moderator bierze udział w takich rozważaniach - chyba że jemu wolno ;-)

tomajk
21-02-2009, 17:39
No widzisz, co wolno wojewodzie to nie tobie s...dzie :mrgreen:
Sławek jak najbardziej jest ta rozmowa w temacie, bo chodzi o chętnego do pleneru, nie jest jeszcze kandydatem i nie ma powodu by rozmawiać o tym w tamtym dziale.
Zastanawiamy się czy będzie miejsce i czy warto konkretnie w REWALU przyjąć osobę której nie znamy jeszcze, ja sądzę że jest to właściwe miejsce na te rozważanie :D ale oczywiście możesz zgłosić zastrzeżenia, albo zaraportować :mrgreen:
Kronos pilnuje by nie umknęły ważne posty, a te mniej ważne "posprząta się". ;)

hesja
22-02-2009, 00:52
heh przyspieszcie czas.......
juz nie moge wydzierżyć.....
ja chce sie wyyyyyrwać!

fIlek
22-02-2009, 01:02
Sławcio a ty co kandydat na moda ? :D

Hehe, uważaj, bo mu wykraczesz :twisted:

tomajk
22-02-2009, 03:50
Hehe, uważaj, bo mu wykraczesz :twisted:
No to czuję, że musi to się stać niedługo, skoro o krakaniu mowa :D

Sl@wcio
22-02-2009, 16:07
No to czuję, że musi to się stać niedługo, skoro o krakaniu mowa :D
Nie "pitol" ;-)
Nie żebym się czepiał z tym trzymaniem się tematu, ale już poprostu taki jestem. A widzę że osobiście jesteś zaangażowany stąd te przycinki do mnie ;-D... a jeszcze niedawno się zarzekałeś że rekomendacji dawać nie będziesz... no ale tylko krowa zdania nie zmienia ;-) I dobrze że zweryfikowałeś swoje spojrzenie.
A robiąc OT...
Tak sie zastanawiałem, jeśli ktoś ma bogate folio, udział w multum wystawach, no poprostu spec... i chce tylko i wyłącznie należeć do NKP aby spełniać swoje cele i założenia.... żadnych plenerów, pomocy dla innych (w formie warsztatów itp.) jednym słowem ZERO uczestnictwa w życiu Stowarzyszenia... I tu dylemat, osoba wartościowa aczkolwiek hermetyczny indywidualista.

tomajk
22-02-2009, 20:24
Nie powiedziałem, że dam temu człowiekowi rekomendacje, właściwie to nawet nie wiem czy on jest użytkownikiem forum. Pomyślałem tylko czy dla poważnego kandydata na kandydata znalazłoby się miejsce w Rewalu.
Żartowałem z tym modem, tak bardzo tematu pilnujesz, nie raz o jeszcze bardziej odbiegających od głównego wątku tematach ludzie piszą i dobrze, a ja PRAWIE w temacie i już sprzątanie, to tak jak z histogramami, teraz nie mogę wrzuca fotek bo mam niedoświetlone histogramy, niee no masakra, wolno mi coś jeszcze, czy mam siedzieć i słuchać tylko ? ;)
Sorki za OT już się nie wtrącam.

hesja
22-02-2009, 20:31
hihi :) nie musi byc na forum by byc w NKP
EOT? :)

Sl@wcio
22-02-2009, 20:32
Nie powiedziałem, że dam temu człowiekowi rekomendacje, właściwie to nawet nie wiem czy on jest użytkownikiem forum. Pomyślałem tylko czy dla poważnego kandydata na kandydata znalazłoby się miejsce w Rewalu....

A widziałeś że z "plusami" członków NKP to już małe zamieszanie jest? A Ty kandydata na kandydata chcesz zabrać do Rewala.

