Zobacz pełną wersję : Pamiątka ze szkolenia
Witam serdecznie mam pytanie ma ktoś może pomysł jak wykonać zdjęcie którego tłem będzie powiedzmy panorama miasta lekko rozmyta a na jej tle wizerunki osób które uczestniczyły w szkoleniu ot taka pamiatka w formacie A4. Za pomysły inspirujące a także pomoc w wykonaniu dzięki
bierzesz grupe ludzi, ustawiasz ich na tle panoramy miasta, robisz im fotke na takim f zeby wszyscy zmiescili sie w glebi ostrosci,
tlo rozmyje sie samo bo pewnie bedzie stosunkowo daleko za ludzmi;) w czym problem?
Zrób im zdjecie na blue screenie i wytnij tlo w PS i podmień na panoramę miasta
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.