PDA

Zobacz pełną wersję : Plener w Karkonoszach 11-14.06.2009 /watek z Cafe Nikon/



Strony : [1] 2

ALF
21-01-2009, 17:03
Dla tych co jeszcze nie wpadli na wątek
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=72333
Informuję, że rezerwacja została zrobiona na termin 11-14.06.2009.
Ilość miejsc ograniczona do 120 osób (pojemność schroniska) - na dzień dzisiejszy zapisanych jest 109 osób, więc jeszcze jest możliwość dopisania się do listy. Listę ostatecznie zamykam dnia 01.02.2009. Później będzie możliwość załapania się tylko na przypadki losowe.

edit:
zostało 9 wolnych miejsc

b202
23-01-2009, 23:47
Ja poproszę miejscówkę dla shaddixxa do pokoju wieloosobowego.

czy Ty przypadkiem nie byłeś przed chwilą na piwie z freelancerem? bo dzwonili i mówili, że jestes ;) szukali hackera

mini21
24-01-2009, 00:42
Tak, byłem i Shaddixx prosił, żeby go dopisać (piszę z komórki)

pinokio
24-01-2009, 00:50
A czerwiec jeszcze tak daleko... :(

ALF
24-01-2009, 01:20
Ale zapiąć wszystko trzeba już teraz, w czerwcu będzie za późno...zobaczycie sami ilu tu będzie ludzi :D

pinokio
24-01-2009, 01:23
Ale za jakich ludzi! Mam na myśli fanów nikona oczywiście :D:D:D

ALF
24-01-2009, 01:34
Nie pisałem o nas, ale o turystach...żeby mieć miejsce w Karkonoszach trzeba rezerwować z wyprzedzeniem pół roku :) W Mysłakowicach zarezerwowane na ten termin jest już 45% miejsc:D Tutaj myślisz czerwiec, a robisz styczeń :D

pinokio
24-01-2009, 01:38
Wiem, że trzeba rezerwować miejsca już, ale miałem na myśli, że my też zrobimy niezły tłumek w tych Karkonoszach :)
Już widzę jak wypada kilkudziesięcioosobowa grupa ludzi i pstryka tę biedną świątynię Wang. Turyści pewnie pomyslą, że zaraz mają ją spalić, albo sprzedali komuś i dlatego takie zainteresowanie :D

ALF
24-01-2009, 02:34
Wiem, że trzeba rezerwować miejsca już, ale miałem na myśli, że my też zrobimy niezły tłumek w tych Karkonoszach :)
Już widzę jak wypada kilkudziesięcioosobowa grupa ludzi i pstryka tę biedną świątynię Wang. Turyści pewnie pomyslą, że zaraz mają ją spalić, albo sprzedali komuś i dlatego takie zainteresowanie :D

Wang?...jaki Wang ;) My będziemy w górach...powyżej 1000m :D Na wszystkich będziemy z góry patrzeć, a zwłaszcza na tych, co na plener nie pojechali :twisted::mrgreen:

b202
24-01-2009, 12:42
Raz się żyje, Alf jeśli można poprosiłbym o dopisanie do listy.
Prawdopodobnie zamelinuje się u Maliniaka w pokoju:)

czekają Cię nieprzespane noce ;) a po nieprzespanych nocach to tylko X-Ray :P wiem coś o tym :)

wilk325
24-01-2009, 12:56
Raz się żyje, Alf jeśli można poprosiłbym o dopisanie do listy.
Prawdopodobnie zamelinuje się u Maliniaka w pokoju:)

Ale w tym czasie to śniegu już nie będzie:), fajnie będzie znowu się spotkać.

DonMaliniacco
24-01-2009, 21:45
Dyziula. Mordo Ty moja :) Mroku, Ty nie dramatyzuj. Pić to trzeba z głową a nie z zagrychą. Dyziek wie kiedy przestać. Nauczył mnie tej trudnej sztuki. Generalnie chodzi o to, że pije się aż "morda w bigos" ;)

b202
24-01-2009, 21:49
Dyziula. Mordo Ty moja :) Mroku, Ty nie dramatyzuj. Pić to trzeba z głową a nie z zagrychą. Dyziek wie kiedy przestać. Nauczył mnie tej trudnej sztuki. Generalnie chodzi o to, że pije się aż "morda w bigos" ;)

tak to i ja potrafię, ale Mistrz Zen nauczył mnie jeszcze, że śpisz nie w swoim pokoju :P

DonMaliniacco
24-01-2009, 21:54
tak to i ja potrafię, ale Mistrz Zen nauczył mnie jeszcze, że śpisz nie w swoim pokoju :P

Jak pijany to sie nie liczy. Nie liczy się, jak z koleżanką z akademika... itp

wilk325
24-01-2009, 22:31
Jak pijany to sie nie liczy. Nie liczy się, jak z koleżanką z akademika... itp

Przede wszystkim na wyjeździe "się nie liczy":)

Jacek S
24-01-2009, 23:02
Przede wszystkim na wyjeździe "się nie liczy":)

A ja słyszałem, że musi być minimum 300km od domu!?:evil:

wilk325
24-01-2009, 23:04
A ja słyszałem, że musi być minimum 300km od domu!?:evil:

No to jestem rozgrzeszony:mrgreen:

b202
24-01-2009, 23:05
Przede wszystkim na wyjeździe "się nie liczy":)

hehe i to mnie się podoba

DonMaliniacco
25-01-2009, 00:56
no i wszystkim kamień z serca :)

Gr33nY
25-01-2009, 00:58
Ja również poproszę o kwaterunek z Maliniakiem :)

b202
25-01-2009, 01:00
Ja również poproszę o kwaterunek z Maliniakiem :)

o matko, będzie trzęsienie ziemi :)

Gr33nY
25-01-2009, 01:02
o matko, będzie trzęsienie ziemi :)

mroku a co chcesz z bratem góry zepsóć ? :P

b202
25-01-2009, 01:04
mroku a co chcesz z bratem góry zepsóć ? :P

jaaa nieee, ale Wy to na pewno zrobicie z tych skał pustynie ;)

DonMaliniacco
25-01-2009, 01:07
Ja również poproszę o kwaterunek z Maliniakiem :)

Hehehe :) Grini... jeszcze 2 do kompletu i będzie kwartet :) cztery chrapiące wiolonczele - czyli Apocalyptica i powiedzmy Enter Sandman, albo Sad But True :) i Dyziek wyjący do Księżyca :)

Alfie... zaklep pokoik dla The Nikons w składzie Dyziek, Gr33nY, ja i... ktoś jeszcze? :)

Gr33nY
25-01-2009, 01:12
Mroczek chciał też do The Nikons ale on to jako publika bo klaszcze po nocach :D

DonMaliniacco
25-01-2009, 01:15
Mroczek chciał też do The Nikons ale on to jako publika bo klaszcze po nocach :D

Eeee jako publika... od tego mamy laski... nasze gruppies ;)

b202
25-01-2009, 01:19
Mroczek chciał też do The Nikons ale on to jako publika bo klaszcze po nocach :D

nie publika tylko akompaniament klaszczący jak u rubika :mrgreen:

pinokio
25-01-2009, 01:19
A nie da się tego troche przyspieszyć? :)
Zapowiada się przednio, aż żal tak długo czekać :)

DonMaliniacco
25-01-2009, 01:25
nie publika tylko akompaniament klaszczący jak u rubika :mrgreen:

No żebyś Ty jeszcze Mroczku wyglądał jak Olga Szomańska, albo choć Przemysław Branny... a nie Mroczek... ehhhm :)

b202
25-01-2009, 01:26
No żebyś Ty jeszcze Mroczku wyglądał jak Olga Szomańska, albo choć Przemysław Branny... a nie Mroczek... ehhhm :)

ale to oni sa do mnie podobni a nie ja do nich :P

pinokio
25-01-2009, 01:28
ale to oni sa do mnie podobni a nie ja do nich :P

I tego się trzymaj! :D

DonMaliniacco
25-01-2009, 01:33
Ja Cie bardzo polubiłem Mroku, bo cześć swojego sniadania mi oddałeś w Bieszczadach ;)

Piter
25-01-2009, 01:45
Ja tez go polubilem, bo mi swoje lozko w pokoju odstapil i sam poszedl spac do chrapiecego Gr33ny'ego:)

Gr33nY
25-01-2009, 01:48
Nie marudź bo potem ty przyszedłeś :P wszyscy narzekają a to było łóżko które gościło najwięcej osób na plenerze :P codziennie ktoś inny na nim spał:D

wilk325
25-01-2009, 10:59
Alfie... zaklep pokoik dla The Nikons w składzie Dyziek, Gr33nY, ja i... ktoś jeszcze? :)

Jeżeli szukacie czwartego chrapiącego:) ( i nie tylko, pijącego też:-D ) to jak przyjmiecie do grupy jestem za:mrgreen:

tecron
25-01-2009, 10:59
Ja tez go polubilem, bo mi swoje lozko w pokoju odstapil i sam poszedl spac do chrapiecego Gr33ny'ego:)

A ja się zastanawiam bo za to klaskanie po nocy powinien...............

b202
25-01-2009, 11:01
A ja się zastanawiam bo za to klaskanie po nocy powinien...............

oj dobra dobra, wiem, 0,7 :P

tecron
25-01-2009, 11:08
oj dobra dobra, wiem, 0,7 :P

Teraz Cie lubie:)

b202
25-01-2009, 11:09
A ja Was wszystkich kocham!
Daleko jeszcze?

wilk325
25-01-2009, 11:16
Daleko jeszcze?

Teraz będzie - Długo jeszcze? :-D

Dyziek
25-01-2009, 13:02
Jeżeli szukacie czwartego chrapiącego:) ( i nie tylko, pijącego też:-D ) to jak przyjmiecie do grupy jestem za:mrgreen:

Tadziu mówisz i masz:)

wilk325
25-01-2009, 17:34
Tadziu mówisz i masz:)

Dzięki, to nie będę bezdomny:)

Gr33nY
25-01-2009, 17:36
Coś mi się wydaje że ten pokój będzie w głębokiej piwnicy żeby reszta mogła spać :D

b202
25-01-2009, 17:43
Coś mi się wydaje że ten pokój będzie w głębokiej piwnicy żeby reszta mogła spać :D

do tego wygłuszony jak studio w radiu ;)

ALF
25-01-2009, 17:55
Ale w tym czasie to śniegu już nie będzie:), fajnie będzie znowu się spotkać.