glisek
22-02-2009, 20:35
hihi :) nie musi byc na forum by byc w NKP
EOT? :)

ale musi działać by być w NKP :D ;)

choćby tak aktywnie jak moja skromna osoba ;)

tomajk
22-02-2009, 23:04
No tak faktycznie miejsca się zrobiło mało, ja oczywiście w żadnym wypadku nie nalegam by kogokolwiek dobierać, tym bardziej kandydata na kandydata, chodziło mi o to, że skoro jest tak duże zainteresowanie, to może znajdzie się wolne miejsce dla takiej osoby. (JEŚLI ZNAJDZIE SIĘ DODATKOWE LOKUM)
Ale przemyślałem sprawę, i właściwie przyznam rację tobie Sławek, jeśli komuś by zależało na NKP, to już by pisał na forum, wrzucał fotki, już byśmy go znali, a tak samo należenie do NKP hmm, coś mi tu śmierdzi.
Zdecydowanie ten kolega powinien sam się starać o to, a nie ja tu rozdzieram szaty.
ONLY NKP z PLUSAMI :) sam w końcu jestem zwolennikiem małych kameralnych zlotów, a tu sam sobie pod nogi kłody rzucam. :D

deoc
03-03-2009, 13:39
Cos placimy, nie placimy... jakies zaliczki czy jeszcze nie :D ??

kronos28
03-03-2009, 15:41
Cos placimy, nie placimy... jakies zaliczki czy jeszcze nie :D ??

spokojnie. Po ustaleniach z właścicielką pensjonatu - zaliczek nie trzeba - każdy zapłaci za sobie gotówką na miejscu.

Prosił bym aby do połowy marca osoby chętne z pierwszej listy potwierdziły do mnie na pm chęć przyjazdu.

kronos28
03-03-2009, 18:03
aha - rozkład pokojów wygląda nastepująco:

dziewięc pokoi 2 osobowych
dziweięc pokoi 3 osobowych
i dwie izolatki ;)

Marta Baranowska
03-03-2009, 21:12
buuu nie ma miejsca dla Maskotaaaaa

Sl@wcio
03-03-2009, 23:02
aha - rozkład pokojów wygląda nastepująco:

dziewięc pokoi 2 osobowych
dziweięc pokoi 3 osobowych
i dwie izolatki ;)
To teraz co? Kto pierwszy ten lepszy?
A jak inne lokum dla rezerwowiczów?

kronos28
03-03-2009, 23:38
To teraz co? Kto pierwszy ten lepszy?

nie - przydzielane według własnego "widzimisię" :D czyli dwójką oberwą np. ludzie z +1 pci przeciwnej ;) i jak se tak liczę to akurat ich wystarczy :)



A jak inne lokum dla rezerwowiczów?

będzie dogadywane w szczegółach jak wyklaruje się obecna lista i będę wiedzieć na ile osób je rezerwować - czyli za jakieś dwa tygodnie - do 20 marca.

Sl@wcio
03-03-2009, 23:41
Czyli - nie płakać że nie ma miejsc tylko się ZAPISYWAĆ! ;-)

kronos28
03-03-2009, 23:53
Czyli - nie płakać że nie ma miejsc tylko się ZAPISYWAĆ! ;-)

co marudzisz masz defaultowo dwójkę według mojego światopoglądu kwaterunkowego ;)

no chyba, że chcesz to cie w 3 wepchnę i na dokładkę dostaniecie MNIE :twisted: ;) bede spać wam w nogach :lol:

Sl@wcio
04-03-2009, 00:04
co marudzisz masz defaultowo dwójkę według mojego światopoglądu kwaterunkowego ;)

no chyba, że chcesz to cie w 3 wepchnę i na dokładkę dostaniecie MNIE :twisted: ;) bede spać wam w nogach :lol:
Otwórz swoje horyzonta ;-) ja nie o sobie przecież piszę - zapisany przeca jestem.

Marta Baranowska
04-03-2009, 00:06
brać cię na rezerwową??

jestem na rezerwowej...

kronos28
04-03-2009, 00:14
jestem na rezerwowej...

wiem :mrgreen:

spokojnie - jak napisałem wyżej - zamknę liste nr1 niedługo i ruszę do rezerwacji miejsc dla was a kto wie, może się tak poukłada, że nie będzie trzeba :)

david
05-03-2009, 17:30
Kroni, jak potwierdzić chęć przyjazdu, jak jestem na rezerw. to wpłacać kasę czy jak?

kronos28
05-03-2009, 19:08
Kroni, jak potwierdzić chęć przyjazdu, jak jestem na rezerw. to wpłacać kasę czy jak?

