Łukasz F.
12-01-2009, 15:51
Witam.
Mam oto takie foto
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (www.fotosik.pl).
Problem polega na tym, że nie bardzo mogę poradzić sobie z ujednoliceniem tła nad budynkami, poświata od lampy oczywiście musi zostać. Nie wiem natomiast jak ujednolicić i przyciemnić niebo. Może ktoś coś doradzi?
pozdrawiam
Mam oto takie foto
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (www.fotosik.pl).
Problem polega na tym, że nie bardzo mogę poradzić sobie z ujednoliceniem tła nad budynkami, poświata od lampy oczywiście musi zostać. Nie wiem natomiast jak ujednolicić i przyciemnić niebo. Może ktoś coś doradzi?
pozdrawiam