PDA

Zobacz pełną wersję : Papier i tusz. Gdzie rozsądne ceny i sensowny wybór?



Sindbad
14-01-2009, 12:02
A w szczególności interesuje mnie Epson Glossy (format A4) i tusz Claria do R285.
Możecie polecić jakieś sensowne sklepy? Oczywiście detaliczne.
Przyznam, że opadają mi już ręce zarówno w kwestii cen jak i w ogóle dostępności... :-(

Czornyj
14-01-2009, 12:13
Kupuję w Centrum Papieru na Gertrudy i Centrum Druku na Czarnowiejskiej - w zależności gdzie coś akurat jest taniej. Tylko trzeba zamawiać przez internet, bo wtedy cena jest dlaczegoś znacznie niższa niż jak wejdziesz do sklepu z ulicy.

Sindbad
14-01-2009, 12:35
Kupuję w Centrum Papieru na Gertrudy i Centrum Druku na Czarnowiejskiej - w zależności gdzie coś akurat jest taniej. Tylko trzeba zamawiać przez internet, bo wtedy cena jest dlaczegoś znacznie niższa niż jak wejdziesz do sklepu z ulicy.

Dzięki za info. Znam te sklepy.
W centrum druku nawet po tel. zamówieniu okazuje się, że najczęściej jakiegoś koloru jednak nie mają. Nieraz już zagotowałem, jak po przetelepaniu się przez pół miasta, pan oświadczył mi, że jednak zaszła pomyłka. Co do papieru podobnie. Mam wrażenie że zamawiają jedną paczkę na miesiąc, ponieważ żeby przynieść mi to co zamówiłem telefonicznie gość znika w magazynie na 20 minut i przychodzi z czymś innym...
W centrum papieru byłem raz. Cytuję "z tuszy do R285 mamy tylko cyjany i yelowy, magenty mieć nie będziemy, bo epson nam nie przesyła, nie wiedzieć czemu".
Nie wiem, może mam pecha, ale skoro nie ma alternatywy to dam im jeszcze szansę. W ostateczności zostaje www.epson.com (http://www.epson.com)...

lechupe
14-01-2009, 13:08
epson glossy kupiłem poprzez allegro w warszawskim sklepie Lorien. Promocyjny zestaw 2x20 ark A4 kosztował z przesyłka 55 zl.

Sindbad
14-01-2009, 13:37
epson glossy kupiłem poprzez allegro w warszawskim sklepie Lorien. Promocyjny zestaw 2x20 ark A4 kosztował z przesyłka 55 zl.

Dobra dałem im szansę :-)
W centrum papieru ten sam zestaw jest za 47zł. W centrum druku nadal brak. Ciekawe tylko, czy jeśli jest to jest czy "jest".

asmod
14-01-2009, 15:18
Epson glossy w epson-store tylko 41,99 za 40ark. Dostawa gratis. Tydzień temu kupowałem. W poniedziałek rano zamawiałem w środę miałem dostawę.

kabal
14-01-2009, 16:15
Ja podobnie - oryginalne epsonki (papiery i tusze) w epson-store.pl.

Często mają promocje, ja jakiś czas temu załapałem się na 15 szt A4 + 15 szt gratis (premium glossy) i kupiłem sobie na zapas (również z 10x15 była podobna promocja).
Wysyłają rzeczy z Niemczech - ale docierają wyjątkowo szybko - do mnie w 3-4 dni.

Sindbad
14-01-2009, 17:19
Epson glossy w epson-store tylko 41,99 za 40ark. Dostawa gratis. Tydzień temu kupowałem. W poniedziałek rano zamawiałem w środę miałem dostawę.

"Pochwalę się", że niedawno kupiłem 40 arkuszy glossy za 80 zeta...
Prosze nie komentujcie tego ;-) Po prostu musiałem zrobić szybko wydruki...

PS. Ale za to multipack kupiłem po zeszłorocznej cenie 180 zł. Już niestety takiej ceny nie da się znaleźć.

asmod
14-01-2009, 18:04
"PS. Ale za to multipack kupiłem po zeszłorocznej cenie 180 zł. Już niestety takiej ceny nie da się znaleźć.

Nie widzę przeciwwskazań żeby nie kupić taniej:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=200298796710

wychodzi jakieś 165 zł, ale widziałem oferty w niższej cenie.