PDA

Zobacz pełną wersję : Mała modelka i jedna sabinka.



fumio
22-01-2009, 21:03
Witam,
Dawno nic nie wystawiłem więc dziś jest ten dzień ;-)
SB900 na statywie odpalana zdalnie. Proszę o plusy i
minusy moich wypocin (przyjmę wszystko na klatę ;-) )
1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/a/natalia.jpg)

2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/a/natalia1.jpg)

Pozdrawiam.

pinio
22-01-2009, 21:07
Jak dla mnie za dużo lampy, a za mało wykorzystane światło zastane.

autograf
22-01-2009, 21:07
Zacznij od tła ;)

Modelka ładnie zagrała/gra więc będzie Ci łatwiej ćwiczyć :D

fumio
22-01-2009, 22:16
Zacznij od tła ;)

Tz. ?

Pozdr.

RafKo11
22-01-2009, 22:16
Jak dla mnie za dużo lampy, a za mało wykorzystane światło zastane.

Dokładnie to samo przyszło mi na myśl.

Na 1 za dużo cienia po prawej.

pt240
23-01-2009, 11:35
Tło... zabardzo krzykliwe