wilkolak
11-01-2009, 18:40
Witam.
Pytanie do użytkowników Lublina i okolic. Gdzie w Lublinie wywołujecie odbitki swoich zdjęć? Czy znacie jakieś dobre laboratorium gdzie dobrze i rzetelnie wykonują odbitki. Jeśli tak to jak rozwiązujecie skonfigurowanie monitora względem maszyny wywołującej zdjęcia? Wprowadzacie jakiś profil maszyny czy metodą na oko? Format jaki mnie interesuje to maksymalnie 20x30. Z góry dzięki za pomoc w wyborze. pozdrawiam
Pytanie do użytkowników Lublina i okolic. Gdzie w Lublinie wywołujecie odbitki swoich zdjęć? Czy znacie jakieś dobre laboratorium gdzie dobrze i rzetelnie wykonują odbitki. Jeśli tak to jak rozwiązujecie skonfigurowanie monitora względem maszyny wywołującej zdjęcia? Wprowadzacie jakiś profil maszyny czy metodą na oko? Format jaki mnie interesuje to maksymalnie 20x30. Z góry dzięki za pomoc w wyborze. pozdrawiam