czekamy na potwierdzenia uczestników z pierwszej listy - jak zwolnią się miejsca to będziecie w bazie 1 jak nie to załatwiam drugą bazę dla was (już mam upatrzoną tylko poprostu musze dokładnie wiedzieć ile miejsc w niej zarezerwować i czy w ogóle będzie taka potrzeba) :). Wszelkie zapłaty za nocleg będa regulowane na miejscu :)

Jacek S
11-03-2009, 15:23
Niestety, ale okazało się, że nie dam rady przybyć na plenerek, czego bardzo żałuję. Proszę o wykreślenie mnie z listy.
Życzę udanej zabawy!!!

kronos28
11-03-2009, 18:28
Niestety, ale okazało się, że nie dam rady przybyć na plenerek, czego bardzo żałuję. Proszę o wykreślenie mnie z listy.
Życzę udanej zabawy!!!

a wiec na twoje miejsce wskakuje pierwsza para z listy rezerwowej

david +1

:)

Jacek S
12-03-2009, 10:02
a wiec na twoje miejsce wskakuje pierwsza para z listy rezerwowej

david +1

:)

Jasne, nie ma sprawy, tylko ja już się z tego tak nie cieszę, tzn cieszę się, że David pojedzie, ale nie cieszę się, że ja nie jadę... :(

Czekam na Was w Karkonoszach!!!

Qna
12-03-2009, 14:13
hmmm chyba się wpiszę na listę rezerwową :D jak na razie Karkonosze vs Rewal. runda 1

kronos28
12-03-2009, 14:51
wpisany

przypominam - niedługa zamykam listę na amen ( w przyszłym tygodniu)

i drugie przypomnienie - proszę osoby z pierwszej listy, które jeszcze tego nie zrobiły, aby do połowy marca potwierdziły swój udział :) (czyli do 16 marca). do tych co jeszcze nie potwierdzili wysyłam PM :)

kronos28
14-03-2009, 12:11
jako że się pozmieniało na listach (parę osób musiało zrezygnować - szkoda :( ale co się odwlecze to nie uciecze :)) to wszystkie osoby z rezerwowej idealnie się wpasowały :).

Więc czekam na potwierdzenie od nich czy jadą :)

deoc
20-03-2009, 20:53
W!

7. kronos potwierdzony ;)



oooo.... kronos bedzie .... coprawda nic nie robi ostatnio na forum,ale jak znajdzie chwile i nas odwiedzi to znowu " poRO(p)ZMAWi(je)Amy o FOTOGRAFII" :D

(ale mi sie CAPS LOCK dziwnie włączył ;) )

kronos28
24-03-2009, 20:37
oooo.... kronos bedzie .... coprawda nic nie robi ostatnio na forum,ale jak znajdzie chwile i nas odwiedzi to znowu " poRO(p)ZMAWi(je)Amy o FOTOGRAFII" :D

(ale mi sie CAPS LOCK dziwnie włączył ;) )

ci sie pewnie klawiatura psuje... ;) kupić ci nową? ;)
a znikanie z forum jest spowodowane lekkim zawaleniem, bo mi sie sporo spraw po nawarstwiało i ostatnio wybuchły jak siakaś mina...

ale spokojnie z plenerem wszystko cacy... Miejscówka już potwierdzona - lista potwierdzonych widoczna w pierwszym poście...

Generalnie lista jest już zamknięta aczkolwiek jeżeli zgłoszą się zdecydowani chętni i bardzo bedą chcieli przyjechać to mogę pomóc w poszukiwaniu miejscówek noclegowych. W naszej bazie mamy aktualnie full komplet.

Na dniach pojawi się plan zlotu z rozpisanymi atrakcjami i godzinami (po akceptacji zarządu) i będziemy musieli omówic pare spraw dlatego prosił bym o śledzenie wątku.

kronos28
30-03-2009, 14:22
Zamieszczam plan plenerku:

Ramowy projekt plan pleneru (przybliżone godziny):

Czwartek 30.04
Dzień przyjazdowy – zakwaterowanie i czas wolny dla przybyłych w okolicach godziny 20 – 21 wspólne spotkanie powitalne.

