Zobacz pełną wersję : Giottos gruszka Rocket-Air
http://www.foto-net.pl/sklep/produkt16338-Giottos-gruszka-Rocket-Air.html
Co sądzicie o tej gruszce, warto ja kupić do czyszczenia obiektywów ew wnętrza body?
A może jest coś lepszego?
Idź do apteki poproś o największą lub taką jaka ci będzie pasować i kup. Potem w domu umyj ją w środku żeby talku nie miała i masz super gruchę za 7 do 11 złotych… Ja taka mam i jest super, polecam.:mrgreen:
Bardzo dobry produkt. Giottos Rocket-Air świetnie spręża powietrze a wentyl zapobiega ponownemu zaciąganiu kurzu przy rozprężaniu gruszki. Jest dość trwała, bo poniewiera się w torbie i w ogóle na nią nie uważam a nie widać śladów zużycia. Polecam.
W sumie to ja mam taka aptekarską, jakaś duża nie wiem czy to nie od lewatywy :D
grudzinsky
24-01-2009, 13:49
Giottos Rocket-Air - mam polecam
adrian9627
02-08-2014, 09:55
A co powiecie o takiej gruszce ?
http://allegro.pl/gruszka-cisnieniowa-30-kpa-duza-do-optyki-matrycy-i4473140111.html
Podobno ma siłę wydmuchu dwa razy większą niż inne gruszki.
Zastanawiam się wciąż między Rocket Air ,a wyżej podaną w linku.
Rossi_PL
02-08-2014, 10:08
W torbie ze sobą noszę taką zwykłą gruszkę na awaryjne sytuacje szybkiego przedmuchnięcia. Natomiast w domu używam właśnie tego Giottosa, jest wykonany z dobrej gumy bo dużo szybciej powraca do swojego pierwotnego kształtu, dzięki czemu da się szybko pompować i ma dużo mocniejszy dmuch w porównaniu do tej zwykłej. Warto dać te 35zł za giottosa moim zdaniem, przecież to nie majątek a różnica widoczna.
(...)Podobno ma siłę wydmuchu dwa razy większą niż inne gruszki.(...)
Tak samo jak noże nigdy nie tępiące się za 30zł...
Im tańsza gruszka tym lepsza.
Czy przypadkiem nie jest tak, że gruszka rakietowa zasysa powietrze tyłem a wypuszcza przodem? Jeśli tak, to tezy typu "taniej=lepiej" tracą na wartości...
A co powiecie o takiej gruszce ?
http://allegro.pl/gruszka-cisnieniowa-30-kpa-duza-do-optyki-matrycy-i4473140111.html
Podobno ma siłę wydmuchu dwa razy większą niż inne gruszki.
Zastanawiam się wciąż między Rocket Air ,a wyżej podaną w linku.
Tylko żebyś po przedmuchaniu tą gruchą, nie zobaczył matrycy na wyświetlaczu tylnym ;-) Ja używam Gitos.
jacekstg
29-09-2014, 11:41
Faktycznie lepiej zainwestować w dobry wyrób.
Giottos ma wentylki,zasysa powietrze tyłem,nie ma prawa nic dostać się z powrotem od przodu,dobrej jakości lekko chropowata guma,wygodna podstawka, no i wygląd rakietowy:-D
Kwota 35 pln jest rozsądna za św.spokój z paprochami.
Alcatraz
24-07-2015, 00:01
Chyba wycofali z naszego rynku model Giottos Rocket Air - już nigdzie nie można dostać a ostatnie ceny były prawie 100% wyższe niż pół roku wcześniej.
Teraz faktycznie nie można jej nigdzie trafić. Ja swoją kupiłem w Fotozakupach za 45 PLN we wrześniu ub roku. :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.