I tu się możesz pomylić...w kotle Małego Stawu czasem trzyma śnieg do lipca :D


Panowie...wątek w cafe jest do pogaduszek, wątek w NKP wyłącznie do spraw technicznych...proszę tego pilnować :)

Gr33nY
25-01-2009, 21:49
ALF mam plan żeby wziąć ze sobą rower ale po tym co napisałeś zastanawiam się nad zasadnością takiego pomysłu bo widzę że już ułożony plan na cały plener.

Kundzior
25-01-2009, 22:03
Rower Górski na Górki plener, i wszystko gra :P To % niet?? Przecież trzeba jakoś eliminować skutki zmiany ciśnienia :P W Zakopcu nikt pijany nie chodził, wszyscy godnie reprezentowali Żółto-Czarne barwy:)

Joa
25-01-2009, 22:06
Wtrącę się :) problem polega na tym, że chyba nigdzie w tym wątku nie ma informacji, że będziemy mieszkać w schronisku górskim. W praktyce oznacza to, że cały "dobytek" (ciuchy, sprzęt foto i co tam komu potrzebne do przeżycia przez te trzy dni) musimy wnieść na plecach, idąc z Karpacza górskim szlakiem przez około 2 godziny... nie będzie możliwości wezwania taksówki, załapania autobusu czy podjechania własnym autem :) Głównie to wszyscy chętni i zdecydowani już na udział w plenerze muszą wziąć pod uwagę :) Że trzeba ograniczyc bagaż do minimum :)

Yoora
25-01-2009, 22:11
Wtrącę się :) problem polega na tym, że chyba nigdzie w tym wątku nie ma informacji, że będziemy mieszkać w schronisku górskim. :)

A nie prawda. Ta informacja jest w pierwszym poście tego wątku :)

Joa
25-01-2009, 22:15
Naprawdę...? To wskaż mi gdzie, bo widzę tylko termin "schronisko"... co dla osób nieczęsto (lub wcale) bywających w górach, nie oznacza nic konkretnego... a już na pewno nie ma informacji o tym, co napisałam powyżej, czyli konieczności dotarcia tam i wniesienia bagażu samodzielnie :)

Gr33nY
25-01-2009, 22:21
Oczywiście można założyć że forum czytają ludzie inteligentni którzy znaleźli stronę schroniska i zapoznali się z warunkami dotarcia do schroniska.

Opis dotarcia do schroniska wersja dla leniwych (http://www.strzecha-akademicka.com.pl/kontakt.php) ;)

Nie zmienia to faktu że nadal mam chęć zabrać rower :)

Joa
25-01-2009, 22:23
Oczywiście można założyć że forum czytają ludzie inteligentni którzy znaleźli stronę schroniska i zapoznali się z warunkami dotarcia do schroniska.

Opis dotarcia do schroniska wersja dla leniwych (http://www.strzecha-akademicka.com.pl/kontakt.php) ;)
Można założyć ;)
Ale zadaniem organizatora jest poinformować o wszystkim, a nie liczyć na czyjąś inteligencję :)

wilk325
25-01-2009, 22:24
Opis dotarcia do schroniska wersja dla leniwych (http://www.strzecha-akademicka.com.pl/kontakt.php) ;)

I za to Cię lubię:mrgreen:

DonMaliniacco
25-01-2009, 22:39
Tadziu mówisz i masz:)

Dokładnie. Z nami jak z dzieckiem. Za rękę i do knajpy :) Miło bedzie gościć w pokoju kogoś kto ma pojęcie jakim miastem jest Chełm :)

Kundzior
25-01-2009, 22:47
Jak to moja Madzia po przeczytaniu drogi transportowej powiedziała "O k(PIIIIIII). To ja chyba plecak wezmę."

wilk325
25-01-2009, 22:52
Dokładnie. Z nami jak z dzieckiem. Za rękę i do knajpy :) Miło bedzie gościć w pokoju kogoś kto ma pojęcie jakim miastem jest Chełm :)

Z plecakiem, ale bez sprzętu ( tam musi się zmieścić inne wyposażenie ).
Chełm na zawsze pozostanie w miłych wspomnieniach.

Kaleid
25-01-2009, 23:53
Wtrącę się :) problem polega na tym, że chyba nigdzie w tym wątku nie ma informacji, że będziemy mieszkać w schronisku górskim. W praktyce oznacza to, że cały "dobytek" (ciuchy, sprzęt foto i co tam komu potrzebne do przeżycia przez te trzy dni) musimy wnieść na plecach, idąc z Karpacza górskim szlakiem przez około 2 godziny... nie będzie możliwości wezwania taksówki, załapania autobusu czy podjechania własnym autem :) Głównie to wszyscy chętni i zdecydowani już na udział w plenerze muszą wziąć pod uwagę :) Że trzeba ograniczyc bagaż do minimum :)

Cholera, to może być problem...gdyż nie dysponuję sprzętem typowo turystycznym (czytaj: plecak), a zasuwać 2 godziny z walizką w dłoni nie jest zbyt fajne. A co z samochodami ?

ekonet
26-01-2009, 00:02
wyczyszczę wątek z postów zgłoszeniowych - proszę wtedy dodać subskrypcję ręcznie
Nie trzeba dodawać subskrypcji po usunięciu postu użyszkodnika z wątku - sprawdzone. :)

Yoora
26-01-2009, 00:07
Naprawdę...? To wskaż mi gdzie, bo widzę tylko termin "schronisko"... co dla osób nieczęsto (lub wcale) bywających w górach, nie oznacza nic konkretnego... a już na pewno nie ma informacji o tym, co napisałam powyżej, czyli konieczności dotarcia tam i wniesienia bagażu samodzielnie :)




Zgodnie z obietnicą zorganizowania pleneru karkonoskiego, ruszam z akcją organizacyjną już...jestem po pierwszych ustaleniach z obsługą schroniska i mogę podać wstępne info:
Data: 11-14.06.2009
Miejsce: schronisko Strzecha Akademicka
....




Bardzo proszę - słowo schronisko pada dwukrotnie. Nawet zdjęcie wyraźnie pokazuje położenie, że nie jest to na równinie tylko w górach :)

Joa
26-01-2009, 00:19
Aaaależ jaaaasne :) pomijam już fakt, że to nie tyle zdjęcie, co reprodukcja pocztówki z około początku XX wieku :D albo i wcześniej...
I tak jak napisałam kilka postów powyżej - wiem, że termin "schronisko" (a nie "schronisko górskie", co jakby zmienia postać rzeczy) zostal użyty kilka razy - tylko że z tego nic nie wynika... Może należałoby doprecyzować to, o czym pisałam powyżej... że nie da się tam dostać z walizeczką na kółkach czy samochodem - musimy tam wleźć na piechotę!

Yoora
26-01-2009, 00:29
Aaaależ jaaaasne :) pomijam już fakt, że to nie tyle zdjęcie, co reprodukcja pocztówki z około początku XX wieku :D albo i wcześniej...



No tak, faktycznie masz rację. Erozja od tamtego czasu tak naruszyła strukturę i wysokość tych gór, że "spadły" kilkaset metrów w dół :):):):).
A termin schronisko, jeżeli dotyczy gór jest chyba jednoznaczny, tym bardziej, że w poście nie było również mowy o tym, że może to być schronisko Brata Alberta.

Nie żartuj sobie :):):)

Zresztą to już teraz nieistotne ( nasz spór ). Masz wyłożone kawa na ławę i wszystko jasne :)

wilk325
26-01-2009, 00:30
Aaaależ jaaaasne :) pomijam już fakt, że to nie tyle zdjęcie, co reprodukcja pocztówki z około początku XX wieku :D albo i wcześniej...
I tak jak napisałam kilka postów powyżej - wiem, że termin "schronisko" (a nie "schronisko górskie", co jakby zmienia postać rzeczy) zostal użyty kilka razy - tylko że z tego nic nie wynika... Może należałoby doprecyzować to, o czym pisałam powyżej... że nie da się tam dostać z walizeczką na kółkach czy samochodem - musimy tam wleźć na piechotę!

Asiu no Ty mnie teraz strasznie zmartwiłaś:mrgreen:, jak ja tam dotargam czarną skrzynkę:).
Chyba nie będę brał aparatu.

krzysztof jot
26-01-2009, 00:35
wtrące się w dyskusje - fakt że nie sprecyzowano dokładnie warunków - jednak "Strzecha Akademicka" to schronisko "symbol" ? legenda ? - no tak czy owak miejsce o którym mieszkaniec Sopotu wie, tak jak mieszkaniec Karpacza o molo w Sopocie :) Rodzina z dwojgiem dzieci i 25 kg sprzetu foto będzie miała problem :) z dotarciem na miejsce. Warunki w schronisku - o czy już nie wspomniano - są też raczej akademickie, a nie pensjonatowe - to sądze iż informacja dość istotna, bo np. mnie nocleg w tym schronisku raczej nie sprawił frajdy :( . Rower ? dojazd rowerem do schroniska z plecakiem i sprzetem z Karpacza - to już jest jakieś zadanie :), Tereny wokoło - doskonałe do jazdy, ale wymagające i dla ludzi co wiedza co to mtb i mają jakieś przygotowanie i konkretny sprzet. Trasy kamieniste, niebezpieczne. W przypadku kiepskiej pogody - raczej masakra. Tak czy owak - miejsce przepiekne, ale raczej zdecydowanie dla fanatyków gór niż krupówek ;) jeśli wiecie co mam na myśli.

dla niezorientowanych : http://www.wkarkonosze.net/piesze2.php

Piter
26-01-2009, 00:35
Wilku jak ty caly ten majdan chcesz zabrac to chyba ze dwoch tragarzy mysisz wziac ze soba:D

A BTW Asiu dzieki za nakreslenie realiow, bo ja na przyklad nie do konca bylem swiadom, ze tam z buta dwie godziny trzeba isc. Bardzo cenna uwaga.
A na stronie www jest napisane, ze mozna wyciagiem krzeselkowym podjechac... Wiec moze jednak nie bedzie tak zle:D:D:D

kichu
26-01-2009, 00:37
A termin schronisko, jeżeli dotyczy gór jest chyba jednoznaczny

No jak widac po zalaczonych wyzej postach nie tak do konca...