Piątek 01.05
Śniadanie od godziny 8 do 9.00
Godzina 9:30 wyjazd do miejscowości Kamień Pomorski.
Przyjazd do kamienia pomorskiego około godziny 10-10.30 – zwiedzanie z przewodnikiem kościoła im. Św. Jana Chrzciciela w Kamieniu.
Godzina 12.00 zwiedzanie Muzeum Kamieni.
Godzina 13-15 czas wolny na zwiedzanie miasta i ewentualny wspólny obiad w okolicach godziny 15.
Godzina 16 powrót do Rewala przez Trzęsacz – klif w Trzęsaczu.
Godzina 18 – wyjazd do miejscowości Niechorze – zachód słońca i latarnia morska.
Godzina 20 – wspólne spotkanie towarzyskie.

Sobota 02.05
Śniadanie od godziny 8.00 do 9.00
Godzina 9.15 – wyjazd do miasta Kołobrzeg (planowany przejazd autokarowy)
Godzina 10.15 – przyjazd do Kołobrzegu rozpoczęcie zwiedzania ekspozycji Muzeum Oręża Polskiego Oddział Historii Miasta – ul. Armii Krajowej 13 (historia miasta, zbiory metrologiczne i ekspozycja czasowa o Vikingach)
Godzina 11.30-12.00 – przejście na ulicę Emilii Gierczak 5, nastepnie zwiedzanie oddziału muzeum „Dzieje oręża polskiego” (historyczne uzbrojenie, umundurowanie, pojazdy wojskowe itp.)
Godzina 13.30 14.00 – zwiedzanie miasta – starówka, ratusz, katedra następnie przejście do części portowej miasta
Godzina 15.00 – 15.30 – Zwiedzanie okrętu muzeum ORP FALA, portu, następnie czas wolny (latarnia, molo itd.)
Godzina 18.00 – 18.30 – powrót do Rewala
Godzina 20.00 – wspólne spotkanie towarzyskie przy ognisku

Niedziela 03.05
Dzień wolny i wyjazdowy – zakończenie pleneru.

I wlasnie tutaj chce poddać pod dyskusje - czy chcemy autokar na sobote? Z moich wstępnych ustaleń z PKS Gryfice wynika, że koszt wynajmu autokaru to około 13-15zł (pi razy drzwi) na głowę (w tym momencie jest nas 44 osoby w tym 39 potwierdzonych). Imho warto... mamy dla nas autokar (przejazd z rewala do kołobrzegu i z powrotem) odpadaja problemy typu "kto prowadzi" itp. ;)...

b202
30-03-2009, 16:22
I wlasnie tutaj chce poddać pod dyskusje - czy chcemy autokar na sobote? Z moich wstępnych ustaleń z PKS Gryfice wynika, że koszt wynajmu autokaru to około 13-15zł (pi razy drzwi) na głowę (w tym momencie jest nas 44 osoby w tym 39 potwierdzonych). Imho warto... mamy dla nas autokar (przejazd z rewala do kołobrzegu i z powrotem) odpadaja problemy typu "kto prowadzi" itp. ;)...

Ja jestem za autokarem, bo zobacz jak było u Tomka. Nikt się nie przejmował o prowadzenie, mógł "dziabnąć", nie było problemów z parkingami, tankowaniem, itp etc. Koszt nie jest wielki więc warto załatwić.

PS. Plan fajny, choć nie rzucił mnie na kolana :-P bo chyba z tego względu, że w połowie miejsc byłem, ale nie ważne bo wazne będzie towarzycho ;)

kronos28
30-03-2009, 17:16
PS. Plan fajny, choć nie rzucił mnie na kolana :-P bo chyba z tego względu, że w połowie miejsc byłem, ale nie ważne bo wazne będzie towarzycho ;)

to będziesz jeszcze raz :mrgreen: ;) moze coś się jeszcze dopisze do programu... może zmodyfikuje wszystko jest jeszcze możliwe... i wyjdzie jak to mówią "w praniu" ;)

hesja
30-03-2009, 17:20
no i najwazniejsze:
w autokarze moze byc wesolo
niekoniecznie jak w tym z opcją "loża VIP" :mrgreen: ...................................... foto glisek oczywiście! :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://hesja.pl/walcz.jpg)

kronos28
30-03-2009, 17:26
pani w P(e)K(a)(eee)S powiedziała, że może być dana nam S(w)etra :mrgreen: ;) (ale o opcję z lożą Veri Important Perszon nie pytałem ;))

hesja
30-03-2009, 17:35
loża musi być inaczej nie jadem :twisted:

Sl@wcio
30-03-2009, 18:00
Pomysł z autokarem z lożą szyderców jak najbardziej popieram ;-)

kronos28
30-03-2009, 18:03
loża musi być inaczej nie jadem :twisted:

to sie do dachu stolik i pare krzeseł przymocuje... będzie swieze powietrze, widoki, wiatr we włosach :mrgreen: ;)

hesja
30-03-2009, 18:14
wiatr we włosach :mrgreen: ;)

oki, rozepnem koszule :D

deoc
30-03-2009, 20:02
i ja i ja i ja tez :)
miem siem tam podoba - alem siem zastanawiam czy pchac sie fura czy moze TGV

Ew. pielgrzymką ;)

Wskazówki trasy pieszej do Rewal
526 km – około 4 dni 10 godz.
Zachowaj ostrożność – na tej trasie może nie być chodników ani ciągów dla pieszych.

kurczak
30-03-2009, 21:11
Autokar - bardzo fajna sprawa, jestem za.
Oczywiście loża musi być teraz każdy autokar z PKS ma taką :).

kurczak
30-03-2009, 21:14
no i najwazniejsze:
w autokarze moze byc wesolo
niekoniecznie jak w tym z opcją "loża VIP" :mrgreen: ...................................... foto glisek oczywiście! :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://hesja.pl/walcz.jpg)

A dlaczego wszyscy piją Żywca a Wasia Lecha :).

kronos28
30-03-2009, 21:17
A dlaczego wszyscy piją Żywca a Wasia Lecha :).

no wlasnie tez mnie sie to w oczy rzuciło :D

glisek
30-03-2009, 22:02
no a goldas oczy zamknął i fota do bani :D
ale za to panoramowanie mi w końcu wyszło ;)

hesja
30-03-2009, 23:41
no a goldas oczy zamknął i fota do bani :D
ale za to panoramowanie mi w końcu wyszło ;)

skromniacha :)
super foteczka!! bardzo ją lubię

deoc
31-03-2009, 07:09
Napisał kurczak
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=1206880#post1206880)
A dlaczego wszyscy piją Żywca a Wasia Lecha :smile:.




no wlasnie tez mnie sie to w oczy rzuciło :D


yyyyyyyyy................ okulista??? Wszyscy pija Lecha, a Wasia Zywca ;)
Prawidlowo powinno być - wszyscy pija, a ja nie ;)
A odpowiedz na Wasze pytanie jest taka....


Dawno, dawno temu, w czasach mitycznych bogów i nikonów z serii jeden (1)
Pewna grupa osadników z całego państwa Mieszka I'go wybrała sie na wielka bitwe...
Jadac dyliżansem postanowili sie dotankować i tak rozpoczyna sie króta, aczkolwiek prawdziwa..............


Historia sklepiku przy drodze do tomajkow:

Wchodząc do tego dziwnego salooonu, w tym dziwnym miejscu nasi bohaterowie zakupili tyle złocistego napoju, ze gospodyni musiała zużyc całe zapasy na zime, aby obsłużyc dość hałaśliwych gości mówiących nie do końca po polskiemu....
Nieszczescie wielkie spotkało początkującego maga.... Wasie, ktory zaspał, gdzy cąłą poprzednią noc walczył ze smokiem (dziwi Cie to, że smokiem był Goldie?? A mnie dziwi, ze jeszcze to czytasz...);)
Został mu sie jedyny - otwarty juz wczesniej i upity do polowy napoj....(stąd też Wasia by to ukryć trzyma całą ręke na butelce)
THE END

kronos28
31-03-2009, 19:47
A więc sdziś byłem na zwiadzie i w różnych innych sprawach

Dla niepewnych (biali z listy) pare fot na zachętę:

Pensjonacik stoi i czeka na nas


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/03/wvojg4-1.jpg
źródło (http://i39.tinypic.com/wvojg4.jpg)

plaża też jest na miejscu


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/03/2f08212-1.jpg
źródło (http://i44.tinypic.com/2f08212.jpg)

i czeka ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/03/314rpn8-1.jpg
źródło (http://i41.tinypic.com/314rpn8.jpg)

aha... będzie troszke schodów do pokonania ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/03/142wuhh-1.jpg
źródło (http://i41.tinypic.com/142wuhh.jpg)

b202
31-03-2009, 19:49
No to już czekam i mam nadzieję, że szybko ten miesiąc zleci ;)

kronos28
31-03-2009, 20:01
No to już czekam i mam nadzieję, że szybko ten miesiąc zleci ;)

ja też :D

mswilk
31-03-2009, 20:18
Ponieważ wybieram się z familią, zatem pytanko czy krtoś z forumowiczów równiez przywiezie swoje pociechy ?

