PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o pomoc!



sowart
12-01-2009, 20:19
Witam mam pytanie
Wyzwalam 2 lampy błyskowe radiowo przez gorącą stopke aparatu nikon d60 w dzień! Np. zdjęcie pod słońce szybkość migawki do max 1/200s zdjęcie jest ostro prześwietlone co zrobić żyby wyszło spoko ustawić większą przesłone f11 i wyżej? Czy jest jakiś inny sposób

marszull
12-01-2009, 23:11
odsunac lampy, zwiekszyc przeslone, siwtlo z lamp puscic przez jakis dyfuzor
pokombinowac rozne warianty ;-)

Marcin T
13-01-2009, 09:43
Wprowadzić korektę dla lamp.
ps.
Tytuł wątku mz powinien opisywać problem, łatwiej potem cokolwiek znaleźć :)

Yanluk
18-01-2009, 10:22
Filtr neutralny