No to teraz lista tak szybko jak sie zapelniala zacznie sie pewnie wykruszac hihi :)

ekonet
26-01-2009, 00:39
A na stronie www jest napisane, ze mozna wyciagiem krzeselkowym podjechac... Wiec moze jednak nie bedzie tak zle:D:D:D
A potem ciągnąć z lacza ponad godzinę... ;)

wilk325
26-01-2009, 00:41
Wilku jak ty caly ten majdan chcesz zabrac to chyba ze dwoch tragarzy mysisz wziac ze soba:D

Ja to chyba karton fajek zabiorę:) i to wszystko.
Dla mnie ( czytając wypowiedzi chętnych uczestników pleneru ) jest pełna świadomość i znajomość Sudetów, Karpat, Beskidów i kojarzenie określenia - schronisko.
Dzięki Joasi teraz wiem z czym przyjdzie mi się zmierzyć, ale ja to nizinny szczurek jestem i mam trochę inne wyobrażenie o schroniskach:mrgreen:

kichu
26-01-2009, 00:44
Ewentualnie zamiast tragarzy mozna zorganizowac jakas zrzutke na smiglowiec :) :)

Gr33nY
26-01-2009, 00:52
Chciałbym zauważyć że na niektórych zdjęciach pod schroniskiem są samochody w tym ciężarówki więc chyba da się tam wjechać.

krzysztof jot
26-01-2009, 00:55
Cholera, to może być problem...gdyż nie dysponuję sprzętem typowo turystycznym (czytaj: plecak), a zasuwać 2 godziny z walizką w dłoni nie jest zbyt fajne. A co z samochodami ?

samochody - o ile sie orientuje - można zostawić gdzieś w Karpaczu na parkingu - niestety - o czym też nie napisano - miejscówka na parkingu za dobę może byc droższa od noclegu w schronisku :) a przynajmniej równa :) Zwłaszcza że to będzie sporo aut, a tam większych parkingów jest niewiele i drogie masakrycznie. Ostatnio to nawet zrezygnowałem - bo 15 zł za godzine pod Wangiem uznałem za rozbój w biały dzień. Przed pensjonatami ciasno, nikt obcych samochodów nie wpuści, droga przez Karpacz wąska i bez poboczy - więc nie ma tak naprawdę gdzie postawić auta, bywa iż to najwiekszy problem podczas pobytu w Karpaczu. Kilka wiekszych parkingów to wie - w weekend, w sezonie wycieczkowym jak czerwiec - na rabaty liczyć raczej nie ma szans i to należałoby juz dziś sprawdzić aby potem nie było że z 40 zł zrobi się 70 za dobę.

Yoora
26-01-2009, 00:58
Chciałbym zauważyć że na niektórych zdjęciach pod schroniskiem są samochody w tym ciężarówki więc chyba da się tam wjechać.

Da się nawet do Morskiego Oka w Tatrach :).
Ale generalnie jest to teren Karkonoskiego Parku Narodowego, więc nie dla wszystkich ten przywilej.

Bodajże dwa lata temu niejaki Gosiewski z Sejmu RP wjechał nawet trochę wyżej bo do Śląskiego Domu. Ale jemu wolno było, Tobie niestety nie ... :(

wilk325
26-01-2009, 00:59
Mroczek da radę, on wszystko zepsuje.

Joa
26-01-2009, 00:59
Odpowiadając hurtem na wszelkie zarzuty :D
Drodzy koledzy - fakty są takie: jeżeli jest się organizatorem jakiegokolwiek wyjazdu, to należy sprecyzować, czego mają się spodziewać uczestnicy :)
Jeżeli będziemy zakwaterowani w SCHRONISKU GÓRSKIM STRZECHA AKADEMICKA, to niezależnie od tego co na ten temat mówi Google, musi być podane do ogólnej wiadomości, że:
1) nie ma tam dojazdu prywatnym samochodem
2) ani taksówką
3) ani autobusem
4) a cały bagaż, który jest nam potrzebny do szczęścia, musimy wnieść na plecach :)

PS. wilku - liczę na to, że weźmiesz co trzeba :D

wilk325
26-01-2009, 01:04
PS. wilku - liczę na to, że weźmiesz co trzeba :D

Mówisz i masz.:)

krzysztof jot
26-01-2009, 01:07
Chciałbym zauważyć że na niektórych zdjęciach pod schroniskiem są samochody w tym ciężarówki więc chyba da się tam wjechać.

ta :) zwłaszcza na tym http://tnij.com/41G15 :) to Park Narodowy

GOPR, Straz Graniczna itp służby

tecron
26-01-2009, 01:09
Odpowiadając hurtem na wszelkie zarzuty :D
Drodzy koledzy - fakty są takie: jeżeli jest się organizatorem jakiegokolwiek wyjazdu, to należy sprecyzować, czego mają się spodziewać uczestnicy :)
Jeżeli będziemy zakwaterowani w SCHRONISKU GÓRSKIM STRZECHA AKADEMICKA, to niezależnie od tego co na ten temat mówi Google, musi być podane do ogólnej wiadomości, że:
1) nie ma tam dojazdu prywatnym samochodem
2) ani taksówką
3) ani autobusem
4) a cały bagaż, który jest nam potrzebny do szczęścia, musimy wnieść na plecach :)



amen:)

Gr33nY
26-01-2009, 01:11
Nasuwa się pytanie co będzie droższe parking w Karpaczu czy mandat za wjazd na teren parku narodowego :D

wilk325
26-01-2009, 01:13
Nasuwa się pytanie co będzie droższe parking w Karpaczu czy mandat za wjazd na teren parku narodowego :D

Dobre, zresztą jak zawsze:)

b202
26-01-2009, 01:15
Nasuwa się pytanie co będzie droższe parking w Karpaczu czy mandat za wjazd na teren parku narodowego :D

zdecydowanie mandat, ponieważ duża szkodliwość wywołana Twoim czołgiem będzie skierowana do odpowiednich służb (nie mowię tu o policji) ;)

wilk325
26-01-2009, 01:17
zdecydowanie mandat, ponieważ duża szkodliwość wywołana Twoim czołgiem będzie skierowana do odpowiednich służb (nie mowię tu o policji) ;)

Ty pamiętaj o legitce.:) i mojej kamizelce.

Gr33nY
26-01-2009, 01:19
Zaraz się zacznie że jestem burakiem nieszanującym przyrody itp ale liczę że ALF coś wymyśli i jakoś bagaże trafią na górę w lepszej formie niż na plecach. Bo sama piesza wycieczka nie przeraża mnie :) ale Śnieżka niczym mnie już zaskoczyć nie może.

Może nakleję na niego zielone pasy "Straż graniczna" :D jest szansa że się za szybko nie zorientują co jest grane :D

wilk325
26-01-2009, 01:22
Zaraz się zacznie że jestem burakiem nieszanującym przyrody itp ale liczę że ALF coś wymyśli i jakoś bagaże trafią na górę w lepszej formie niż na plecach. Bo sama piesza wycieczka nie przeraża mnie :) ale Śnieżka niczym mnie już zaskoczyć nie może.

Może nakleję na niego zielone pasy "Straż graniczna" :D jest szansa że się za szybko nie zorientują co jest grane :D

Mają się do tego czasu pojawić naklejki NKP na samochód, to przecież uprawnia do wjazdu na Kasprowy:) i nie tylko.

ALF
26-01-2009, 01:57
No, jak się nie czyta dokładnie to tak wychodzi:
- Od XIXw nic się w górach nie zmieniło, stoją dokładnie tam gdzie stały, a o tym, że to schronisko górskie pisałem w poście 65 http://forum.nikon.org.pl/showpost.php?p=1070255&postcount=65
- O samochodach też pisałem - w poście nr 30 http://forum.nikon.org.pl/showpost.php?p=934397&postcount=30
- W momencie, w którym zauważyłem, że nie wszyscy czytali poprzednie posty powiesiłem post nr 82 http://forum.nikon.org.pl/showpost.php?p=1088209&postcount=82


a teraz...nie martwcie się na zapas, najważniejszą rzeczą było zagwarantowanie noclegów - i to był priorytet na styczeń, w lutym dograne zostaną sprawy organizacyjno-budżetowe, a w marcu sprawy techniczne - i wtedy będzie dokładnie podany plan pleneru, kwestie dojazdu, przejścia do schroniska itp.
Oczywiście jest to teren KPN, więc o żadnych autach nie ma mowy. Nie zdajecie sobie sprawy z tego, że przed nami jest sporo pracy i rozwiązania mnóstwa problemów - tylko dzisiaj przegadałem 1,5 godziny przez telefon w sprawie pleneru i następne 1,5 osobiście...ot choćby kwestia tak, że przy grupie powyżej 30 osób konieczny jest przewodnik zawodowy :D
Trasa dla leniuchów (od wyciągu do schroniska) wcale nie jest taka fajna - działa tylko w lecie bo przebiega po stoku...jest nudna, kręta i skalista ;)

ALF
26-01-2009, 03:06
Z plecakiem, ale bez sprzętu ( tam musi się zmieścić inne wyposażenie ).
Chełm na zawsze pozostanie w miłych wspomnieniach.

bez przesady...połowa plecaka na ciuchy, połowa na sprzęt :D

pinokio
26-01-2009, 03:17
To może trzy plecaki zabrać? W każdym coś pożytecznego :D

ALF
26-01-2009, 05:24
Mogę powiedzieć jak to u mnie będzie...żonka bierze mały plecak z ciuchami i torbą foto, ja biorę komin z ciuchami i resztą (pół plecaka) i plecakiem foto (drugie pół), a statyw przymocowany z boku :D Mam swoje lata, kręgosłup trochę nie teges, kolanka siadają, ale dam radę...a Wy co? Młode, gniewne...fajtłapy? ;)

Jacek S
26-01-2009, 11:28
Oczywiście można założyć że forum czytają ludzie inteligentni którzy znaleźli stronę schroniska i zapoznali się z warunkami dotarcia do schroniska.