kronos28
31-03-2009, 20:34
ja ci moge odpowiedzieć ale nie w 100% pewnie (dedukując sobie ze zgłoszonej ilości osób towarzyszących) - tak

wilk325
31-03-2009, 20:38
Pogodę mam nadzieję też taką zamówiłeś.

kronos28
31-03-2009, 20:40
Pogodę mam nadzieję też taką zamówiłeś.

mam najęta dobrą specjalistkę z dziedziny VooDoo ;) podobno bardzo skuteczna - 25st. ,słoneczko, ciepły wiaterek ;)

wilk325
31-03-2009, 20:41
mam najęta dobrą specjalistkę z dziedziny VooDoo ;) podobno bardzo skuteczna - 25st. ,słoneczko, ciepły wiaterek ;)

Biorę kąpielówki.:)

wasia
01-04-2009, 10:45
Daj to zdjęcie właścicielom na pamiątkę, bo to pewnie jedna z ostatnich fot tego przybytku w takim stanie :) Tam już nic nie będzie takie jak kiedyś.. Plaża , morze ... Nadchodzi kataklizm...

kronos28
01-04-2009, 11:07
Daj to zdjęcie właścicielom na pamiątkę, bo to pewnie jedna z ostatnich fot tego przybytku w takim stanie :) Tam już nic nie będzie takie jak kiedyś.. Plaża , morze ...

noo mi też ten kolor niezbyt pasuje :)... czarny w połączeniu z żółtym wyglądały by o niebo lepiej :D


Nadchodzi kataklizm...

nadchdzi.... NKP! ;)

Aaa żeby ni było poinformowałem o naszym przybyciu: straż pożarną, straż gminną, policję i lokalny zakład opieki zdrowotnej ;) (ambulansy stacjonują DOSŁOWNIE naprzeciwko naszego pensjonaciku - serio :D)

kronos28
01-04-2009, 11:29
ciągłe roszady... dlatego mam jeszcze 5 miejsc wolnych wiec jakby co to zapraszam chętnych - przyjeżdżajcie będzie fajnie :)

Gr33nY
03-04-2009, 00:11
A jakieś zaliczki przed przyjazdem to są potrzebne czy przyjeżdżamy płacimy ?

kronos28
03-04-2009, 07:32
pani z pensjonatu nie chciał zaliczek - czyli przyjeżdżamy i płacimy

Wszelkiego rodzaju "ściepki" na grupowe bileciki wstepu itd. będziemy robić już na miejscu kiedy wszyscy będą :)

ekonet
03-04-2009, 08:58
pani z pensjonatu nie chciał zaliczek
Hmmm - robi się ciekawie... ;)

Sl@wcio
03-04-2009, 10:08
Proponuję cały program przekleić do pierwszego postu.

yassiek
04-04-2009, 18:47
mam jeszcze 5 miejsc wolnych wiec jakby co to zapraszam chętnych - przyjeżdżajcie będzie fajnie :)
Cześć
Niedawno dołączyłem i od razu zgłaszam chęć: ja + Marzenka + 2 dzieci, razem 4 poproszę. :-D

kronos28
05-04-2009, 22:18
dopisany - dostawka do pokoju 3 osobowego?

yassiek
06-04-2009, 08:38
Dzięki :mrgreen:

kronos28
08-04-2009, 15:15
No to mam wesołe wieści

Po rozmowach z prezesem zostało ustalone, że planowany na sobote przejazd autokarowy do Kołobrzegu zostanie sfinansowany ze środków NKP :). Cała papierologia już ruszyła (czyli zamówienie na autokar złożone ;)). SUPER!

