Zobacz pełną wersję : zdjecia w ruchu D50
za kilka dni mam "sesje" na balu przebierancow w przedszkolu.
prosze powiedzcie jak ustwic aparat, by zrobic jak najlepsze fotki.
oswietlenie bedzie dosc slabe, za to dzieci bardzo ruchliwe ;)
Lampa, aparat na iso 400 albo i 800, manual, 1/60 sekundy, przysłona - jak najmniejsza liczba (największa dziura), AF-C lub jeśli się będzie gubił to AF-S i jedziesz. Co wyjdzie to wyjdzie :D
po tytule myslalem ze to D50 ma byc w ruchu ;)
Nikt konkretnych ustawien Ci nie poda, na to nie licz.
Nie napisalas czy masz lampe ani jakie masz szkla.
W kazdym razie jasny obiektyw i wyzsze iso - to punkt wyjsciowy.
Niektorzy twierdza ze iso800 w D50 jest nieuzywalne, ale wg. mnie jesli dobrze naswietlisz kadr to bedzie OK.
Jesli wnetrze faktycznie jest ciemne to bez lampy zewnetrznej bedzie ciezko przy ruchliwych dzieciakach.
dziekuje, zobaczymy co wyjdzie,
mam zwyklego nikona D50, niestety bez lampy :/
D50 ma wbudowaną lampę prawda?
D50 ma wbudowaną lampę prawda?
Prawda, prawda... ;-)
dziekuje, zobaczymy co wyjdzie,
mam zwyklego nikona D50, niestety bez lampy :/
czyli masz z lampą... Dasz rade:)
jacek.gold
19-01-2009, 15:14
a szkiełko jakie? 18-55?
dziekuje, zobaczymy co wyjdzie,
mam zwyklego nikona D50, niestety bez lampy :/
Nikon D50 jest niezwykły i ma lampę.
jacek.gold
19-01-2009, 15:52
si, jacek
no to nie ma z czym zaszaleć :(
iso 400 (w ostateczności 800) czas 1/60 otworzyć lampkę i do boju :) (duużo klikaj)
no i miej w zapasie drugi aku bo przy błyskaniu chętniej zjada prąd
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.