Opis dotarcia do schroniska wersja dla leniwych (http://www.strzecha-akademicka.com.pl/kontakt.php) ;)

Nie zmienia to faktu że nadal mam chęć zabrać rower :)

Rower możesz sobie zabrać, zawsze to chociaż w drodze powrotnej będzie łatwiej. :-D


Wtrącę się :) problem polega na tym, że chyba nigdzie w tym wątku nie ma informacji, że będziemy mieszkać w schronisku górskim. W praktyce oznacza to, że cały "dobytek" (ciuchy, sprzęt foto i co tam komu potrzebne do przeżycia przez te trzy dni) musimy wnieść na plecach, idąc z Karpacza górskim szlakiem przez około 2 godziny... nie będzie możliwości wezwania taksówki, załapania autobusu czy podjechania własnym autem :) Głównie to wszyscy chętni i zdecydowani już na udział w plenerze muszą wziąć pod uwagę :) Że trzeba ograniczyc bagaż do minimum :)


Cholera, to może być problem...gdyż nie dysponuję sprzętem typowo turystycznym (czytaj: plecak), a zasuwać 2 godziny z walizką w dłoni nie jest zbyt fajne. A co z samochodami ?

Macie rację, będziemy mieszkać w górach, gdzie trzeba dotrzeć pieszo.

Samochody zostawimy najprawdopodobniej w okolicy Świątyni Wang (Górny Karpacz, dawniej Bierutowice).

Stamtąd są dwie możliwości dotarcia, obie w większości piesze:
1. Wejście bezpośrednio od Świątyni Wang do schroniska. Podejście w 95% pod górę, miejscami dość strome, ale droga jest bezpieczna, w miarę równa, brukowana. Czas podejścia w zależności od tempa marszu od 45min do 1,5 godziny, z przerwami może faktycznie dojść do 2 godziny. Nie jest to trudna trasa, jedna z najbardziej uczęszczanych w Karkonoszach.
2. Można też zejść trochę w dół, ulicami Karpacza do Dolanej stacji wyciągu (ok. 15-20 min), wjechać wyciągiem na Kopę, i potem dostać się do Strzechy Akademickiej pieszo, znów dwie opcje:
a) Zaraz za górną stacją wyciągu jest letni szlak na Strzechę Akademicką, jest to taki skrót, praktycznie prosto do schroniska, prowadzi on trawersem przez zbocze, ale nie jest jakiś szczególnie trudny, choć jest to wąska ścieżka i raczej kamienista i nierówna. Jest to opcja najszybsza o ile dobrze pamiętam idzie się jakieś 45 min w większości z górki. Polecam tę opcję dla tych którzy nie lubią wspinać się pod górę.
b) Trasa równa, ale dłuższa: trzeba dojść z Kopy do Domu Śląskiego pod Śnieżką, potem idziemy grzbietem Karkonoszy w stronę "Spalonej Strażnicy", by stamtąd zejść do "naszego" schroniska. Większa część po płaskim i wybrukowanym, szerokim szlaku, pod koniec trochę z górki, ale zdecydowanie dłuższa od poprzedniej, czas przejścia ok. 1,5 godziny.

Zdecydowanie polecam plecaki, z walizką nie będzie przyjemnie.

Wjazd samochodem do Schroniska jest technicznie możliwy, powiem więcej możliwy jest nawet na Śnieżkę, ale raczej tylko terenowym, choćby ze względu na bardzo duże nachylenia podjazdu w niektórych miejscach i nierówną nawierzchnię, poza tym co ważniejsze jest zakazany, bo to teren Karkonoskiego Parku Narodowego i bardzo tego pilnują.

hesja
26-01-2009, 11:44
juz mam nazwe zatem na ten zlot:

Zlot Sherpów :mrgreen:

Jacek S
26-01-2009, 11:50
Jak go zwał, tak go zwał!
Wiem jedno: będzie powalająco!!!

pebees
26-01-2009, 11:51
Jak by nie było, jeśli dojadę, to zafunduję sobie miejscówkę gdzieś niżej :D

hesja
26-01-2009, 11:58
do organizatorow:
mysle ze do przemyslenia jest temat, czy nie zalatwic jakiegos transportu chociaz samych bagazy jakas ciezarowka ktora i tak tam wozi rozne rzeczy do obslugi schroniska

bo jak sobie pomysle ile to zawsze w bagazniku ludziska woza ze soba na zloty
i wnosic to na plecach na gore...
a tak:
+ godzina zbiorki w jednym umowionym miejscu
+ bagaze na transport i ze dwie osoby do zrzucenia tegoz na gorze
+ reszta ekipy juz tylko ze sprzetem foto na czesanie kadrow
mysle ze to by nie bylo glupie :)
sam zawsze mam przynajmniej 2-3 torby
a jak jakies gadzety czy cos to juz calkiem masakra (W Koscielisku bylo chyba z 5 kartonow) :)
pomyslcie bo to moze byc nieglupie a na bank jest do zalatwienia :)

wilk325
26-01-2009, 12:02
do organizatorow:
mysle ze do przemyslenia jest temat, czy nie zalatwic jakiegos transportu chociaz samych bagazy jakas ciezarowka ktora i tak tam wozi rozne rzeczy do obslugi schroniska

bo jak sobie pomysle ile to zawsze w bagazniku ludziska woza ze soba na zloty
i wnosic to na plecach na gore...
a tak:
+ godzina zbiorki w jednym umowionym miejscu
+ bagaze na transport i ze dwie osoby do zrzucenia tegoz na gorze
+ reszta ekipy juz tylko ze sprzetem foto na czesanie kadrow
mysle ze to by nie bylo glupie :)
sam zawsze mam przynajmniej 2-3 torby
a jak jakies gadzety czy cos to juz calkiem masakra (W Koscielisku bylo chyba z 5 kartonow) :)
pomyslcie bo to moze byc nieglupie a na bank jest do zalatwienia :)

No i jeszcze balon NIKON

hesja
26-01-2009, 12:06
No i jeszcze balon NIKON

tego to akurat łatwo :)
bo to paleta i 60kg tylko
wiec sie jakiemus harpaganowi an plecy zarzuci i juz

kto tam lubi po gorach biegac? jacys chetni? hihi
pojedyynczo! :)

Imago
26-01-2009, 12:11
do organizatorow:
mysle ze do przemyslenia jest temat, czy nie zalatwic jakiegos transportu chociaz samych bagazy jakas ciezarowka ktora i tak tam wozi rozne rzeczy do obslugi schroniska
O właśnie Jacku, może właściciele schroniska by się na coś takiego zgodzili? Bo rozumiem, że na jeden zlot nie każdemu się chce wydawać kasę na plecak, a z walizką to raczej wyciągiem nie pojadą i będą musieli to wszystko taszczyć.

Osobom jadącym autami proponuję jak najbardziej się "skompresować", żeby pojechać w jak najmniej aut, to i koszt parkingu się rozłoży na wszystkich uczestników podróży :).

pinio
26-01-2009, 12:57
Jak ten balon taki wielki, to jego wykorzystać do transportu bagażu na górę ;) :)

ALF
26-01-2009, 14:57
Spokojnie...myślimy o wszystkim...nie jest łatwo, ale kto powiedział, że łatwo być musi ;)

krzysztof jot
26-01-2009, 15:08
Nasuwa się pytanie co będzie droższe parking w Karpaczu czy mandat za wjazd na teren parku narodowego :D

zapłakałbyś sie o samochód już w połowie drogi... no chyba ze masz hummera :)

krzysztof jot
26-01-2009, 15:16
Rower możesz sobie zabrać, zawsze to chociaż w drodze powrotnej będzie łatwiej. :-D

e, rowerem to koniecznie w górę :)
http://www.mtbnews.pl/content/view/520/37/

http://rowery.onet.pl/4505,61819,1,2,galeria.html

(http://www.mtbnews.pl/content/view/520/37/)

ALF
26-01-2009, 15:43
zapłakałbyś sie o samochód już w połowie drogi... no chyba ze masz hummera :)

myślę, że już po 1/5...wystarczy Uaz ;)

pinokio
26-01-2009, 16:01
A ja wszystko zapakuję w wózeczek emerycki na zakupy i nic nie będę dźwigał :D
Chyba, że na Śnieżkę przyjdzie nam się wspinać :(
Ale i tak połowa zostanie w pokoju i tylko sprzęt się zabierze :)

Jacek S
26-01-2009, 16:05
myślę, że już po 1/5...wystarczy Uaz ;)

UAZ jest "the best"!!! Ukochane auto Cepeeniarzy!!!:mrgreen: W sprzyjających górsko-zimowych warunkach potrafi wziąć 100l/100km, poważnie! Ale dojedzie prawie wszędzie!

Jacek S
26-01-2009, 16:09
Mili Państwo!!! Nie demonizujmy! To nie są Himalaje! :mrgreen:
Niepotrzebnie się nakręcacie, nie jest aż tak ciężko dostać się do Strzechy, wycieczki emerytów z niemieckiego Zbowidu tam docierają, więc i my damy radę. Dla bardziej leniwych jest opcja wjazdu wyciągiem, co by za wiele pod górę nie chodzić, opisałem to w wątku Plenerowym.

Sl@wcio
26-01-2009, 16:47
... wycieczki emerytów z niemieckiego Zbowidu tam docierają, ...
Znaczy weterani Wermahtu? ;-)

Jacek S
26-01-2009, 16:48
Znaczy weterani Wermahtu? ;-)

Nie no, nie chciałem aż tak wprost...:)

b202
26-01-2009, 18:04
Jak ten balon taki wielki, to jego wykorzystać do transportu bagażu na górę ;) :)

napełnić helem i bagaże do góry :mrgreen:

Gr33nY
26-01-2009, 21:50
Nie mam HMMWV ani UAZa za to mogę mieć Nissana pick-up który też daje radę :P

Jacek S
26-01-2009, 22:14
Nie mam HMMWV ani UAZa za to mogę mieć Nissana pick-up który też daje radę :P

Spokojnie da radę.