Czekamy jeszcze na ustalenia dotyczące sobotniego wieczoru i tego co się będzie dziać po powrocie z Kołobrzegu (a plan jest... zacny ale jak narazie czekamy na info czy wypali ;))

hesja
08-04-2009, 17:55
bedzie jak na koloniach :D
spiew w autokarze a osoby z ostatnich miejsc obowiazkowo kiwaja wyprzedzajacym samochodom :D

kronos28
08-04-2009, 18:00
bedzie jak na koloniach :D
spiew w autokarze a osoby z ostatnich miejsc obowiazkowo kiwaja wyprzedzajacym samochodom :D

albo jak na wyjazdach kiboli na mecze... tylko se szaliki i flagi (koszulki juz mamy) klubowe musimy porobić :D

mswilk
08-04-2009, 18:08
A tak a propo gadżetów klubowych, będzie można coś kupić na miejscu po przymiarce ?

hesja
08-04-2009, 19:49
mysle ze na pewno :)
dobrze bedzie wczesniej napisac co kogo interesuje zeby znowu nie bylo targania 6 kartonow :)

mswilk
08-04-2009, 20:52
Jeśli o mnie chodzi to T-shirty (męskie, damskie, dziecięce) i polówka.
A co !

Dlatego zadałem pytanie bo nie wiem jaki rozmiar - co firma to inaczej.

Joa
08-04-2009, 20:57
Skoro pojawił się temat ciuchów, to bardzo proszę wszystkich, którzy chcieliby je nabyć w Rewalu - jeżeli chcecie jakies konkretne rzeczy w konkretnych rozmiarach, to piszcie mi proszę PW - będę wiedziała, co zabrać, żeby nie przesadzić z ilością :)

Marta Baranowska
12-04-2009, 14:40
Dobra Kroni, a gdzie w planach jakaś stajnia, konie i te sprawy?

ekonet
12-04-2009, 14:45
Dobra Kroni, a gdzie w planach jakaś stajnia, konie i te sprawy?
Ty zapewniasz. :)

Marta Baranowska
12-04-2009, 14:55
Ty zapewniasz. :)

Bo dostałam wspaniałą propozycję na ten majowy weekend...

kronos28
12-04-2009, 16:45
jakieś 2km od rewala jest stadnina... w Lędzinie - mijałem ostatnio jak tam jechałem. W samym rewalu też coś jest, bo widziałem jeźdźców pomykających po plaży.

i ja ci dam propozycje... potwierdzone juz masz, pokój przydzielony itepe - nooo nie róbmy sobie jaj...

Marta Baranowska
12-04-2009, 21:03
jakieś 2km od rewala jest stadnina... w Lędzinie - mijałem ostatnio jak tam jechałem. W samym rewalu też coś jest, bo widziałem jeźdźców pomykających po plaży.

i ja ci dam propozycje... potwierdzone juz masz, pokój przydzielony itepe - nooo nie róbmy sobie jaj...

ja się jeszcze bede zastanawiać :D

Sl@wcio
13-04-2009, 20:57
Kroni... mówiem żeby kase zbierać ;-)

kronos28
13-04-2009, 21:44
wiem... wiem... nie tylko ty....

dlatego bez jaj - potwierdzone i tyle

motylanoga
21-04-2009, 13:01
Mam pytanie organizacyjne: planujemy z Meg przyjechać w środę, ale późno w nocy. Prawdopodobnie ok 24 byśmy się doturlały. Mamy brać namiot i rozbić go na plaży, czy jest szansa na zakwaterowanie o tak dzikiej porze? Ktoś w ogóle będzie od środy? Napiłybyśmy się czegoś ;)

Kroni, zmień Ty tytuł tego wątku wreszcie... :D

deoc
21-04-2009, 15:59
nie zapeszajac, my rowniez planujemy przyjechac w srode i to w godzinach rannych, ale takze bedziemy musieli Was opuscic w niedziele rano...
Narazie na 80%, bo Kasia cos tam na uczelni moze miec :/ A co do otwarcia to jak cos to JA Wam otworze ;)

motylanoga
21-04-2009, 16:01
nie zapeszajac, my rowniez planujemy przyjechac w srode i to w godzinach rannych, ale takze bedziemy musieli Was opuscic w niedziele rano...
Narazie na 80%, bo Kasia cos tam na uczelni moze miec :/ A co do otwarcia to jak cos to JA Wam otworze ;)

Oho, no to będzie wesoło jeśli wieczór spędzisz tak samo jak w Zakopcu, gdy przyjechaliśmy o 1 w nocy... :D