PDA

Zobacz pełną wersję : Karty SanDisk CF Extreme III



Machnac
07-01-2009, 23:56
Panowie i Panie,
Podpowiedzcie mi, czym różnią się te karty poza wyglądem.

http://allegro.pl/item516881217_oryginal_sandisk_extreme_iii_cf_2gb_ 200x_30mb_s.html

http://allegro.pl/item517944302_sandisk_cf_extreme_iii_2gb.html

Przyznam szczerze ze mam jedną i drugą wersję, ale tak zacząłem się zastanawiać - czy to może tylko nowa szata graficzna tego samego produktu?

Pozdrawiam
Machnac

Machnac
08-01-2009, 00:05
I czy jest prawdą, że ta wersja Extreme III osiąga szybkość 30MB/s?

The Fly
08-01-2009, 11:01
Są dwie odmiany Extreme III. Jedna osiąga 30MB/s a druga 20MB/s.
Na aukcjach pojawiają się jedne i dugie, trzeba czytać opisy i oglądać zdjęcia. Na karcie w wersji 30MB/s jest to napisane. Karta 20MB/s nie ma takowego napisu na sobie (jest na pudełku).

Blister
08-01-2009, 11:25
Ogólnie to trzeba uważać na tym allegro, żeby nie trafić na podróbkę. Są niemal identyczne co orginały.

Machnac
10-01-2009, 01:08
A po czym rozpoznać fałszywkę?
Bo właśnie nabyłem dwie sztuki w tej nowej szacie graficznej i prędkości 20Mb/s

fIlek
10-01-2009, 01:31
A po czym rozpoznać fałszywkę?
Bo właśnie nabyłem dwie sztuki w tej nowej szacie graficznej i prędkości 20Mb/s

Szukajcie, a znajdziecie: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=9822

Machnac
10-01-2009, 02:09
Wychodzi na to, że kupiłem oryginały :-D
Tylko ta szata graficzna mnie zmyliła.
Dzięki za "spokojny sen" :mrgreen:

Pozdrawiam