Gr33nY
26-01-2009, 22:18
No to jadę na górę :D Na przełęcz Karkonoską wiechałem samochodem 2 razy to i tu chyba da radę. :)

krzysztof jot
26-01-2009, 22:35
No to jadę na górę :D Na przełęcz Karkonoską wiechałem samochodem 2 razy to i tu chyba da radę. :)

poza kwestiami wymogów techniki, pozostają kwestie natury ograniczeń prawnych - bo nie wiem czy mówisz poważnie.... :)

Gr33nY
26-01-2009, 22:49
No i właśnie trafiłeś w sedno, ograniczenia prawne jednak mnie powstrzymają, chociaż nie ukrywam że chętnie bym wjechał bo wnoszenie wszystkiego na plecach nie za bardzo mi się podoba, ale marudził będę dopiero jak już będę musiał wnosić :D

Imago
26-01-2009, 23:40
A już myślałam Zielony, że zechcesz wspaniałomyślnie wspomóc finansowo park ;). Powiem tak: nie jest aż tak strasznie źle. Ktoś już w cafe pisał, że Karkonosze to nie Himalaje - nawet takie kondycyjne zero jak ja da sobie radę. Alf obiecał kwestię transportową też przemyśleć, więc dajmy mu na to czas.

pilon
27-01-2009, 00:20
Najfajniej by było wejść Kotłem Łomniczki ;) Widoki niezapomniane, Śnieżka według mnie wygląda najpiękniej od strony Czarnego Grzbietu :D

ALF
27-01-2009, 01:27
Będą trasy i dla zaawansowanych i dla spacerowiczów...będzie coś dla wszystkich, a nawet muzyka :D Szczegółów na razie nie zdradzam, bo muszę najpierw wszystko dograć...do czerwca mamy jeszcze sporo czasu, a Wy już 1000 problemów macie ;)
Może zostawcie organizatorom organizację...co? :D

pilon
27-01-2009, 01:29
Będą trasy i dla zaawansowanych i dla spacerowiczów...będzie coś dla wszystkich, a nawet muzyka :D Szczegółów na razie nie zdradzam, bo muszę najpierw wszystko dograć...do czerwca mamy jeszcze sporo czasu, a Wy już 1000 problemów macie ;)
:D ja tam problemów nie mam :D w górach jestem totalnie bezproblemowy, mogę spać tydzień w krzakach, przykryty chusteczką higieniczną :D ;) :p

pinio
27-01-2009, 01:29
a Wy już 1000 problemów macie ;)
To tylko takie 1001 drobiazgów ;) :)

ALF
27-01-2009, 01:34
Warszawiakom proponuję trening...codziennie na ostatnie piętro PKIN pieszką i do pleneru będą gotowi ;)

ALF
27-01-2009, 01:45
Akurat o Was, jako weteranach nie pisałem ;)

pinokio
27-01-2009, 02:01
Ja nie weteran, ale też problemów nie widzę :)
Choć z wszystkimi bagażami, jak siądziemy na krzesełkach wyciągu na Kopę, to chyba liny do ziemi się rozciągną, a wtedy to i tak z buta będziemy szli. A do tego jeszcze krzesełka będziem targać i na słupy wskakiwać :D
Ale damy radę!!! :)

Piter
27-01-2009, 02:23
...będzie coś dla wszystkich, a nawet muzyka :D Szczegółów

Czyzby deoc swoj sprzet do karaoke zabieral? Suuuuuperrrrr!!!!

ALF
27-01-2009, 02:29
Lepiej :)

Xathloc
27-01-2009, 10:48
[...]mogę spać tydzień w krzakach, przykryty chusteczką higieniczną :D ;) :p
Skąd Ty weźmiesz taką długą chusteczkę??? :mrgreen:

pilon
27-01-2009, 11:51
Skąd Ty weźmiesz taką długą chusteczkę??? :mrgreen:
Ja tylko na oczy używam, co by gwiazdy w nocy tak nie raziły ;)

krzysztof jot
27-01-2009, 15:01
Napisał pilon
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=1090766#post1090766)
[...]mogę spać tydzień w krzakach, przykryty chusteczką higieniczną :grin: :wink: :razz:


w 2006 roku w karpaczu na finale TdP 7 wrzesnia pod Orlinkiem (sporo nizej niz Strzecha) miałem na sobie polar i na to ciepła kurtka, czapka, szalik, rekawiczki :) i... przemarzłem do szpiku kości... więc boże daj pogode... to ważne, bardzo ważne :)

S_Works
27-01-2009, 15:49
Ja tylko na oczy używam, co by gwiazdy w nocy tak nie raziły ;)
To chyba masz jasne oczy... f0,5 ? ;-)

ALF
28-01-2009, 14:12
Napisał pilon
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=1090766#post1090766)
[...]mogę spać tydzień w krzakach, przykryty chusteczką higieniczną :grin: :wink: :razz:


w 2006 roku w karpaczu na finale TdP 7 wrzesnia pod Orlinkiem (sporo nizej niz Strzecha) miałem na sobie polar i na to ciepła kurtka, czapka, szalik, rekawiczki :) i... przemarzłem do szpiku kości... więc boże daj pogode... to ważne, bardzo ważne :)

W górach, a Karkonoszach szczególnie, zmiany pogodowe mogą nastąpić w ciągu kilkunastu minut, a skoki temperatury dochodzić nawet do kilkunastu stopni w ciągu paru godzin, więc należy się odpowiednio przygotować i nie patrzeć, że to czerwiec, zabrać ciepłe odzienie.
I z drugiej strony - zwłaszcza do pci przeciwnej - jesteśmy dość wysoko, jeśli będzie słońce łatwo się opalić, ale uwaga, też poparzyć, więc radzę zabrać środki ochronne skóry (kremy z dużym filtrem)!

pinio
28-01-2009, 14:29
I z drugiej strony - zwłaszcza do pci przeciwnej - jesteśmy dość wysoko, jeśli będzie słońce łatwo się opalić, ale uwaga, też poparzyć, więc radzę zabrać środki ochronne skóry (kremy z dużym filtrem)!
Pamiętać to trzeba o rozgałęźnikach, bo ilość gniazdek może być ograniczona. Pytanie tylko, czy instalacja uciągnie takie ilości ładowarek do akumulatorów ;) :)

pietruh57
28-01-2009, 14:40
Za Alf'em - nie radziłbym za bardzo się nastawiać na gorące ( obym się mylił ) dni, może na słoneczku będzie fajnie, przyjemnie ( jeśli będzie słoneczko ) ale później ( w cieniu i wieczorkami )to już różnie... Parę lat wstecz, 26 maja, w Karpaczu spadło przez jedną noc 35 cm śniegu, w górach ponad 50 cm, nie wyjechałem do pracy samochodem, nie chciało mi się odśnieżać ścieżki do garażu :-D. Fakt, że to się w Karpaczu szybko wytopiło, ale na Strzesze zostało długo...
Pozdrawiam

ALF
28-01-2009, 15:38
Chciałbym nieśmiało zauważyć, że zostały 2 wolne miejsca

Później uruchomimy listę rezerwową, dla oczekujących na wolne miejsca gdyby ktoś zrezygnował.

stock
28-01-2009, 15:44
ja byłem dwa lata temu w schronisku "Samotnia" kilka dni. W okolicach 21 maja - było biało i mega wietrznie :) Więc trzeba brać to pod uwagę i nastawić się na możliwośc bitwy na śnieżki :D

b202
30-01-2009, 20:42
Z wielkim bólem serca chciałem złożyć oświadczenie, że z powodów niekoniecznie zależnych ode mnie muszę zrezygnować z udziału w w/w zlocie, a co za tym idzie odstępuję swoje miejsce innej osobie, która złożyła chęć uczestnictwa lecz z powodów powszechnie już znanych, czyli braku miejsc nie mogła się zapisać i wziąć udziału w tak zacnej imprezie o której atrakcjach jeszcze nie wszyscy wiedzą, a dyskusje ciągną się do dnia dzisiejszego. Podsumowując, nie będzie mnie niestety na tym plenerze, choć pewnie by się działo jak zawsze ale liczę na bogatą relację fotograficzną, która spowoduje, że tą rezygnację będę wspominał i przeklinał do mojego ostatniego dnia. Tak więc życzę wszystkim wybierającym się w te okolice dobrej zabawy, a zarazem udanych kadrów.
Z poważaniem Bartek
PS. vel mroczek jak to już zwykli niektórzy mówić, peace

ALF
30-01-2009, 21:36
Z tą chwilą ZAMYKAMY LISTĘ UCZESTNIKÓW POLNERU!

Wątek w NKP został wyczyszczony i będzie służył włącznie sprawom technicznym, a dyskusje będziemy toczyli tutaj.

Ewentualnych chętnych będę umieszczał na liście rezerwowej - zgłoszenia na PW i w miarę uwolnienia się miejsca będę dodawał do listy plenerowej.

W najbliższym czasie, kwestia tygodnia, napiszę jak będzie wyglądać ogólny plan pleneru - szczegółowy, ze wszystkimi informacjami, telefonami itd każdy uczestnik dostanie do ręki w dniu przyjazdu.

Megazordon
31-01-2009, 04:25
Z wielkim bólem serca chciałem złożyć oświadczenie, że z powodów niekoniecznie zależnych ode mnie muszę zrezygnować z udziału w w/w zlocie, a co za tym idzie odstępuję swoje miejsce innej osobie, która złożyła chęć uczestnictwa lecz z powodów powszechnie już znanych, czyli braku miejsc nie mogła się zapisać i wziąć udziału w tak zacnej imprezie o której atrakcjach jeszcze nie wszyscy wiedzą, a dyskusje ciągną się do dnia dzisiejszego. Podsumowując, nie będzie mnie niestety na tym plenerze, choć pewnie by się działo jak zawsze ale liczę na bogatą relację fotograficzną, która spowoduje, że tą rezygnację będę wspominał i przeklinał do mojego ostatniego dnia. Tak więc życzę wszystkim wybierającym się w te okolice dobrej zabawy, a zarazem udanych kadrów.
Z poważaniem Bartek
PS. vel mroczek jak to już zwykli niektórzy mówić, peace

Szkoda, szkoda. Już zacznij się uczyć łaciny, której użyjesz po przeczytaniu relacji ze zlotu i po obejrzeniu wykonanych tam zdjęć. Do czerwca jeszcze trochę czasu, więc może Ci się tam coś poukłada i wpadniesz w Karkonosze. Pozdrawiam!

