PDA

Zobacz pełną wersję : Nakładanie tiffów w PSie.



david
13-01-2009, 21:44
Nie mogę nałożyć tiffów w celu maskowania, zawsze robiłem to w jpegach i nie było problemu. Jakieś rady?

anchel
14-01-2009, 16:17
Nie mogę nałożyć tiffów w celu maskowania, zawsze robiłem to w jpegach i nie było problemu. Jakieś rady?

To znaczy nie da się przenieść warstwy z jednego obrazka do drugiego jako nową?

morzon
15-01-2009, 17:02
Sprawdz czy są zgodne tzn. czy obydwa mają np 8bitów albo 16.