PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna pomoc oraz doświadczenie...



todominik
22-01-2009, 14:45
... Potrzebował bym porady-pomocy od człowieka zajmującego się fotografią ślubną. Chciał bym przede wszystkim spotkać się i pogadać o sprzęcie, oraz o tym jak to wygląda z właśnie drugiej strony aparatu (od strony fotografa)... Jak obrabiać zdjęcia, jakieś scenariusze na sesje itp... Jeśli był by ktoś taki dobry proszę o kontakt :) (mogę jechać w najdalsze zakątki polski:)

jacek.gold
22-01-2009, 14:58
desperat :)
pogaduchy to sobie możemy pouprawiać ale nic praktyki nie zastąpi

fIlek
22-01-2009, 15:00
Nic prostszego: http://www.fotografia.edu.pl/ - nasza forumowa ekipa - Holka, Admin i Yoz :)

Wojteksw
22-01-2009, 15:48
Bardzo proszę, można pogadać, zobaczyć http://www.targi.be/

todominik
23-01-2009, 00:17
:) ooo I WŁAŚNIE CZEGOŚ TAKIEGO szukam... Teraz kończę kurs foto (taki zwykły) ale na nim studio i więcej niż podstawy już opanowałem... Ale nic nie zastąpi praktyki... (Tylko ten kurs fotografii ślubnej jest jutro). Więc proszę info o cenie takiego 2 dniowego kursu, i kiedy ewentualnie odbyła by się następny kurs...