ALF
31-01-2009, 12:35
Nie tylko ze względu na zdjęcia, widoki itp, ale również zaplanowane imprezy, na które prywatnie nie ma szans :D

b202
31-01-2009, 12:37
:/ nie mówcie tego przed plenerem plisss wolę po fakcie się dowiedzieć, bo jeszcze ruszę niebem i ziemią i odwołam rezygnację :P

Piter
31-01-2009, 12:50
Z wielkim bólem serca (....) nie będzie mnie niestety na tym plenerze

uffff ;)

rozumiem, ze robisz to ze wzgledu na nasz sprzet, samochody i inne rzeczy, ktorych nie chcialbys popsuc:D Szacun czlowieku!!!

b202
31-01-2009, 12:56
uffff ;)

rozumiem, ze robisz to ze wzgledu na nasz sprzet, samochody i inne rzeczy, ktorych nie chcialbys popsuc:D Szacun czlowieku!!!

no wiesz, przykro mi teraz :(



:-P

ALF
31-01-2009, 13:02
:/ nie mówcie tego przed plenerem plisss wolę po fakcie się dowiedzieć, bo jeszcze ruszę niebem i ziemią i odwołam rezygnację :P

Sory...za kilka dni, jak dogramy już większość rzeczy i powiesimy info, nie będzie zmiłowania dla rezygnantów, a wbijanie tępego miecza w plecy będzie należało najulubieńszych zajęć plenerowiczów ;):twisted::mrgreen:

b202
31-01-2009, 13:10
Sory...za kilka dni, jak dogramy już większość rzeczy i powiesimy info, nie będzie zmiłowania dla rezygnantów, a wbijanie tępego miecza w plecy będzie należało najulubieńszych zajęć plenerowiczów ;):twisted::mrgreen:

ale się znęcasz :P ale co tam już nie ma odwrotu, mogę ze swojej strony tylko życzyć tylko dobrej pogody i światła

ALF
31-01-2009, 13:36
Zawsze jest lista rezerwowa, a jak znam życie, to parę miejsc się uwolni ;) :D

Piter
31-01-2009, 15:03
wlasnie Mroczek jak juz podjales decyzje ta badz facet i nie zmieniaj zdania:D

a swoja droga przeciez wiesz, ze i tak przez cala dobe bedziemy dzwonili do ciebie i zdawali ci relacje;)

tecron
31-01-2009, 18:02
...a swoja droga przeciez wiesz, ze i tak przez cala dobe bedziemy dzwonili do ciebie i zdawali ci relacje;)

i wysyłali MMSy :mrgreen:

ALF
31-01-2009, 21:45
Hihi...wydaje się Wam ;) nie będzie czasu na bzdety...rano fotografowanie, po południu imprezy, w nocy fotografowanie, o wschodzie fotografowanie, a w czasie pozostałym to już tylko na jedzenie zostanie :D

marbed
31-01-2009, 21:49
NO i poooszło się.... Trzeba było powiedzieć żonie w końcu. Jak się dowiedziała tak nie pozwoliła. Musze odwołać uczestnictwo i przy okazji uwolnić was od mojego mega chrapania.
Morał taki, że o następnych trzeba tą piękniejsza połowę informować przed rezerwacją a nie po. :(

ALF
31-01-2009, 22:27
Trzeba ją zabrać ze sobą zamiast kłamać ;)

Piter
31-01-2009, 22:48
Hihi...wydaje się Wam ;) nie będzie czasu na bzdety...

o co zakład? ;)

serwus
31-01-2009, 22:54
Z wielkim bólem serca chciałem złożyć oświadczenie, że z powodów niekoniecznie zależnych ode mnie muszę zrezygnować z udziału w w/w zlocie, a co za tym idzie odstępuję swoje miejsce innej osobie, która złożyła chęć uczestnictwa lecz z powodów powszechnie już znanych, czyli braku miejsc nie mogła się zapisać i wziąć udziału w tak zacnej imprezie o której atrakcjach jeszcze nie wszyscy wiedzą, a dyskusje ciągną się do dnia dzisiejszego. Podsumowując, nie będzie mnie niestety na tym plenerze, choć pewnie by się działo jak zawsze ale liczę na bogatą relację fotograficzną, która spowoduje, że tą rezygnację będę wspominał i przeklinał do mojego ostatniego dnia. Tak więc życzę wszystkim wybierającym się w te okolice dobrej zabawy, a zarazem udanych kadrów.
Z poważaniem Bartek
PS. vel mroczek jak to już zwykli niektórzy mówić, peace

o nieeeeeeee!
ja nawet specjalnie dla Ciebie samochod naprawiam! to niemozliwe, ze Cie nie bedzie:(

b202
31-01-2009, 23:04
o nieeeeeeee!
ja nawet specjalnie dla Ciebie samochod naprawiam! to niemozliwe, ze Cie nie bedzie:(

no nie będzie, zobaczymy się innym razem ;) niech auto odsapnie trochę i pojeździ bo jak tak dalej pójdzie to sprzedacie go z 10000 przebieg, kilku letni, garażowany w serwisie ASO, model pokazowy na zlotach ;) pełna dokumentacja również fotograficzna

ALF
31-01-2009, 23:11
o co zakład? ;)

Wiesz co czeka niepokornych plenerowiczów? Spotkanie z Duchem Gór! A Rübezahl już wie co z nimi zrobić...parę skał ma ludzkie nazwy ;)

Piter
31-01-2009, 23:21
Wiesz co czeka niepokornych plenerowiczów? Spotkanie z Duchem Gór! A Rübezahl już wie co z nimi zrobić...parę skał ma ludzkie nazwy ;)


ufff... dzięki Bogu jak byłem mały mama mi wytłumaczyła, że nie ma duchów:) I tak mi zostało do dzisiaj;)

DonMaliniacco
01-02-2009, 00:53
ufff... dzięki Bogu jak byłem mały mama mi wytłumaczyła, że nie ma duchów:) I tak mi zostało do dzisiaj;)

30 lat żyjesz już w kłamstwie :)

b202
01-02-2009, 00:56
ostatnio ten duch gór (Karkonosz?) byl w tvn'nie w dzień dobry tvn, ale na strasznego nie wyglądał :P

JK
01-02-2009, 01:08
Może i nie wyglądał, ale Ciebie wystarszył. :-D

Piter
01-02-2009, 01:08
nie chciałby mnie ten duch na przykład o 3-4 nad ranem spotkać:) Już ja bym mu kołysankę zaśpiewał;)

b202
01-02-2009, 01:11
nie chciałby mnie ten duch na przykład o 3-4 nad ranem spotkać:) Już ja bym mu kołysankę zaśpiewał;)

szkoda, że mnie nie będzie bo ja bym się przyłączył do zespołu od kołysanek ;) siala la la, kotki dwa :mrgreen:

pinokio
01-02-2009, 01:17
Z duchami sobie damy radę! W końcu nie są takie straszne :) Nie gryzą, nie spychaja w przepaść, itp. Ale jak się pozbyć tych tłumów turystów które będą tamtędy chodziły. Jedynie zdjęcia w nocy lub o świcie będą "czyste" :(

tecron
01-02-2009, 01:57
szkoda, że mnie nie będzie bo ja bym się przyłączył do zespołu od kołysanek ;) siala la la, kotki dwa :mrgreen:

ale ja będę :twisted:
za za Ciebie znajdziemy zastępstwo:)

Piter
01-02-2009, 02:03
za Ciebie znajdziemy zastępstwo:)

i to takie, ktore ma troche sily i 1/4 lozka moze podniesc;)

tecron
01-02-2009, 02:05
i to takie, ktore ma troche sily i 1/4 lozka moze podniesc;)

hehehe, to fakt:)

wilk325
01-02-2009, 19:46
No pomału się czuję, jak bym już był na tym plenerze, dobrze że to jeszcze trochę czasu dla wątroby zostało.;)

Xathloc
01-02-2009, 21:42
Tak sobie dzisiaj rozważaliśmy, że smętnie będzie jak w schronisku zabraknie piwa o 23:00 i trzeba będzie zasuwać na dół po browarek :mrgreen:

JK
01-02-2009, 21:45
To sobie jakiegoś osła najmijcie. :wink:
Może tego, którego Sigma dodaje do zooma 300-800. :mrgreen:

S_Works
01-02-2009, 22:32
Tak sobie dzisiaj rozważaliśmy, że smętnie będzie jak w schronisku zabraknie piwa o 23:00 i trzeba będzie zasuwać na dół po browarek :mrgreen:
Mimo ze jestem zdeklarowanym piwoszem caly czas rozwazam wtarganie na gore jakiegos litra domowej cytrynowki, tak na wszelki wypadek... ;-)
P.S.
Mozna chyba uprzedzic szefostwo osrodka ze nastapi gwaltowny skok spozycia produktow fermentacji chmielu w tym terminie?

Dyziek
01-02-2009, 22:34
Może tego, którego Sigma dodaje do zooma 300-800. :mrgreen:

Kurde ja nie dostałem:)

hesja
01-02-2009, 22:34
Mozna chyba uprzedzic szefostwo osrodka ze nastapi gwaltowny skok spozycia produktow fermentacji chmielu w tym terminie?

mysle tez o ziemniaku i zbozu :D

Piter
01-02-2009, 22:37
Człowiek przecież nie jest taki coby sie nie przeszedł po browarem na dół jak trzeba będzie:D

wilk325
01-02-2009, 22:39
Tak sobie dzisiaj rozważaliśmy, że smętnie będzie jak w schronisku zabraknie piwa o 23:00 i trzeba będzie zasuwać na dół po browarek :mrgreen:

Czego?:) No gdybym nie był na poprzednich plenerach i Was nie poznał to bym się bał.
Przecie nam, szczególnie tam, niczego nie zabraknie.
Sprawdzanie bagażu przed wymarszem!!!!!!!!!:mrgreen:

Sl@wcio
01-02-2009, 22:44
Znów alkoholowy się wątek robi... żałosne!

