sowart
12-01-2009, 20:19
Witam mam pytanie
Wyzwalam 2 lampy błyskowe radiowo przez gorącą stopke aparatu nikon d60 w dzień! Np. zdjęcie pod słońce szybkość migawki do max 1/200s zdjęcie jest ostro prześwietlone co zrobić żyby wyszło spoko ustawić większą przesłone f11 i wyżej? Czy jest jakiś inny sposób
Wyzwalam 2 lampy błyskowe radiowo przez gorącą stopke aparatu nikon d60 w dzień! Np. zdjęcie pod słońce szybkość migawki do max 1/200s zdjęcie jest ostro prześwietlone co zrobić żyby wyszło spoko ustawić większą przesłone f11 i wyżej? Czy jest jakiś inny sposób