fumio
22-01-2009, 21:03
Witam,
Dawno nic nie wystawiłem więc dziś jest ten dzień ;-)
SB900 na statywie odpalana zdalnie. Proszę o plusy i
minusy moich wypocin (przyjmę wszystko na klatę ;-) )
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/a/natalia.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/a/natalia1.jpg)
Pozdrawiam.
Dawno nic nie wystawiłem więc dziś jest ten dzień ;-)
SB900 na statywie odpalana zdalnie. Proszę o plusy i
minusy moich wypocin (przyjmę wszystko na klatę ;-) )
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/a/natalia.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/a/natalia1.jpg)
Pozdrawiam.