JK
01-02-2009, 22:46
Cóż. Samo życie. :mrgreen:

wilk325
01-02-2009, 22:48
Znów alkoholowy się wątek robi... żałosne!

Każdy ma coś innego na myśli.:)

hesja
01-02-2009, 22:50
Znów alkoholowy się wątek robi... żałosne!

skandal!
jak ALF na to może pozwalać... heh

JK
01-02-2009, 22:51
ALF to się załamie dopiero wtedy, jak mu w schronisku ten zestaw muzyczny do "ryczenia" zainstalują. :lol:

Dyziek
01-02-2009, 22:53
ALF to się załamie dopiero wtedy, jak mu w schronisku ten zestaw muzyczny do "ryczenia" zainstalują. :lol:
Jacek masz na myśli ?:)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img517.imageshack.us/img517/6960/tom1504ew7.jpg)

wilk325
01-02-2009, 22:54
Jacek masz na myśli ?:)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img517.imageshack.us/img517/6960/tom1504ew7.jpg)

I tą widokówkę powieszą na ścianie.:)

JK
01-02-2009, 22:54
Jak się domyśliłeś? :-D

kronos28
01-02-2009, 22:54
ALF to się załamie dopiero wtedy, jak mu w schronisku ten zestaw muzyczny do "ryczenia" zainstalują. :lol:

o loool to juz nie bedzie wtedy schronisko... tylko "Szansa na sukces" :)

ale spox - najpierw trza donieść ten sprzęt do schroniska :D

Xathloc
01-02-2009, 22:55
o loool to juz nie bedzie wtedy schronisko... tylko "Szansa na sukces" :)[...]
Wtedy już nie będzie żadnej szansy na sukces :p

Dyziek
01-02-2009, 22:56
Jak się domyśliłeś? :-D

Jakoś wyszło;) Tylko jak kolumny zataszczą na górę:)?

b202
01-02-2009, 23:07
ważne żeby był kolorofon!!!

tecron
02-02-2009, 00:25
ważne żeby był kolorofon!!!

i nie będzie miał kto go popsuć:)

b202
02-02-2009, 00:26
i nie będzie miał kto go popsuć:)

ja też Was kocham :P

tecron
02-02-2009, 00:28
ja też Was kocham :P

mnie w te Wasze męskie miłości nie mieszaj

JK
02-02-2009, 00:28
Mroczek. Może jednak zmienisz zdanie i pojedziesz trochę "poryczeć" :-D
Bez Ciebie to już nie będzie to samo. :lol:

b202
02-02-2009, 00:30
nieee nie dam rady, zresztą już mnie wypisali ze składu od kołysanek, do The Nikons na chórki nie chcą mnie wziąć, to co ja będę robił?

serwus
02-02-2009, 00:38
mnie w te Wasze męskie miłości nie mieszaj

no nieee! a w gorach mowiles, ze nas kochasz :twisted:

tecron
02-02-2009, 00:42
no nieee! a w gorach mowiles, ze nas kochasz :twisted:

to się tyczyło tylko płci przeciwnej:)

hesja
02-02-2009, 01:14
zawsze moze byc tak jak tu (od 28 sekundy w Zakopcu w 2006)

czy mozna tam bedzie... TANCZYC??
aaaa to pierwsze jak Wasia tanczy w abazurze od lampy to z Myslakowic! :mrgreen:

KOMPILACJA LANS SQUAD TANCZY (http://pl.youtube.com/watch?v=6ypW2PEUbD4) w podtekscie "Na Zlotach"

Wasia sie zgodzil, mozna publikowac hihi

pinokio
02-02-2009, 02:59
Na którymś poście mroczek zaproponował utworzenie kabaretu NKP. To nie jest zły pomysł :)

b202
02-02-2009, 09:17
Na którymś poście mroczek zaproponował utworzenie kabaretu NKP. To nie jest zły pomysł :)

no ludzi mamy bardzo pomysłowych, a zobacz jaka to reklama :rolleyes: żadnych politycznych, tylko z życia wzięte

pinokio
02-02-2009, 15:39
Te z życia wzięte są najlepsze, bo te polityczne to i tak na co dzień wiadomości pokazują :D

b202
02-02-2009, 17:18
zawsze moze byc tak jak tu (od 28 sekundy w Zakopcu w 2006)

czy mozna tam bedzie... TANCZYC??
aaaa to pierwsze jak Wasia tanczy w abazurze od lampy to z Myslakowic! :mrgreen:

KOMPILACJA LANS SQUAD TANCZY (http://pl.youtube.com/watch?v=6ypW2PEUbD4) w podtekscie "Na Zlotach"

Wasia sie zgodzil, mozna publikowac hihi

hehe Sławek, ostatni fragment najlepszy :P poza tym Oscara masz w tym roku za film zagraniczny!

wilk325
02-02-2009, 17:33
hehe Sławek, poza tym Oscara masz w tym roku za film zagraniczny!

Szczególnie za prędkościomierz z "Droga do Zakopca".:)

pinokio
02-02-2009, 17:37
Niech to tylko "misiaczki" zobaczą! :)

b202
02-02-2009, 17:44
Niech to tylko "misiaczki" zobaczą! :)

spokojnie, to idzie załatwić ;)

pinokio
02-02-2009, 17:46
spokojnie, to idzie załatwić ;)

Oni też lubią "załatwić" :(
Przekonałem się w piątek :(

wilk325
02-02-2009, 17:46
spokojnie, to idzie załatwić ;)

Po co, przecież on wracał z Niemiec:) na ten zlot:mrgreen:

b202
02-02-2009, 17:48
Oni też lubią "załatwić" :(
Przekonałem się w piątek :(

bo byłeś na niewłaściwym terenie ;) na moim powiecie pewnie by nie "załatwili" co by chcieli


Po co, przecież on wracał z Niemiec:) na ten zlot:mrgreen:

też się da, w końcu w Schengen jesteśmy :P

Sl@wcio
02-02-2009, 19:59
też się da, w końcu w Schengen jesteśmy :P
Ale tylko w Twoim powiecie ;-D

deoc
02-02-2009, 20:19
nieee nie dam rady, zresztą już mnie wypisali ze składu od kołysanek, do The Nikons na chórki nie chcą mnie wziąć, to co ja będę robił?

Ja nie bedzie Ciebie to ja nie biore "sprzenta" a chcialem zaznaczyc, iz dzien po powrocie z Zakopca doszly do mnie nastepne czesci i teraz takie szlagiery jak "Córka rybaka", "A Ja Wolę Moją Mamę", "Chałupy Welcome To" sa na stanie ;)
no ale jak nie to nie - upubliczniam nagrania z Zakopca :D

b202
02-02-2009, 20:20
Ja nie bedzie Ciebie to ja nie biore "sprzenta" a chcialem zaznaczyc, iz dzien po powrocie z Zakopca doszly do mnie nastepne czesci i teraz takie szlagiery jak "Córka rybaka", "A Ja Wolę Moją Mamę", "Chałupy Welcome To" sa na stanie ;)
no ale jak nie to nie - upubliczniam nagrania z Zakopca :D

aleś mi teraz dał, cholera, chyba się wciągne na listę rezerwowych :P szkoda, że wcześniej nie pisałeś bracie to decyzję bym duuużo bardziej przemyślał
żadnych publikacji plisssssssssssssssssssssss

pinokio
02-02-2009, 22:57
aleś mi teraz dał, cholera, chyba się wciągne na listę rezerwowych :P szkoda, że wcześniej nie pisałeś bracie to decyzję bym duuużo bardziej przemyślał
żadnych publikacji plisssssssssssssssssssssss

Nie masz wyjścia, zapisuj się. Miejsce się znajdzie. Choćby na hamaku :)

Piter
03-02-2009, 01:56
deoc ja tez ze dwa razy spiewalem, wiec mozesz brac:) Nie bedzie sie kurzyl:)

wilk325
03-02-2009, 02:11
deoc ja tez ze dwa razy spiewalem, wiec mozesz brac:) Nie bedzie sie kurzyl:)

Z chęcią bym się do Was załapał na chórek, ale mam krzywe nogi więc się nie nadam.:)

b202
03-02-2009, 09:56
Z chęcią bym się do Was załapał na chórek, ale mam krzywe nogi więc się nie nadam.:)

Tadziu, chłopaki będą kadrować w planie amerykańskim i nóg tyle nie będzie widać ;) więc możesz brać udział :-P

hesja
03-02-2009, 19:00
hmmmm na naszej Mapie NKP (http://www.nikonklub.pl/?/content/read/mapankp.html)
oznaczyłem również planowany Zlot NKP Karkonosze 2009

szukałem, szukałem, szukałem tej Strzechy Akademickiej
bo nijak ją wygooglować na mapie

i patrze: a tu jaaakiś duży budynek w górach ma wokół siebie taki dziwny układ dróg...
taki, że wygląda jakby był w saaaamym środku (...) :mrgreen:

i okazalo sie ze to nasza Strzecha! :)
z reszta sprawdzcie sami jak toto wygląda :) hihi
z satelity w sensie, no :)

zapowiada sie niezle juz na poczatku :)
jakby co, to co zlego to nie ja :D

Jacek S
03-02-2009, 21:18
Tak, to właśnie nasza Strzecha!!!

Swoją drogą bardzo dobra jakość fotek w Karkonoszach, tych na zdjęciach satelitarnych, okolice Jeleniej są dużo gorszej jakości!

Megazordon
04-02-2009, 02:55
Tak, to właśnie nasza Strzecha!!!

Swoją drogą bardzo dobra jakość fotek w Karkonoszach, tych na zdjęciach satelitarnych, okolice Jeleniej są dużo gorszej jakości!

