PDA

Zobacz pełną wersję : Giottos gruszka Rocket-Air



Martix
21-01-2009, 15:30
http://www.foto-net.pl/sklep/produkt16338-Giottos-gruszka-Rocket-Air.html

Co sądzicie o tej gruszce, warto ja kupić do czyszczenia obiektywów ew wnętrza body?

A może jest coś lepszego?

papajpo
21-01-2009, 15:33
Idź do apteki poproś o największą lub taką jaka ci będzie pasować i kup. Potem w domu umyj ją w środku żeby talku nie miała i masz super gruchę za 7 do 11 złotych… Ja taka mam i jest super, polecam.:mrgreen:

fushiro
21-01-2009, 19:20
Bardzo dobry produkt. Giottos Rocket-Air świetnie spręża powietrze a wentyl zapobiega ponownemu zaciąganiu kurzu przy rozprężaniu gruszki. Jest dość trwała, bo poniewiera się w torbie i w ogóle na nią nie uważam a nie widać śladów zużycia. Polecam.

Martix
24-01-2009, 10:21
W sumie to ja mam taka aptekarską, jakaś duża nie wiem czy to nie od lewatywy :D

grudzinsky
24-01-2009, 13:49
Giottos Rocket-Air - mam polecam

adrian9627
02-08-2014, 09:55
A co powiecie o takiej gruszce ?

http://allegro.pl/gruszka-cisnieniowa-30-kpa-duza-do-optyki-matrycy-i4473140111.html

Podobno ma siłę wydmuchu dwa razy większą niż inne gruszki.
Zastanawiam się wciąż między Rocket Air ,a wyżej podaną w linku.

Rossi_PL
02-08-2014, 10:08
W torbie ze sobą noszę taką zwykłą gruszkę na awaryjne sytuacje szybkiego przedmuchnięcia. Natomiast w domu używam właśnie tego Giottosa, jest wykonany z dobrej gumy bo dużo szybciej powraca do swojego pierwotnego kształtu, dzięki czemu da się szybko pompować i ma dużo mocniejszy dmuch w porównaniu do tej zwykłej. Warto dać te 35zł za giottosa moim zdaniem, przecież to nie majątek a różnica widoczna.

GonzoG
02-08-2014, 11:28
(...)Podobno ma siłę wydmuchu dwa razy większą niż inne gruszki.(...)

Tak samo jak noże nigdy nie tępiące się za 30zł...

Im tańsza gruszka tym lepsza.

KaarooL
09-08-2014, 13:07
Czy przypadkiem nie jest tak, że gruszka rakietowa zasysa powietrze tyłem a wypuszcza przodem? Jeśli tak, to tezy typu "taniej=lepiej" tracą na wartości...

Seś@
09-08-2014, 13:22
A co powiecie o takiej gruszce ?

http://allegro.pl/gruszka-cisnieniowa-30-kpa-duza-do-optyki-matrycy-i4473140111.html

Podobno ma siłę wydmuchu dwa razy większą niż inne gruszki.
Zastanawiam się wciąż między Rocket Air ,a wyżej podaną w linku.

Tylko żebyś po przedmuchaniu tą gruchą, nie zobaczył matrycy na wyświetlaczu tylnym ;-) Ja używam Gitos.

jacekstg
29-09-2014, 11:41
Faktycznie lepiej zainwestować w dobry wyrób.
Giottos ma wentylki,zasysa powietrze tyłem,nie ma prawa nic dostać się z powrotem od przodu,dobrej jakości lekko chropowata guma,wygodna podstawka, no i wygląd rakietowy:-D
Kwota 35 pln jest rozsądna za św.spokój z paprochami.

Alcatraz
24-07-2015, 00:01
Chyba wycofali z naszego rynku model Giottos Rocket Air - już nigdzie nie można dostać a ostatnie ceny były prawie 100% wyższe niż pół roku wcześniej.

mrozen4
29-07-2015, 13:31
Teraz faktycznie nie można jej nigdzie trafić. Ja swoją kupiłem w Fotozakupach za 45 PLN we wrześniu ub roku. :)