Bo to bliżej obiektywu jest. W końcu to góry.

Sl@wcio
05-02-2009, 22:07
To prawda że rozpoczęła się promocja płyty?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/02/3256534436_4f7505673b_o-2.jpg
źródło (http://farm4.static.flickr.com/3118/3256534436_4f7505673b_o.jpg)

b202
05-02-2009, 22:10
To prawda że rozpoczęła się promocja płyty?


a skąd to masz, przecież w poniedziałek miała ta mała pokazać płytę, ehhhh blondynka, no to prawda, wydajemy singla :-P

Sl@wcio
05-02-2009, 22:19
Płyta już do ściągnięcia na torrentach, dla zainteresowanych podam namiar na PW ;-)

b202
05-02-2009, 22:21
Płyta już do ściągnięcia na torrentach, dla zainteresowanych podam namiar na PW ;-)

no wiesz, nie dasz zarobić na kolejne plenery, ale kolega :P

wilk325
05-02-2009, 22:22
To prawda że rozpoczęła się promocja płyty?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/02/3256534436_4f7505673b_o-2.jpg
źródło (http://farm4.static.flickr.com/3118/3256534436_4f7505673b_o.jpg)

No teraz to się nie wykpicie:), proszę o autograf, a dla członków NKP o zniżkę.:-D

DonMaliniacco
05-02-2009, 22:28
Sł@wcio a zgoda Dyźka na zamieszczenie jest? ;)

Sl@wcio
05-02-2009, 22:31
Sł@wcio a zgoda Dyźka na zamieszczenie jest? ;)
A gdzie tu Dyźka widać? Na pierwszym planie? :-D

hesja
05-02-2009, 22:45
chlopy przekonaliscie mnie

zakladam na www.nikonklub.pl (http://www.nikonklub.pl) strone
NKP na wesolo :D

bedzie tam wszystko! The Nikons ,Lans squad tanczy! pomroczki wyjące i mammmsa innych smiesznosci

coWy na to?

b202
05-02-2009, 22:49
chlopy przekonaliscie mnie

zakladam na www.nikonklub.pl (http://www.nikonklub.pl) strone
NKP na wesolo :D

bedzie tam wszystko! The Nikons ,Lans squad tanczy! pomroczki wyjące i mammmsa innych smiesznosci

coWy na to?

no wiesz, jeśli Ty umieścisz Lans Squad Tańczy! to moje zdjęcie z Gr33nym i chłopakami też chyba może być bo Was nikt nie pobije :P

hesja
05-02-2009, 22:52
trzeba ludziom pokazac tez inna strone NKP
tą prawdziwa... ta na wesolo... ta poza Regulaminami...

bez tego by nie bylo NIC
komu by sie chcialo :D

Sl@wcio
05-02-2009, 23:12
A Qna też będzie? ;-D

b202
05-02-2009, 23:15
a czemu nie, Qna Air Force One też musi być :)

hesja
05-02-2009, 23:15
proponuje zmasowac ataki na Qne na PW

BO NIE CHCE DAC ZGODY NA PUBLIKACJE OWEJ OSKAROWEJ PRODUKCJI...


normalnie blokuje mi Oskara heh :/

a juz nominacje oglosili

wilk325
05-02-2009, 23:16
chlopy przekonaliscie mnie

zakladam na www.nikonklub.pl (http://www.nikonklub.pl) strone
NKP na wesolo :D

bedzie tam wszystko! The Nikons ,Lans squad tanczy! pomroczki wyjące i mammmsa innych smiesznosci

coWy na to?

No i to jest następny super:) pomysł.
Sławku, przecież to jest również " samo życie " jakie ma miejsce w NKP:-D

Nie no jak dla mnie to już masz dwie nominacje: Qna i "jazda do Zakopanego" - szacun:D

Marta Baranowska
06-02-2009, 00:16
chlopy przekonaliscie mnie

zakladam na www.nikonklub.pl (http://www.nikonklub.pl) strone
NKP na wesolo :D

bedzie tam wszystko! The Nikons ,Lans squad tanczy! pomroczki wyjące i mammmsa innych smiesznosci

coWy na to?


Hahaha, świetny pomysł :D

wilk325
06-02-2009, 00:21
Hahaha, świetny pomysł :D

Marta, ty mnie na chłopa:) nie wyglądasz.

Xathloc
06-02-2009, 17:29
Marta, ty mnie na chłopa:) nie wyglądasz.
Pozory mogą mylić :mrgreen:

DonMaliniacco
06-02-2009, 18:40
Świetny pomysł Hesiu :) W Międzyzdrojach może koncert The Nikons zorganizujemy? :)

pinokio
07-02-2009, 01:05
Pozory mogą mylić :mrgreen:

Dobre :D

b202
07-02-2009, 01:12
Świetny pomysł Hesiu :) W Międzyzdrojach może koncert The Nikons zorganizujemy? :)

jak mi ktoś załatwi kamerę to skręcę Wam teledysk, mam montażystę, to zrobi, Wam klip na miarę nagrody Grammy

pinokio
07-02-2009, 01:19
jak mi ktoś załatwi kamerę to skręcę Wam teledysk, mam montażystę, to zrobi, Wam klip na miarę nagrody Grammy

Kamera jest! To ćwiczcie głosy na Karkonosze :)

tecron
07-02-2009, 20:26
deoc ja tez ze dwa razy spiewalem, wiec mozesz brac:) Nie bedzie sie kurzyl:)

A Ty już więcej nie pij bo chyba nie pamiętasz z kim śpiewałeś i nie dwa tylko ze dwadzieści było do 02.00
Teraz pójdziemy na rekord:)

Marta Baranowska
07-02-2009, 22:57
Pozory mogą mylić :mrgreen:

Zgadza się :D:D:D

pinokio
08-02-2009, 23:18
Jak będziecie śpiewać to wszystkie świstaki pouciekają :)
A najgorsze, że Duch Karkonoszy się schowa przed nami :)

Gr33nY
09-02-2009, 00:07
Duch zwany też w języku innym - "SPIRIT" będzie z nami :D

pinokio
09-02-2009, 16:19
Duch zwany też w języku innym - "SPIRIT" będzie z nami :D

Ten to musowo! :)
Świetnie działa na struny głosowe ;)

ALF
10-02-2009, 13:30
...i (zwłaszcza w górach) prowadzi prostą drogą do wypadków :(

ALF
10-02-2009, 13:35
Ktoś z prośbą o wpis na listę rezerwową wysłał do mnie emilka poprzez forum...niestety gdzieś mi ten emilek wcięło - proszę o powtórkę albo na PW albo na mój prywatny email.

py1szczak2
10-03-2009, 18:35
Witam
Niestety ten plener muszę opuścić,może uda mi się spotkać z Wami na kolejnych.
Piotr
Proszę o usunięcie z listy.

b202
10-03-2009, 18:37
Witam
Niestety ten plener muszę opuścić,może uda mi się spotkać z Wami na kolejnych.
Piotr
Proszę o usunięcie z listy.

Widzę, że nie Ty jeden :-P

ALF
10-03-2009, 19:01
No cóż, nikogo na siłę ciągnąć w góry nie będziemy...ale już widzę te posty o pięknych zdjęciach i szkodach, że nas tam nie było ;) :D
Na razie nie piszę żeby nie zapeszyć, ale będzie się działo, OJ, będzie się działo :D

wilk325
10-03-2009, 19:08
Zgodnie z odpowiedzią jaką otrzymała Asia - potwierdzam + 1 + samochód;)

jarek76
10-03-2009, 19:14
Proszono o potwierdzenie więc potwierdzam przybycie na plener :)
Jarek76 + 1 (może zabiorę też synka, nie jest to jeszcze pewne ale myślę że i tak sie pomieścimy)
Przyjadę oczywiście samochodem :)

Gr33nY
10-03-2009, 21:24
Ja również potwierdzam przybycie chociaż środka transportu nie znam jeszcze.

ALF
10-03-2009, 22:35
Ważne czy przyjedziesz swoim autem czy innym środkiem - kwestia parkingu :)

Joa
10-03-2009, 22:36
A czy nie wpadliście aby na to drodzy koledzy, żeby potwierdzenia wysyłać do autorki pytania na PW? :D

jarek76
10-03-2009, 23:12
A czy nie wpadliście aby na to drodzy koledzy, żeby potwierdzenia wysyłać do autorki pytania na PW? :D

Nie wpadliśmy :mrgreen: A mieliśmy wpaść :mrgreen: Oj za dużo od nas wymagasz :mrgreen:

Gr33nY
10-03-2009, 23:22
Ważne czy przyjedziesz swoim autem czy innym środkiem - kwestia parkingu :)

Takie doprecyzowanie sprawy wiele wyjaśnia. Nie przyjadę swoim autem, powód prosty - nie posiadam takowego. :D


A czy nie wpadliście aby na to drodzy koledzy, żeby potwierdzenia wysyłać do autorki pytania na PW? :D

Nie wiem czy mogę mówić w imieniu wszystkich kolegów, ale ....... ja to się cieszę że nie wpadłem :twisted:

Joa
10-03-2009, 23:37
Nie wiem czy mogę mówić w imieniu wszystkich kolegów, ale ....... ja to się cieszę że nie wpadłem :twisted:
Może jednak zacznij "wpadać" ;) Kwestia samochodu jak na razie dla pozostałych jest zrozumiała :mrgreen:

pinokio
11-03-2009, 00:37
Tak na wszelki wypadek, potwierdzam przyjazd na plener własnym samochodem.
+ MałaMi :)

Robert_P
11-03-2009, 14:31
Potwierdzam 1+1 , zabiorę się z Wilk325, więc będę bez auta.

ps. Asiu nie mogłem wysłać do Ciebie PW :(

cloned
11-03-2009, 14:55
Są jeszcze miejsca wolne?

Dyziek
11-03-2009, 14:57
Alf wyjaśniło się coś z transportem rzeczy na górę?

Joa
11-03-2009, 15:11
Są jeszcze miejsca wolne?
Sądząc po ilości osób, które już zrezygnowały, miejsca będą :)

PS. robren - już Cię odnotowałam - ale moja skrzynka póki co działa :)